Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
CS 1.6 Problem
Autor Wiadomość
MeLove 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 70
Świat: 3
Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: 20-08-2009, 08:25   CS 1.6 Problem

Znowu mam problem tym razem z CS, otóż naprawiajac mikro poszedlem do kolegi podłączyłem u niego kompa i zmienialem ustawienia podłóg jego nic to nie dało przypamniało mi się, że miałem stara karte dzwiękową podłaczyłem do niej i wszystko działało świetnie, zadowolony poszedłem do domu. Wchodze na CS no i bład z karta dźwiękowa aktualizowałem sterownik to coś dało tyle, tyle że mam najmniejszą roździelczośc i 16 kolorów i nie moge tego zmienic znaczy rozdźielczość tak broń mam w lewej ręce też nie moge zmienić próbowałem przełączyc na OpenGL w ustawieniach CS'a ale sie wyłacza i wyskakuje, że moge grać tylko na tym pierwszym renderowaniu w zakładce. Karta dźwiękowa to Nvidia GeForce FX 5500. Będę o 18 wiec dopiero w tedy odpisze. z góry dziękuję i przepraszam za problem.
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 20-08-2009, 11:06   

MeLove napisał/a:
Karta dźwiękowa to Nvidia GeForce FX 5500.


hahahahahaha >< popłakałem się. To karta graficzna... i mam tą samą ><

Juz się uspokajam...
Moj Komputer - PPM - Właściwosci - Zakładka Sprzęt - Menadżer Urządzeń - Kontrolery dżwięku, wideo i gier, sprawdź czy masz tam jakieś sterowniki.

Nie mogłeś tego w starym temacie napisać, a nie od razu zakładać nowy?
 
 
MeLove 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 70
Świat: 3
Dołączył: 04 Maj 2009
Wysłany: 20-08-2009, 18:49   

Sory nie pomyślałem o tym pisałem to w pośpiechu.
Wyskoczyło mi tam :
:arrow: Starsze sterowniki audio
I chyba innych nie ma bo nie pisze w nazwie sterownik :neutral: . Jakby co to napisze reszta co wyskoczyło. Areen powiedz co mam zrobić bo mi sie nudzi na kompie :mrgreen: A doszedl kolejny problem moze ktos inny wie gdy uruchamiam Team Speeka 2 wyskakuje błąd o treści : TDSoundOut.Open (DirectSoundCreate): No Sound Driver is Available For Use.
Imam zmutowane sluchawki i mikro. A areen wpisałem se w google i wszedzie mówią żeby zainstalowac sterowniki a Ty masz ta sama karte wiec może mi powiesz ;D

[ Dodano: 21-08-2009, 13:52 ]
Problem rozwiazany zainstalowalem stery i dziala ale prosze jeszcze o rozwiazanie bledu z team speek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom