Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
Konta
Autor Wiadomość
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 11-07-2014, 16:38   Konta

Długo ostatnio myślałem nad propozycją, aby gracze posiadający jedno konto albo nowo zaczynający mieli możliwość posiadania jeszcze jednego konta (czyli dwóch razem), drugie konto w sumie mogłoby być wykupywane za mfy, administracja zarobi a gracz nudzący się graniem na jednym koncie spokojnie mógłby sobie grać na drugim równolegle.

Teoretycznie nikt nie byłby pokrzywdzony, proszę wyrażać swoje zdania na ten temat :)
Dzięki i pozdrawiam
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 11-07-2014, 16:55   

Po co robić sztuczny tłok?
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 11-07-2014, 17:35   

A czemu to sztuczny tłok ? Gracze i tak w grze mają multi to nie lepiej to zrobić na legalne posiadanie dodatkowego konta ? Prościej jest chyba dać ludziom możliwość i zarabiać na tym dodatkowo niż po prostu dawać graczom bany po czym odchodzą od gry :-)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Devorels 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Synd
Level: 140
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2013
Wysłany: 11-07-2014, 19:12   

Coś w tym jest mit:)
Ale wątpie że to wypali... Tomi nie zajmuje się już tak naprawdę mfo2 i nie wprowadzi zmian.. przykre ale prawdziwe.. Mnie np wkurza to strasznie bo gram w mfo2 a w mfo3 nigdy nie zacznę bo to jest za szmieszne dla mnie.
Co jak co ale za aktywnych i często grających graczy powinna być jakaś nagroda ^^
 
 
 
usmy 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Usmy
Level: 999
Dołączył: 10 Lip 2014
Wysłany: 12-07-2014, 00:01   

mfo3 jak kazda inna gra
mfo2 jest unikatowe, szkoda ze juz bez supportu
co do 2 konta jestem za! :)
_________________
[img]http:/http://iv.pl/images/86016136755284604683.jpg[/img]
 
 
Love 
Użytkownik



Nick: kiedy update?
Level: 1
Dołączyła: 17 Kwi 2010
Skąd: kiedy update?
Wysłany: 12-07-2014, 00:09   

jestem za!
_________________
kiedy update?
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 12-07-2014, 00:27   

Połączyć wszystko w jeden świat niemoderowany i będzie w końcu święty spokój.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-07-2014, 00:30   

MiT napisał/a:
A czemu to sztuczny tłok ? Gracze i tak w grze mają multi to nie lepiej to zrobić na legalne posiadanie dodatkowego konta ? Prościej jest chyba dać ludziom możliwość i zarabiać na tym dodatkowo niż po prostu dawać graczom bany po czym odchodzą od gry :-)

A wytłumaczysz mi po kiego komuś dwa konta na s1? Jest to tak potrzebne jak łysemu grzebień, a administracja wcale na tym nie zarobi. Jak tak bardzo chcesz mieć dwa konta, to zapraszam na s3, tam nikt nie będzie Cię za to ścigał.

Możecie hejtować.
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 12-07-2014, 00:39   

Alanov napisał/a:
Możecie hejtować.

Leci hejt.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-07-2014, 10:59   

Alanov napisał/a:
MiT napisał/a:
A czemu to sztuczny tłok ? Gracze i tak w grze mają multi to nie lepiej to zrobić na legalne posiadanie dodatkowego konta ? Prościej jest chyba dać ludziom możliwość i zarabiać na tym dodatkowo niż po prostu dawać graczom bany po czym odchodzą od gry :-)

A wytłumaczysz mi po kiego komuś dwa konta na s1? Jest to tak potrzebne jak łysemu grzebień, a administracja wcale na tym nie zarobi. Jak tak bardzo chcesz mieć dwa konta, to zapraszam na s3, tam nikt nie będzie Cię za to ścigał.

Możecie hejtować.



A po taki sam wał jak Tobie 3 konta.

Można grać na świecie 3 ale tam nie widać nikogo dobrego do walk, poza tym tamten świat się dawno wypalił odkąd odeszły elity (nie mówię tu o n00bkach/copyrightach/adkach), które miały po danym przedziale po 5-6 dobrych kont, więc gra tam nie ma najmniejszego sensu.
Dostanie tam eq bez znajomości jest równe szansie 2%, każdą pierdołę trudno dostać jak nie masz wyższego levela.

Zarobi a Ty się mylisz :) Jakby nie mieli mieć zysku nie zakładałbym tematu.

Świat 1 ma jeszcze do siebie to że grają tam ludzie w miarę ogarnięci z którymi można pograć na poziomie, ciągle coś się dzieje i nie ma pustkowia totalnego od dilii do eliar.

[Jak Ci po prostu temat nie pasuje to nie wchodź tutaj i nie rozsiewaj goryczy, swoje zdanie przedstawiłeś i każdy Ciebie wysłuchał]
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-07-2014, 12:20   

MiT napisał/a:
A po taki sam wał jak Tobie 3 konta.

Faktycznie mi one potrzebne. Jednym zawalczę raz na miesiąc, drugim raz na tydzień, a trzecim nawet się nie ruszam.

MiT napisał/a:
Można grać na świecie 3 ale tam nie widać nikogo dobrego do walk, poza tym tamten świat się dawno wypalił odkąd odeszły elity (nie mówię tu o n00bkach/copyrightach/adkach), które miały po danym przedziale po 5-6 dobrych kont, więc gra tam nie ma najmniejszego sensu.
Dostanie tam eq bez znajomości jest równe szansie 2%, każdą pierdołę trudno dostać jak nie masz wyższego levela.

Wy przecież dążycie do tego, żeby zrobić z s1 to samo.

MiT napisał/a:
Zarobi a Ty się mylisz :) Jakby nie mieli mieć zysku nie zakładałbym tematu.

A jaki niby zysk? Jak zaczną sprzedawać bułeczki to już będą mieli większy zysk.

MiT napisał/a:
Świat 1 ma jeszcze do siebie to że grają tam ludzie w miarę ogarnięci z którymi można pograć na poziomie, ciągle coś się dzieje i nie ma pustkowia totalnego od dilii do eliar.

Graczy online: 19. Faktycznie nie ma pustkowia.

MiT napisał/a:
[Jak Ci po prostu temat nie pasuje to nie wchodź tutaj i nie rozsiewaj goryczy, swoje zdanie przedstawiłeś i każdy Ciebie wysłuchał]

Sorry, ale 90% propozycji w tym dziale powinno lądować w koszu z automatu.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-07-2014, 12:52   

Jak Ci nie potrzebne to na chust trzymasz ? Robisz sztuczny tłok ;)
Lepsze to niż 5 online max na s3. Gdzie to lądować powinno nie nam oceniać :)
Jeśli dodatkowe konto może kosztować 35 - 70 MF no to zysk jest mimo wszystko zawsze jakiś, ale jak ktoś widzi wszystko czarno to niech sobie odpuści :)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-07-2014, 13:25   

Tak masz rację robię sztuczny tłok, przez 30sek, raz na ruski rok <that rym>, bo rzadko kiedy loguję się na dwa konta jednocześnie. Trzymam te konta, bo trochę mi to czasu zajęło, żeby dojść nimi do stanu obecnego. Jak je robiłem to nikt nie myślał o łączeniu światów. W tej chwili już nie gram tak aktywnie, więc się kiszą, jednak nie widzę powodu, żeby je usuwać.

Dodatkowego zysku z pewnością nie będzie. Coraz mniej osób wydaje kasę na tą grę, więc to tylko kwestia czasu jak wyłączą serwery. Dodatkowe konta na pewno niczego nie zmienią w tym kierunku.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-07-2014, 13:32   

Skąd wiesz jak nie masz wglądu do dochodów .. weź lepiej sobie odpuść bo to do niczego nie prowadzi, a powstaną jedynie zbędne kłótnie między nami i spam.. swoje powiedzieliśmy i czas czekać aby ktoś jeszcze tutaj zabrał głos.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 12-07-2014, 13:47   

No nie mam wglądu, ale widzę po liczbie online. Nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, że mniejsza liczba graczy = mniejszy zysk xd
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom