Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
04-02-2010, 22:22
Do admina
Autor Wiadomość
Lord_Sith
Użytkownik


Level: 200
Dołączył: 07 Lip 2009
Wysłany: 07-07-2009, 14:43   Do admina

Witam mam pytanie do admina poniewaz niemozna sprzedawac kont a mi neichce sie juz grac konta nie oddam bo niema komu a i skasowac szkoda wpadlem na pomysl.

Na grze ogame tez kont nie wolno sprzedawac jednak administracje psozla na reke pewnym osobiom i te osoby wystawily konta na allegro wplacajac pieniazki na Wielka Orkiestre Swiatecznej Pomocy

Stad pomysl moj taki czy administracja wyrazila by zgode abym w styczniu 2010 wystawil konto na allegro jako aukcje WOSP pieniazki dostala by ta fundacja ja pozbyl bym sie problemu jakim jest to konto i kazdy bylby zadowolony.

Czekam na odpwoiedz

Z Powazaniem Lord_Sith
 
 
Cortez 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 39
Dołączył: 21 Mar 2008
Skąd: Poznań
Wysłany: 07-07-2009, 14:45   

Ja bym polecał osobiście napisać maila do Admina, gdyż na forum ten temat może zostać
nie zauważony. Pomysł i cel dla mnie jest do zaakceptowania.
_________________
Tutaj powinienem napisać coś doniosłego ...
hmm ... ale nic mi nie przychodzi do głowy.
 
 
Skailer 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skailer
Level: 150
Wiek: 28
Dołączył: 31 Maj 2007
Wysłany: 07-07-2009, 14:55   

1. Pomysł świetny, szczytny cel i w ogóle g:)
2. Zły dział g:P
3. Tak jak to napisano wyżej, najszybciej rozwiążesz ta sprawę pisząc do Tomigo na PW lub do Admina na e-mail g:)
_________________
Arena: Moderator [ Zasady ] [ Regulamin ] [ Ogłoszenia ]

| Gospoda: Skailer Shuntzz 85g | Wojownik/Kucharz/Złodziej |
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 07-07-2009, 14:55   

Pomysl swietny, tylko musialoby to isc ze zgoda i za posrednictwem administracji.
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-07-2009, 14:58   

Zastanawia mnie co by się miało dalej stać z tym kontem. Osoba, która by je kupiła mogłaby na nim tak po prostu grać? Przyznam, że niezbyt mi się to widzi.
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 07-07-2009, 18:22   

Do końca nie jestem za takim rozwiązaniem choć sprawa jest dość nietypowa.
1. Bardzo ciężko będzie udowodnić z wywiązania się takowej "transakcji".
2. Jeżeli sprzedasz to konto tak jak napisałeś to nie wiesz kto dokładnie je kupi i co będzie się z tym kontem działo. Znam przypadki z wcześniej wspomnianej gry - konto prawie cud miód zostało oddane w poważne ręce ale ... nowy "właściciel nie wytrzymał ciśnienia i presji i ... nie trwało to 2 tygodnie i dostał banana za multikonta, przesyłanie czegoś tam (w sumie to wiele tego było).
3. Uważam, że powinieneś po prostu odejść z honorem z wpisem pożegnalnym na forum tak by Cię pamiętali a konto zablokować przez kogoś wskazanego przez Ciebie również z miłym wpisem.

Oczywiście to tylko moje zdanie jako gracza z W1.
Jako GM z W2 jestem całkowicie przeciwny przekazywaniu kont bo i innego zdania nie mogę mieć w tej kwestii.
_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 07-07-2009, 23:02   

Walkmen napisał/a:
a konto zablokować przez kogoś wskazanego przez Ciebie również z miłym wpisem.

Odkąd zbanowane konta są automatycznie usuwane, to nie jest to najlepszy pomysł.

Najlepiej po prostu wylogować się. Nigdy nie wiesz, czy za rok lub dwa nie wróci chęć na grę.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Lord_Sith
Użytkownik


Level: 200
Dołączył: 07 Lip 2009
Wysłany: 08-07-2009, 02:30   

aukcja bedzie wystawiona na allegro prawdopodnoie zkonta wosp na ktore zostana przekazane pieniazki i dane konta czy tez i dane konta neichce zeby konto bylo zbanowane ale chce aby osoba ktora kupi to konto wiedziala ze pomogla dzieciom i ja rowniez bede spal z mysla ze zrobilem dobry uczynek na grze ogame to rpzeszlo duzo konto zostalo sprzedanych mimo iz tak jak tu nie mozna ale widac ta gra zawsze byla nieoagrnieta bo tu nic niemozna robic mam zbanowac konto czy usunac

przeciez kupwoalem mfy szkoda moich pieniedzy czy tak ciezko wam pojsc na reke i dac zgode przeciez to nie wasza sprawa co sie stanie z kontem lecz moja
 
 
Adik33 
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 01 Lis 2008
Wysłany: 08-07-2009, 11:24   

"Chłopie,
masz szczytny cel but you do it wrong...
bardzo dobrze że masz zamiar przekazać pieniądze na cel charytatywny ale ŹLE że masz zamiar zrobić to poprzez łamanie regulaminu..
Regulamin mówi jasno, każdy ma swoje konto, wszystko co na nim osiągniesz nalezy do ciebie, wysyłanie MFów jest dobrowolne, możesz z nim zrobić co chcesz ALE handel postaciami jest ZABRONIONY!
Pozatym, co to by była za zabawa dla kupującego tą postać, że by grał od 200 lvla.. Każdy nowy gracz zaczyna od 1 poziomu i SAM musi przechodzić krok po kroku fabułę, zdobywać doświadczenie, ranking.."


Wypowiedź Night Crawler'a ;)
 
 
Mcfreedi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: mcfreedi
Level: 85
Dołączył: 21 Cze 2009
Wysłany: 08-07-2009, 16:20   

tak szczerze to wątpię żebyś oddał pieniądze na WOŚP
 
 
Sasori 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pawu
Level: 221
Dołączył: 27 Lut 2009
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-07-2009, 20:46   

Mcfreedi napisał/a:
tak szczerze to wątpię żebyś oddał pieniądze na WOŚP



koles jak wystawi konto na aukcji wośp to nie ma siły musi przelać kasę na wośp ...mysl zanim coś powiesz :]
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 09-07-2009, 20:52   

Szkoda, ze to lamie regulamin, ale moze ktos ma JAKIKOLWIEK pomysl, zeby wplacic troszke pieniazkow na strone WOSPU?
Moj jest taki, chyba jako-tako nie lamie regulaminu: sprzedaz zlota/rankingu/expa na s3. Mysle, ze niektorym nie szkoda niektorych rzeczy na s3, a zawsze mozna pomoc ;)
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Sasori 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pawu
Level: 221
Dołączył: 27 Lut 2009
Skąd: Poznań
Wysłany: 09-07-2009, 21:06   

SaKe napisał/a:
Szkoda, ze to lamie regulamin, ale moze ktos ma JAKIKOLWIEK pomysl, zeby wplacic troszke pieniazkow na strone WOSPU?
Moj jest taki, chyba jako-tako nie lamie regulaminu: sprzedaz zlota/rankingu/expa na s3. Mysle, ze niektorym nie szkoda niektorych rzeczy na s3, a zawsze mozna pomoc ;)


i co chcesz wystawić takie aukcje na allegro :?: ...kompletny bezsens :)

Jedynym normalnym pomysłem wydaje mi sie iż jacek by mógł podzielić się dochodem z sms ..

np..w czasie trwania wosp wszystkie sms beda przeznaczone na wośp :)
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 09-07-2009, 21:17   

Sasori napisał/a:
Jedynym normalnym pomysłem wydaje mi sie iż jacek by mógł podzielić się dochodem z sms ..

Jak również i Twoje kieszonkowe! Co Ciebie Szanowny Kolego interesują czyjeś pieniążki? Uważam, że wogóle nie powinieneś nawet tak pomyśleć.
_________________
1. Dajcie mi nick a znajdę na niego paragraf ;)
2. Jeżeli masz mi coś do zarzucenia wiedz, że Twoje poczynanie będzie skutkowało zablokowaniem kilku kont z najbliższego grona (oczywiście uzasadnione).
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 09-07-2009, 21:21   

Dokladnie, kasa Jacka to kasa Jacka... Pewnie on swoje daje...
Cytat:
i co chcesz wystawić takie aukcje na allegro :?: ...kompletny bezsens :)

Powiedz czemu. Ta propozycja, chociaz (nie do konca?) nie lamie regulaminu.
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom