Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Kreskówki ;)
Autor Wiadomość
MySticK 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Hyonimaru
Level: 120
Wiek: 34
Dołączył: 03 Wrz 2008
Wysłany: 07-10-2009, 16:27   

Ja jestem inny Lubie Bleachy nie Bleachy ale wole Bakugany ^^
 
 
 
TURBODYMOM3N
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: L4MU5
Level: 129
Dołączył: 13 Wrz 2009
Wysłany: 07-10-2009, 17:52   

Piesek Leszek i Kapitan Bomba ;)
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 08-10-2009, 16:42   

KAPITAN BOMBA XD
 
 
 
michol11
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 111
Dołączył: 18 Sie 2008
Wysłany: 08-10-2009, 16:54   

Dobra zdecydowanie lubie mange Naruto, hmm :P Fineasz i Ferb ;P ;p smerfy i takie duperele;P


Haa!!

Smery wymiataja.
_________________
Pewnego dnia spotka cie coś przez co bedziesz cierpieć do końca życia.
 
 
D1nn3R 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: D1nn3R
Level: 999
Dołączył: 03 Paź 2009
Wysłany: 08-10-2009, 20:01   

KAPITAN BOMBA!! xD
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 10-10-2009, 13:33   

Cytat:
W sumie nie wiem ocb. bo nie rozumiem o co można się przyczepić do tego gatunku, by
aż tak go nienawidzić i wyzywać.

To proste - jak oglądasz anime, to tak jakbyś słuchał Feela (czy też Dody albo Mandaryny). To jest zespół, o którym można powiedzieć wiele złego, ale mimo to bywały na polskiej scenie zespoły znacznie gorsze. A mimo to "wszyscy" się z niego śmieją, uważając słuchanie go za szczyt bezguścia. Nie dlatego, że jest marny - bo nie jest marny, jest przeciętny - ale dlatego, że zyskał popularność nieproporcjonalną do reprezentowanego poziomu.

Pamiętam czasy, kiedy co druga osoba na forum miała avek z jakimś Naruto, Hitsugejem czy tam innym bohaterem japońskich kreskówek. Na domiar złego nagle "wszyscy" zaczęli się albo uczyć japońskiego albo kupować katany czy tym podobne duperele - ogólnie nastała moda na zachwyt "kulturą" japońską. Co gorsze spora część tych osób zaczęła prezentować arogancką postawę pt. "nie znasz Japonii - jesteś ignorantem". Pamiętam burzliwą rozmowę na jednym z for internetowych, w którym osoba pisząca o "japońskim mieczu" została niemal wyśmiana, że to "nie miecz tylko katana" (oczywiście katana również jest rodzajem miecza, czy to się komuś podoba czy nie, ale nie o to chodzi). Niedługo później byłem świadkiem podobnie jednostronnie aroganckiej dyskusji, bo ktoś nazwał Japonię cesarstwem, a ona nie jest cesarstwem już od kiedyśtam (wystarczy zajrzeć do wikipedii, żeby się przekonać, że głową państwa jest w istocie cesarz, a państwo dowodzone przez cesarza nazywa się właśnie cesarstwem - choć z Japonii takie cesarstwo jak z UK królestwo - ale tu znowu nie chodzi o to, kto miał rację, tylko o ogólny sposób wypowiedzi).

To wszystko sprawiło, że osoby, które nie podzielały fascynacji anime (czy ogólniej japońską "kulturą"), zaczęły się w taki czy inny sposób "buntować" przeciwko modzie. Tak jak Feel nie byłby krytykowany, gdyby nie był popularny, tak i anime nie byłoby wyśmiewane za schematyczność, kreskę itp., gdyby nie pojawiło się na połowie avków na tym forum.

Ashiro napisał/a:
Jak ostatnio włączyłem sobie Cartoon Network
to, aż chciałem się przeżegnać... Jedyne co mogę na tym jeszcze obejrzeć to Scoobiego i
Loony Tunes'a. Hanna i Barbera pewnie się w grobie przewracają.

A to całkowita racja :) Chociaż jeszcze bardziej niż panowie Hanna i Barbera to się w grobie niejaki Walt Disney przewraca :P

EdwinOdesseiron napisał/a:
I powiem szczerze, że anime to w 99% dno, perełek trzeba ze świecą szukać.
Sorry, ale Bleach czy Naruto to jedno wielkie g*wno. Bez przerwy ktoś kogoś tłucze, a co najgorsze, bohaterowie z du...żego palca wyciągają coraz to nowe techniki.

To prawda, anime w większości przypadków jest do bólu przewidywalne. Ale wystarczy oglądnąć 5 odcinków Scoobiego, żeby się przekonać, że też opiera się na jednym schemacie - aż dziw, że po tylu przygodach pierwszą myślą gdy spotkają potwora jest "uciekajmy" a nie "to na pewno kolejny facet w przebraniu". No właśnie, tylko Scooby nigdy nie był tak popularny jak anime, więc nie oberwało mu się tak mocno :P

EdwinOdesseiron napisał/a:
W sumie DB też możnaby o to oskarżyć, ale jakoś - może to subiektywne wrażenie - było tam trochę więcej logiki i ciekawsza fabuła (lub raczej fabuła w ogóle). No i był oryginalny.

Dla mnie DB to kwintesencja przewidywalności i schematyczności. SSJ mieli być niewyobrażalnie rzadcy i niepokonani, a tymczasem każdy okazuje się SSJ i jak na złość zawsze znajdzie się ktoś, kto ich pokona... Oczywiście tylko za pierwszym razem.

Kraien napisał/a:
Bynajmniej tak jest w przypadku Ichigo, ale tu występuję podobna sytuacja co w Naruto bynajmniej zaczyna się dziać.

http://sjp.pwn.pl/lista.p...iej&od=&from=os http://sjp.pwn.pl/lista.p...iej&od=&from=os

Ashiro napisał/a:
Dodam, że ciężko jest utrzymać dobrą jakość tytułu który ma kilkaset odcinków.

Dlatego "trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" i skończyć po kilkudziesięciu dobrych, a nie po kilkuset marnych.
 
 
Siekacz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Killer2ow
Level: 28
Wiek: 27
Dołączył: 12 Lut 2010
Skąd: płynie Internet?
Wysłany: 16-03-2010, 09:48   

Tyle jest, że muszę Wikipedii użyć :-P
Dziecak kontra kot - komedia, czysta komedia :D
Fineasz i Ferb - naczos i prostokąt xD
Iron Man:Armored Adventures - This isn't Sparta g:D
Jimmy Cool :064:
Aaron Stone :DD
Nie ma to jak hotel :597: :DD 11/1 xD
[url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Power_Rangers_Furia_Dżungli]Power Rangers Furia Dżungli[/url] - tego kandydata nie trzeba przedstawiać :diabel2:
Przygody K-9 - nowe ale dobre :576:
Suite Life: Nie ma to jak statek - Życie nie musi być szare :P :706:
Zeke i Luther - brak paliwa na emoty :DD (o jest jedna)
Teraz Czanel (przed chwilą były XD i kilka wspólne :D )
Czarodzieje z Waverly Place - co tu gadać. Nie mam słów :D
[URL=http://pl.wikipedia.org/wiki/Słoneczna_Sonny]Słoneczna Sonny[/URL] - komedia o komedii xD
CN teraz ;)
Tom i Jerry :P
Batman: Odważni i bezwględni :evilbat:
Bakugan :D
Chop Sooky Chocks - kurcze kończą mi się komentarze :D a poprzednim trzem wcięło linki :P
Kurcze. Nie chce mi się już pisać a jest tego więcej :shock: :707: :634: g:zla


http://www.youtube.com/watch?v=t_3GW9FUhm0 - ten filmik wymiata xD
_________________
Arena v3, Killer2ow, Lvl 3 , ?? gold
Gospoda 24,5g
 
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 16-03-2010, 10:09   

Tom & Jerry ; Scooby Doo ; prawie wszystkie bajki z Looney Tunes, gl. Krolik Buggs, ten wielki kogut z malym kurczakiem, nie pamietam jak sie zwal; Speedy Gonzalez+Kojot a.k.a "inzynier wszechczasow".
Czyli stare, dobre, smieszne bajki, a nie jakies gowna typu camp rock...
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Night Crawler 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 99
Dołączył: 05 Lis 2007
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-03-2010, 12:50   

Przygód kilka wróbla ćwirka.
_________________
I Pan powiedział:
Najpierw wyjmiesz świętą zawleczkę,
potem policzysz do trzech; ani mniej, ani więcej.
Trzy jest liczbą, do której policzysz,
a liczbą twojego liczenia będzie trzy.
Nie policzysz do czterech, ani do dwóch,
chyba że w czasie liczenia do trzech.

ADIHC1: endry to jeszcze nic, w planach miałem zazielenienie NC - pech chciał, że akurat wtedy miał knebel ;>
 
 
Siekacz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Killer2ow
Level: 28
Wiek: 27
Dołączył: 12 Lut 2010
Skąd: płynie Internet?
Wysłany: 17-03-2010, 16:17   

Kto oglądał Człowieka Biegunkę? xD i jeszcze oglądałem chyba Kapitana Bombę :D i te co podałem kilka postów wyżej :D
_________________
Arena v3, Killer2ow, Lvl 3 , ?? gold
Gospoda 24,5g
 
 
 
Allen
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 4rctic
Level: 26
Dołączył: 04 Kwi 2010
Wysłany: 04-04-2010, 21:13   

green green l
ove hina
naruto
bleach
air gear
to love ru
code geass ^v^
wiele innych
air
hikagurashi
elven lied
zero no tsukaima
itp.itd
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom