Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Jaskinie Zjaw
Autor Wiadomość
novik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 333
Wiek: 114
Dołączył: 22 Mar 2010
Wysłany: 12-04-2010, 23:20   Jaskinie Zjaw

takie pytanko bo piszę na solucji że na końcu wchodzę na niebieska drabinkę ale drabinka dalej wisi za daleko a przeczesałem już całą jaskinie i nie wiem jak tam przejść i może nie wszędzie byłem bo mam 8 kryształów a byłem tam gdzie w solucji ;[[
_________________


Chcesz zaproszenie do Lockerz.com ?? są świetne nagrody i 100% prawdy na otrzymanie jej pisz pw a powiem ci dokładnie o co biega!!
 
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 12-04-2010, 23:23   

Zauważ, że w solucji najpierw przemierzasz całe Lochy z Podziemnym Labiryntem i Tunelem Złowrogich Szkieletów włącznie. Dopiero po tym udajesz się do Jaskini Płaczących Zjaw. Do tej drabinki dochodzi się od drugiej strony i dopiero ją spycha. Postępując zgodnie z solucją znajdziesz również 2 pozostałe kryształy. Proponuję Ci ją najpierw całą przeczytać.
 
 
novik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 333
Wiek: 114
Dołączył: 22 Mar 2010
Wysłany: 13-04-2010, 18:21   

no też prawda le jak mam przejść to muszę zabić pierw szkielety a później co otwiera się wejście ???
_________________


Chcesz zaproszenie do Lockerz.com ?? są świetne nagrody i 100% prawdy na otrzymanie jej pisz pw a powiem ci dokładnie o co biega!!
 
 
 
FantasM 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 197
Wiek: 28
Dołączył: 20 Lip 2008
Skąd: Wieleń
Wysłany: 13-04-2010, 18:37   

Nie musisz zabijać szkieletów. Wystarczy, że dojdziesz poprzez Labirynt do tego ich tunelu i przejdziesz na prawo i tam masz przejście, ale o ile się nie mylę musisz najpierw pokonać Gigantycznego Kraba w Zatopionej Komnacie (nie jestem pewien). Ale żeby to zrobić trzeba coś tam jeszcze zrobić z jakąś kulą w Ballis w którymś pokoju w Hotelu.
_________________
Piszę poprawnie po polsku
 
 
ambity 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Evo
Level: 67
Dołączył: 11 Maj 2007
Wysłany: 13-04-2010, 21:15   

FantasM napisał/a:
Nie musisz zabijać szkieletów. Wystarczy, że dojdziesz poprzez Labirynt do tego ich tunelu i przejdziesz na prawo i tam masz przejście, ale o ile się nie mylę musisz najpierw pokonać Gigantycznego Kraba w Zatopionej Komnacie (nie jestem pewien). Ale żeby to zrobić trzeba coś tam jeszcze zrobić z jakąś kulą w Ballis w którymś pokoju w Hotelu.

Innymi słowy: czytaj solucję, tam naprawdę jest wszystko..
 
 
novik 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 333
Wiek: 114
Dołączył: 22 Mar 2010
Wysłany: 15-04-2010, 15:02   

Dobra już wszystko wiem do zamknięcia ;] też powiem że zabiłem szkielety :-D
_________________


Chcesz zaproszenie do Lockerz.com ?? są świetne nagrody i 100% prawdy na otrzymanie jej pisz pw a powiem ci dokładnie o co biega!!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom