Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:16
fontanna w Folhord
Autor Wiadomość
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 07-05-2014, 19:59   fontanna w Folhord

Niedługo dojdę do Folhord i zastanawiam się czy faktycznie opłaca się wrzucać te 10mln do fontanny. Bo przeczytałem solucję folhord i niby jest napisane że dzięki temu dostaje sie cały księżycowy set, ale nie jest powiedziane w jaki sposób. Przecież z tej fontanny chyba nie wypada jakiś klucz do skrzynki czy coś, więc może ktoś wie czy z tym księżycowym setem to prawda i w jaki sposób się go dostaje? I czy jak sie wrzuci nie 10mln tylko mniejszą kwotę to się dostaje tylko elementy tego setu czy nic?
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 08-05-2014, 12:08   

jak wrzucisz 10 mln to później w skrzyniach znajduje się cały ten set, jeżeli wrzucisz mniej nie dostaniesz tego setu tylko chyba jakiś element-> to za 5 mln a z 1 mln to tylko pierścień pomyślności.
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 08-05-2014, 12:23   

Wrzuciłem kiedyś 10kk i na bank nie dostałem całego setu.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 08-05-2014, 13:25   

sprawdziłem, z całego setu nie dostaje się tylko Księżycowej Tarczy, przynajmniej ja nie dostałem właśnie przechodzę po raz kolejny fabułę.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 08-05-2014, 15:12   

Cytat:
w skrzyniach znajduje się cały ten set


tylko właśnie w których skrzyniach? Bo solucja nic nie mówi o jakichś dodatkowych skrzyniach, niedostępnych jak sie nie wrzuci tych 10mln. Chyba że jest tak, że wtedy w "zwykłych" skrzynkach oprócz przedmiotów opisanych w solucji jest też księżycowy set? Tylko nie wiem czy to by było możliwe, żeby w tych samych skrzynkach różni gracze mieli różne rzeczy...
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 08-05-2014, 17:12   

Gdy pokonamy Raps'a#3 i Serafin'a#3 Idziemy aż zobaczymy wyjście - wtedy idziemy dalej i po drodze atakują nas Harpia i Amazonka (potworki) gdy zobaczymy miasto to idziemy do rynku, widzimy fontannę - opcja:
"Nie wierzę w takie przesądy" - Nic nie dostaniecie Razz

"10 000 G" - W lochach znajdziesz Pierścień Pomyślności. Smile

"100 000 G" - W lochach znajdziesz Pierścień Pomyślności i w skrzyni w Tajnym Tunelu Folhord będziesz miał więcej ekwipunku z księżycowego setu. Surprised

"10 000 000 G" - W lochach znajdziesz Pierścień Pomyślności i w skrzyni w Tajnym Tunelu Folhord będziesz miał cały księżycowy set. Very Happy Very Happy

Jak otworzyć Tajny Tunel w Karczmie Folhord?
Bierzemy noclegi aż pokaże się Nieznajomy, który da nam kartkę którą będziemy mogli odczytać przed lustrem. Podchodzimy do szafy i odsuwamy ją. Teraz żeby otworzyć tunel musimy jechać do Scythe i iść do Warsztatu Grothora i kupić tam łom za 500.000 G. Z łomem otworzymy przejście i tam będzie skrzynka. Klucz do niej jest chyba w lesie cieni. Poprzez tunel możemy także dostać się do Strażnika Portu.










GOOGLE.PL - > Księżycowy set mfo wystarczyło wpisać :P
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
chadrian 
Użytkownik


Nick: chadrian, Son Gohan,
Level: 260
Wiek: 31
Dołączył: 08 Mar 2011
Skąd: Działdowo/Gdańsk
Wysłany: 08-05-2014, 19:22   

nic dodać nic ująć
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom