Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: minek123
02-04-2010, 09:46
Kryształy oraz kolczyk
Autor Wiadomość
QoooQ 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: QoooQ
Level: 178
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-04-2010, 09:21   Kryształy oraz kolczyk

dzień dobry mam parę pytań i był bym wdzięczny o udzielenie odpowiedzi, a więc:

1)Przeszukałem praktycznie całe jaskinie płaczących zjaw i znalazłem tylko 8 kryształów , prawie całe tzn miałem na myśli bez poziomu 1 lewego górnego rogu (tam chce się wchodzi po drabince do której nie można dosięgnąć czy jeśli już wejdę po tej drabince znajde tam 9 kryształ?

2)
w Solucji 2008 jest napisane tak:
"Teraz wracamy w prawo, po wielkich schodach, na poprzedni poziom, po drabince na górę, potem w prawo i w dół do przejścia.
Na 1 poziomie idziemy w górę i po niebieskiej drabince wracamy do Tunelu Złowrogich Szkieletów.
Tym razem idziemy w prawy górny róg i wychodzimy do nowej lokacji.
Wchodzimy po schodach na górę i zabieramy ostatni KRYSZTAŁ (10 z 10), po czym wkraczamy przez wyjście na polanę."

niestety albo źle rozumiem albo nie mam takiej lokalizacji..

3)Znalazłem ten złoty kolczyk który poszukuje Kristina , gdy idę do niej moge wybrać 2 opcje ale nie wiem którą wybrać , co dostanę wybierająć
"- Znalazłem, ale nie oddam za darmo!" a "Proszę, oto Twój kolczyk"

najbardziej mi zależy na tych kryształach bo wkurza mnie że 2 nie mogę odnaleźć a na pewno przeszukałem wszystkie jaskinie i zabrałem te które były możliwe do zebrania

z góry dziękuje za pomoc
Ostatnio zmieniony przez minek123 02-04-2010, 09:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Woj Mroku 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Woj1910
Level: 140
Wiek: 29
Dołączył: 22 Maj 2008
Wysłany: 01-04-2010, 09:27   

QoooQ napisał/a:

1)Przeszukałem praktycznie całe jaskinie płaczących zjaw i znalazłem tylko 8 kryształów , prawie całe tzn miałem na myśli bez poziomu 1 lewego górnego rogu (tam chce się wchodzi po drabince do której nie można dosięgnąć czy jeśli już wejdę po tej drabince znajde tam 9 kryształ?

Dokładnie tak.

QoooQ napisał/a:

niestety albo źle rozumiem albo nie mam takiej lokalizacji..

Bo jeszcze drabinki nie wziąłeś na dół, trzeba od strony Lochów Ballis tam dojść przez Labirynt.

QoooQ napisał/a:
3)Znalazłem ten złoty kolczyk który poszukuje Kristina , gdy idę do niej moge wybrać 2 opcje ale nie wiem którą wybrać , co dostanę wybierająć
"- Znalazłem, ale nie oddam za darmo!" a "Proszę, oto Twój kolczyk"

To nie jest związane z kryształami. Kliknij co chcesz i sprawdź co dostaniesz ;)
_________________

Woj1910 -4 - Landern
 
 
QoooQ 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: QoooQ
Level: 178
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-04-2010, 09:41   

QoooQ napisał/a:
To nie jest związane z kryształami. Kliknij co chcesz i sprawdź co dostaniesz ;)


to wiem że nie jest związane z kryształami :) ale chciałbym wiedzieć co dostane za poszczególną opcje ;p

hmm ok wejdę po drabince dostane 9 kryształ a 10 ??
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 01-04-2010, 10:37   

QoooQ napisał/a:
hmm ok wejdę po drabince dostane 9 kryształ a 10 ??

Jak wejdziesz po drabince, to będziesz miał dziewiąty kryształ. Ostatni (10) jest jeszcze kawałek dalej - w... Przejściu do Wieży Przeznaczenia.
 
 
minek123 
Moderator



Profesja: Mag
Nick: Jack Sparrow
Level: 260
Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2007
Wysłany: 01-04-2010, 10:39   

Jeśli dobrze kojarzę, Jeśli byłeś nieostrożny mogłeś zniszczyć jeden kryształ zrzucając na niego głaz. Jedyna rada aby go nie zniszczyć to zabrać go przed zrzuceniem kamienia.
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 01-04-2010, 10:46   

minek123 napisał/a:
Jeśli dobrze kojarzę, Jeśli byłeś nieostrożny mogłeś zniszczyć jeden kryształ zrzucając na niego głaz. Jedyna rada aby go nie zniszczyć to zabrać go przed zrzuceniem kamienia.

Ta opcja odpada.
Sprawdziłem Twoje konto i już wiem, że brakuje Ci dwóch kryształów:
1. Po wejściu po drabince (a w zasadzie ten kryształ zabiera się "od drugiej strony"),
2. Po pokonaniu Złowrogich Szkieletów będziesz miał dostęp do nowej lokacji - "Przejścia do Wieży Przeznaczenia" - tam znajduje się ostatni kryształ.

Jeżeli byś nie wiedział, jak tam dojść, to kieruj się tym.
 
 
QoooQ 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: QoooQ
Level: 178
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 31 Lip 2008
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-04-2010, 13:13   

jak to sprawdziłeś moje konto ?:> jesteś GMem ?
wielkie dzięki za wyjaśnienie tej sprawy z kryształami ale dalej nie dostałem odpowiedzi odnośnie złotego kolczyka dla kristin a dokładniej co dostane za którą opcje :>
 
 
minek123 
Moderator



Profesja: Mag
Nick: Jack Sparrow
Level: 260
Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2007
Wysłany: 01-04-2010, 13:16   

QoooQ napisał/a:
3)Znalazłem ten złoty kolczyk który poszukuje Kristina , gdy idę do niej moge wybrać 2 opcje ale nie wiem którą wybrać , co dostanę wybierająć
"- Znalazłem, ale nie oddam za darmo!" a "Proszę, oto Twój kolczyk"

Wybierz opcję oto Twój kluczyk. w przeciwnym razie Zatrzymasz kolczyk ale nic za niego nie dostaniesz.
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 01-04-2010, 14:26   

QoooQ napisał/a:
jak to sprawdziłeś moje konto ?:> jesteś GMem ?


Nie jestem GMem ;>
Chodziło mi o to, że sprawdziłem logi i widziałem, że nie pokonałeś jeszcze tych bossów, bez których dwóch ostatnich kryształów nie mógłbyś znaleźć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom