Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zielony Ork - pomoc
Autor Wiadomość
pieciax 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: pieciax
Level: 18
Dołączył: 07 Lis 2008
Wysłany: 25-04-2010, 20:24   Zielony Ork - pomoc

Wykonałem quest z kwiatem niezapominajki, wchodzę na polanę, i nie ma ani dzieci, ani zielonego orka - wczesniej wziąłem hustę z dzewa.
Czy coś przeoczyłem, że go nie ma? Mam 23 level aktualnie
 
 
Alurab 
Użytkownik



Nick: Sprite s2/MMAAGG s3
Level: 255
Dołączył: 10 Gru 2008
Wysłany: 25-04-2010, 21:18   

Cytat:
Naturalnie wchodzimy do Langeburga i kupujemy nowy ekwipunek. Odwiedzamy również karczmę, gdzie swe kroki kierujemy najpierw ku Lotharowi, który opowiada nam o Jaskini Króla Liczów (tylko po rozmowie z nim mamy do niej dostęp). Jeśli mamy wolne 5000 G, dajmy je karczmarzowi w zamian za informacje. Ten czyn odblokowuje nam późniejszy quest, więc warto poświęcić trochę grosza. W końcu podchodzimy do prawego końca karczmy i rozmawiamy z Babcią Reginą, zgadzając się odnaleźć jej medalion. Znów na mapie świata kierujemy się na północny wschód za drogowskazem i po chwili docieramy do małej Polany pod Lasem. Wewnątrz rozmawiamy z dziećmi i dowiadujemy się o specjalnej zdolności, którą musimy uzyskać aby móc chodzić po drzewach na mapie świata. Ze skrzynki u góry zabieramy 1293 G oraz 5 x MIKSTURA ŻYCIA LV 2. Podchodzimy również do pnia na lewo od dzieci i zabieramy z niego BANICKĄ CHUSTĘ. Wychodzimy z Polany i kierujemy się ścieżką na południowy wschód aż do dziwnej lokacji wzdłuż drogi. Jest to Aleja Olbrzymich Dębów. Wewnątrz robimy kilka kroków w prawo i walczymy z 2 x SOWA (drop: mikstury lv2, dębowy pierścień). Po walce wychodzimy prawym wyjściem i kierujemy się do nowego miasta na wschodzie. Idąc pamiętamy aby trzymać się ścieżki, gdyż poza nią atakują nas trudniejsze potwory.


Podobno trzeba zapłacić przed pokonaniem minotaura, ale ja kiedyś zapłaciłem po(jeszcze przed pokonaniem serafina) i miałem orka
_________________
Kiedyś pisałem z konta wrobelekek ale zostało zhakowane...

Piszę poprawnie po polsku


Lekcja używania forum, część 1
Lekcja używania forum, część 2
 
 
pieciax 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: pieciax
Level: 18
Dołączył: 07 Lis 2008
Wysłany: 25-04-2010, 21:35   

dziwne, płaciłem mu jeszcze przed minotaurem. Jutro sprawdzę bo dziś juz punktów ruchu brakuje :)

[ Dodano: 27-04-2010, 17:05 ]
płaciłem mu, ale z dziećmi wcześniej nie rozmawiałem, i teraz ich wogole nie ma :( oj szkoda szkoda...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom