Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:32
Arena w Kurthus
Autor Wiadomość
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-12-2007, 15:43   Arena w Kurthus

Propozycja ta dotyczy wprowadzenia areny w Kurthus, w której można by było przeprowadzić symulację walk z potworami, które pojawiają się na Wyspie z ptero i bagiennym (zapomniałem nazwy więc pozostańmy przy terminie Wyspa). Nie jest to jakiśtam mój bezpodstawny wymysł... Chodzi o to, że jak wiemy dostęp tam kosztuje (chyba że uda się za pierwszym razem zrobić wszystko). Często więc gracz zastanawia się poważnie czy opłaca się tam wybierać na danym poziomie... Bo w gruncie rzeczy problemem na wyspie jest przetrwanie walk z samymi potworami, a bossowie to pestki.
W związku z tym uważam że powinna być dostępna arena na której można byłoby sprawdzić jak nam idzie na chwilę obecną z danym potworem, czy jesteśmy w stanie pokonać 4 etc. Podobnie jest w Devos, zanim zagłębię się w podziemia mogę sprawdzić jak mi idzie z Żywiołakiem Ziemi czy Hobgoblinem....
_________________

 
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-12-2007, 15:55   

a co z adrenalinką!?
taka wycieczka musi być przemyślana, zresztą symulacja niewiele da - bywa że w danej lokacji pokonam 4 potworki, a za chwilę ubiją mnie 2....
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 29-12-2007, 15:55   

Hm... Pomysł sam w sobie dobry. Dobrze by było gdyby się pojawił wraz z pomysłem Zygi który jest już na TODO żeby walczyć różnymi potworami na arenie. Wtedy możemy sprawdzić jak sobie poradzimy walcząc z Tyranozaurem np i Żywiołakiem Ziemi Wielkim.
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-12-2007, 15:57   

hehe no tak, zgadza się... ale tak mam przynajmniej jakiekolwiek pojęcie co mnie tam może czekać.. a na chwilę obecną nie wiadomo.. mogę wygrać bez problemu, a mogę dostać z hita i krzyżyk na drogę... wiem że wszyscy mają tak samo, nie tylko ja... ale jednak postanowiłem wyjść z takim pomysłem :)

DOWN
Największą kasę mają gracze którzy są już daaaaawno po Wysepce :)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Yondaime 29-12-2007, 16:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Sosna 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: DarkSosna
Level: 200
Dołączył: 17 Lip 2007
Wysłany: 29-12-2007, 16:18   

Niby pomysł nie jest taki zły, ale wielu GMów narzeka na zbyt dużą liczbę golda posiadanego przez graczy a wyspa jest miejscem do tego aby tej kasy nam ubyło ^^ a taka arenka by to wszystko popsuła :)
 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 29-12-2007, 18:39   

trelemorele srutututu majtki z drutu - jak to się mówi.

Dajmy już spokój z arenami, niech będzie trochę niespodziewanych akcji a nie idziesz na gotowca z wiedzą, że i tak potwór cię nie rozwali.

Dla mnie gitgitara jest ten pomysł:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=16982
i poczekajmy czy on zostanie wprowadzony bo jest godny tego.

Jak ja widzę te propozycje:
-Przekazywanie złota, rzeczy, etc.
-Szybsze ładowanie ruchów
-Darmowe mfy
to naprawdę zbiera się na wymiociny.

Jak już dajemy pomysł to nie myślmy tylko o sobie bo właśnie nie chodzi o to, ważne by był korzystny dla wszystkich no i oczywiście podwyższał popularność gry i by się naprawdę lepiej grało.

No i oczywiście muszę być na nie co do tego pomysłu.

Pozdro
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 29-12-2007, 19:06   

Marcin napisał/a:
Jak już dajemy pomysł to nie myślmy tylko o sobie bo właśnie nie chodzi o to, ważne by był korzystny dla wszystkich no i oczywiście podwyższał popularność gry i by się naprawdę lepiej grało.


W tym sęk, że nie myślę tu tylko o sobie. Zauważ że z areny nie korzysta prawie nikt, bo i po co. To ożywiłoby napewno korzystanie z tej opcji gry. A tak wogóle, to wydaje Ci się że większość graczy popatrzy negatywnie na to że może zaoszczędzić kilka milionów, zamiast wrzucać je parę razy za przelot balonem?
_________________

 
 
 
Phantom 
Użytkownik


Wiek: 36
Dołączył: 04 Gru 2007
Wysłany: 29-12-2007, 19:10   

Yondaime napisał/a:
A tak wogóle, to wydaje Ci się że większość graczy popatrzy negatywnie na to że może zaoszczędzić kilka milionów, zamiast wrzucać je parę razy za przelot balonem?

Ja jakoś sobie poradziłem i myślę, że każdy z czasem sobie poradzi. Trzeba dobrze dysponować złotem i umiejętnie go zdobywać.
 
 
Powerman94 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 111
Wiek: 29
Dołączył: 26 Lut 2007
Skąd: Przemyśl
Wysłany: 29-12-2007, 19:13   

Tyranozaury są (może były) na arenie w scythe... ale patrz ile ludzi sobie poradziło bez areny (ja np. wydałem na te podróże ok. 10kk). Myśle że nie jest to tak bardzo potrzebne
 
 
 
diabol 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Lord_Pawian
Level: 98
Wiek: 30
Dołączył: 28 Gru 2007
Skąd: wa-wa
Wysłany: 29-12-2007, 19:57   

W kurthus z ta arena jest jakis dziwny pomysł ;) w tym mieście nikogo nie ma tylko kilka ukcji i przegretów :-(
 
 
H4nteR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 106
Wiek: 33
Dołączył: 10 Gru 2007
Skąd: WaWa
Wysłany: 29-12-2007, 20:16   

Co do Areny to taki sobie , pomysł będąc Hybryda mająca dobre Eq [ po trochei w tą i 2 obronę ] nie masz sie czego bać , a jeżeli Cie zabiją stworki to znaczy ze albo złe eq albo za mały lv I wszystko ale z drugiej strony to dobry pomysł bo w końcu za 1 mln można coś kupić a jeżeli będę miał dedac to wole Golda wydać na np Eq :P
_________________
 
 
 
Winix 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FantasM
Level: 142
Wiek: 28
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Wieleń
Wysłany: 29-12-2007, 20:25   

A ja sobie tak myślę czasami czy pokonam razem w jednej walce np.: 2 Tyranozaury i 2 Gigantyczne Jaszczurki, a tego się nie da sprawdzić na Arenie. Można by też to wprowadzić. A co do tej Areny w Kurthus to może być, ale jest to zbędne.
 
 
Majk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Michal
Level: 160
Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2007
Skąd: Tczew
Wysłany: 29-12-2007, 21:13   

Jak już wymieniono są zalety jak i wady :)

Plusem jest to,że możemy się przekonać tak naprawdę na co nas stać i na ile jesteśmy silni aby zdziałać coś na wyspie ...
Minus to brak niespodzianek związanych z siłą potworów
 
 
Sax 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 245
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Ełk
Wysłany: 31-12-2007, 01:27   

Ja to nie robilem czegos takiego poprostu szedlem tam i jak trcilem ten 1 mln to szybko zarabialem peniadze i znow tam szedlem a lvl szybko sie nabijal.Za bardzo chcecie ulatwic sobie gre.JAk wczensiej przed ta wyspa gadlai garcze ze za duzo sie ma kasy i trzeba zroibc cos z tym to jak Amdini zroibli to tez zle bo za duzo trzeba placic aby wejc tam na wysope
_________________
"Cel uświęca środki"
 
 
Gladiator 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Gladiator
Level: 27
Wiek: 28
Dołączył: 31 Gru 2007
Skąd: ozorków
Wysłany: 31-12-2007, 20:42   

popieram :twisted: :twisted: :twisted:
_________________
heja wszystkim
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom