Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
Konta
Autor Wiadomość
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 13-07-2014, 16:44   

MiT napisał/a:
Tak jak wcześniej wspomniałem za robieniem drugiego konta idzie też ładowanie w niego kasy, a tak czy siak gracze robią multi konta sobie, to lepiej zrobić to na legal chyba i mieć te parę złoty więcej, nie ? (20 zł było tylko przykładem xd)


Ja też już wcześniej powiedziałem, że to ile dany user ładuje kasy w postaci nie przekłada się na to ile dostaje administracja (dostaje dużo mniej, o czym też już wspomniałem). Do tego pomijając już moją poprzednią wypowiedź, należy pomyśleć też o tym, że żeby upilnować to wszystko trzeba by było "zatrudnić" wielu GM. Toż to wiadomo przecież, że gdyby pomysł wszedł w życie byłaby masa przekrętów niby legalnych (rzecz jasna byłbym pierwszy, który by z tego skorzystał). Za dużo zachodu na tak zbędną rzecz.


Zostawcie Titanica.
 
 
usmy 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Usmy
Level: 999
Dołączył: 10 Lip 2014
Wysłany: 14-07-2014, 18:35   

to przeciez nie jest duzo roboty zrobienie czegos takiego nie? wystaczyloby zrobic cos takiego jak w mfo3 bylaby zakladka: twoje konta i tam moglibysmy sie automatycznie przelogowac, nic specjalnego do zrobienia, tak mysle, hhe
_________________
[img]http:/http://iv.pl/images/86016136755284604683.jpg[/img]
 
 
Rencar Old 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 85
Wiek: 32
Dołączył: 20 Kwi 2008
Wysłany: 14-07-2014, 21:55   

usmy napisał/a:
to przeciez nie jest duzo roboty zrobienie czegos takiego nie? wystaczyloby zrobic cos takiego jak w mfo3 bylaby zakladka: twoje konta i tam moglibysmy sie automatycznie przelogowac, nic specjalnego do zrobienia, tak mysle, hhe


W zadnym wypadku nie mówiłem o tym, że to jest trudne. Mówiłem tylko jakie niesie za sobą konsekwencje.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 14-07-2014, 22:19   

Rencar masz rację faktycznie tak może być nie oszukując się. Ja chciałbym aby moja inicjatywa powstała bo można byłoby pociupać sobie, ja bym dał te 11 zł esem (przykładowo powiedzmy) aby mieć święty spokój o bana, a Ci co oszukują to by prędzej czy później musieli wyłapać karę. Cały mój pomysł polega na ograniczeniu banów na multi konta i wspomożeniu administracji z funduszami.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
usmy 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Usmy
Level: 999
Dołączył: 10 Lip 2014
Wysłany: 14-07-2014, 22:41   

Cytat:
trzeba by było "zatrudnić" wielu GM


ok jestem chetny :7
_________________
[img]http:/http://iv.pl/images/86016136755284604683.jpg[/img]
 
 
Devorels 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Synd
Level: 140
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 01 Maj 2013
Wysłany: 15-07-2014, 15:32   

Najlepiej by było jak by wszystkie światy połączyć 1/2/3/4 i zrobić tak by każdy miał po 2 konta... wtedy by się w turkach lepiej grało jak i może na polu :)

Tak naprawdę mit robisz z światów moderowanych św 3 .... Ponieważ jak ktoś ma od chu** mf to sobie z 10 kont może porobić ^^
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 15-07-2014, 21:46   

Jeja ale nie w tym rzecz jest .. to ma zapobiegać banom za multi konta jednocześnie wspierając administrację (nie zbyt dużo ale korzystniejsze to niż tracenie graczy, którzy stracili konta przez mutli)

S1 to już dawno jest s3 [tylko że s3 już dawno zaliczył zgon], gracze sobie przelewają kasę/rank jak chcą, a niektórzy GM (nie wymieniając jacy, ale jak ktoś w temacie to wie) że czasem pomagają graczom, było też tak że dodawali sobie mfy na prywatne konta..

Ktoś może sobie zrobić ich nawet milion, tylko jakbyś czytał wcześniej co pisałem to byś wiedział, powtórzę - "możliwość wykupienia tylko jednego konta dodatkowego" (TYLKO JEDNEGO).
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 20-07-2014, 11:11   

Jestem totalnie za! Jak bylo laczenie s1 z s2 to mialem tylko postac na s2. Mowilem sobie nie bede robic postaci na s1 bo po co mi to.. A teraz tego zaluje jak cholera :/
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 28-08-2014, 19:00   

Odświeżam, dla przypomnienia celem tematu jest :

Odpowiedź admina czy byłaby możliwość zrobienia czegoś takiego jak w mfo v3 : posiadanie kilku kont w tym przypadku trzech, bez względu na to czy były one sprzed połączenia światów czy nie, uważam że każdy powinien mieć prawo do 3 kont w grze na s1+2+4, Dodam że to jest korzystne dla wielu stron :

- GM nie tracą czasu na banowanie miłośników gry, którzy potem sobie odpuszczają granie ..
- Administracja dodatkowo może zarobić (nie będą to jakieś duże kokosy, ale zawsze więcej te trochę niż teraz) ..
- Gracze będą zadowoleni, niektórzy przypomną sobie czasy spod langeburga :wink:
- Mogła by się poprawić lekko frekwencja liczby osób online - też nie będzie to o 20 więcej czy tam iluś, ale z pewności część osób spoza arkadii miała by ochotę popykać


Zapraszam do przeglądu tematu :

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=37913
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Prain
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2014, 07:01   

Z tego co widzę MiT to i tak już masz jakieś 5 kont, także nie narzekaj :oops:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-08-2014, 08:51   

Jakie konta ? Wymień konkretnie nicki ich, może o czymś nie wiem ? : )


odnośnie tematu :

Tomi napisał mi że trzeba poczekać, ale coś dla MFO2 będzie dodane.
 
 
Prain
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2014, 10:37   

Nie będę Ci wyliczał, aczkolwiek widzę, że pojawiło się nowe konto SiR MiT.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-08-2014, 11:11   

Prain napisał/a:
Nie będę Ci wyliczał, aczkolwiek widzę, że pojawiło się nowe konto SiR MiT.



To nie pisz że mam co najmniej 5 multi ... piszesz to dajesz argumenty konkretne, a ten typek spod langeburga jest tylko podróbką.

Dalsze odpowiedzi kieruj na PW, bo nie ma co offtopu robić tutaj
 
 
kiwipogromca
[Usunięty]

Wysłany: 29-08-2014, 17:59   

MiT napisał/a:
Prain napisał/a:
Nie będę Ci wyliczał, aczkolwiek widzę, że pojawiło się nowe konto SiR MiT.



To nie pisz że mam co najmniej 5 multi ... piszesz to dajesz argumenty konkretne, a ten typek spod langeburga jest tylko podróbką.

Dalsze odpowiedzi kieruj na PW, bo nie ma co offtopu robić tutaj


Za świetności MFO miałem chyba z 10 podróbek ... To były czasy :(
 
 
dII 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Skuzz
Level: 600
Świat: 6
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2013
Wysłany: 02-09-2014, 19:50   

Jak najbardziej za ;p
Trochę zaczęło się dziać ostatnio na niskich lvl a multi nie zrobię bo szkoda trafić na kare :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom