Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Propozycja nie do odrzucenia
Autor Wiadomość
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 30-11-2014, 12:09   Propozycja nie do odrzucenia

Sorry jeśli był taki temat, ale nie spotkałem się.

Nie denerwuje was to, że gracze wbijają pewien poziom, zaczynają walczyć i po jednej przegranej grają od nowa? Pisało już do mnie wielu takich [deleted:10+], a nawet i [deleted:20+]. Przez takich jak oni ta gra stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Odbycie walki z graczem na wyższym poziomie obecnie graniczy z cudem. Dlatego proponuję, aby kasowanie konta było płatne, za taką samą kwotę jak reset statystyk (w końcu głównie po to kasują konta, żeby zmienić staty). Jak nie będą chcieli płacić to będą musieli sobie trochę poczekać aż konto zostanie usunięte automatycznie.
Ostatnio zmieniony przez Alanov 30-11-2014, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Legend is Back!
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Im The Mage
Level: 1
Świat: 5
Dołączył: 17 Lis 2014
Wysłany: 30-11-2014, 12:15   

A jak dla mnie to lepszym pomysłem byłoby wprowadzenie limitu czasu od założenia konta. Np założyłeś konto dzisiaj, więc po upłynięciu tygodnia można je skasować. Jeśli były by MK - myślę, że szanowni GM wykryją.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 30-11-2014, 12:50   

Po tygodniu to oni te konta kasują teraz, chodzi bardziej o to, żeby ich prawie w ogóle nie kasowali i zaczęli wbijać level.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 30-11-2014, 20:53   

Kilka takich przypadków ;

- zrobiłem konto, pomyliłem literkę w nicku [przypadek rzadki, ale jednak jest] - czekać mam tyle czasu aby usunąć konto ? Nowego nie zrobię bo będzie multi wtedy.
- założyłem konto i przez pomyłkę wybrałem złą profesję

Ja myślę że jest dobrze tak jak teraz, ale to moje zdanie podkreślam ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 30-11-2014, 21:14   

1. Od tego jest usługa zmiana nicka. Poza tym co za debil nie poprawi takiej literówki od razu przy rejestracji.
2.


Jakieś konkrety panowie, bo te przykłady to są z sami wiecie czego wyciągnięte.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 01-12-2014, 17:22   

Gadaj zdrów, musisz mieć bardzo duże kompleksy i manię wyższości skoro z góry patrzysz na ludzi niektórych że są debilami. A jak Cię coś denerwuje to pij melisę rano i po południu do psychologa na pogaduszkę i na sen leki. Zakładasz tematy bez potrzeby, tylko Tobie cały czas coś przeszkadza to nie wiadomo jak tutaj gadać.

hejtuj :roll:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 01-12-2014, 18:22   

MiT napisał/a:
Gadaj zdrów, musisz mieć bardzo duże kompleksy i manię wyższości skoro z góry patrzysz na ludzi niektórych że są debilami.

Sorry, ale nie znajduje innego określenia na taką osobę. Po prostu trzeba być debilem, żeby zatwierdzić błędny nick. I nie zgadłeś, nie mam żadnych kompleksów.

MiT napisał/a:
A jak Cię coś denerwuje to pij melisę rano i po południu do psychologa na pogaduszkę i na sen leki.

Otóż nic mnie nie denerwuje, jestem ostoją spokoju.

MiT napisał/a:
Zakładasz tematy bez potrzeby,

Interesujące. W takim razie może po prostu je usunę?

MiT napisał/a:
tylko Tobie cały czas coś przeszkadza to nie wiadomo jak tutaj gadać.

Wystarczy gadać z sensem. Przeczytaj sobie swoje przykłady z poprzedniego postu i spróbuj nie wybuchnąć śmiechem.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-12-2014, 18:41   

Nie można mieć multikonta na s1+2+4 (nie licząc postaci które się miało od początku do połączenia) ale można usunąć postać i zrobić nową więc nie rozumiem o co ci chodzi. Chcesz narzucić jakiś limit, bo tobie się tak podoba?

Alanov napisał/a:
Dlatego proponuję, aby kasowanie konta było płatne


To już jest naprawdę przesada. Dla ciebie możliwość postu powinna być płatna i to bardzo dużo, bo nie da się czytać już dłużej tych bzdur. Nie muszę mieć żadnych argumentów żeby stwierdzić, że ten temat to głupota. Mówisz, że high lvle myślą tylko o sobie proponując jakieś zmiany np. depozyt "bo my mamy dużo kasy i to nie fer w porównaniu z low lvlami i będziemy mieli za łatwo" a ty robisz temat : "Propozycja nie do odrzucenia" z taką treścią? To jest już czysta hipokryzja, bo napisałeś to tylko dlatego, że TOBIE to przeszkadza. Mi to w ogóle nie przeszkadza i uważam tą propozycję za głupotę.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 01-12-2014, 18:47   Re: Propozycja nie do odrzucenia

Alanov napisał/a:
Sorry jeśli był taki temat, ale nie spotkałem się.

Nie denerwuje was to, że gracze wbijają pewien poziom, zaczynają walczyć i po jednej przegranej grają od nowa? Pisało już do mnie wielu takich [deleted:10+], a nawet i [deleted:20+]. Przez takich jak oni ta gra stoi w miejscu i nic się nie dzieje. Odbycie walki z graczem na wyższym poziomie obecnie graniczy z cudem. Dlatego proponuję, aby kasowanie konta było płatne, za taką samą kwotę jak reset statystyk (w końcu głównie po to kasują konta, żeby zmienić staty). Jak nie będą chcieli płacić to będą musieli sobie trochę poczekać aż konto zostanie usunięte automatycznie.



wszystko mówi samo za siebię, nie chce mi się już gadać na temat twoich pomysłów..

A co do sensu tak na szybko, mfo to darmowa gra przeglądarkowa, ale jak chcesz to płać kto Ci nie da :lol:
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 01-12-2014, 19:20   

Chaox napisał/a:
To już jest naprawdę przesada. Dla ciebie możliwość postu powinna być płatna i to bardzo dużo, bo nie da się czytać już dłużej tych bzdur. Nie muszę mieć żadnych argumentów żeby stwierdzić, że ten temat to głupota. Mówisz, że high lvle myślą tylko o sobie proponując jakieś zmiany np. depozyt "bo my mamy dużo kasy i to nie fer w porównaniu z low lvlami i będziemy mieli za łatwo" a ty robisz temat : "Propozycja nie do odrzucenia" z taką treścią? To jest już czysta hipokryzja, bo napisałeś to tylko dlatego, że TOBIE to przeszkadza. Mi to w ogóle nie przeszkadza i uważam tą propozycję za głupotę.

Tak owszem, miałem ale do depozytu, dopóki nie napisała jedyna ogarnięta osoba Ashariel. Z początku chodziło wam jedynie o to, żeby nic nie tracić ginąc w walce z bossem, albo z potworkami i to było niby normalne?

Co do opcji kasowania, to wcale nie musi być płatna, w sumie mogłoby jej w ogóle nie być. Wcale nie jest tak, że napisałem to "bo mi się tak podoba". Sami kiedyś narzekaliście, że nie ma z kim walczyć na wyższych poziomach, a nie ma, bo większość graczy od razu po osiągnięciu pewnego pułapu lub po przegranej, kasują konto i zaczynają grać od nowa. Podaję wam propozycję, która mogłaby w jakimś stopniu ten problem rozwiązać, ale skoro nie to nie.

MiT napisał/a:
wszystko mówi samo za siebię, nie chce mi się już gadać na temat twoich pomysłów..

Jednego mniej
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-12-2014, 19:45   

Alanov napisał/a:
Z początku chodziło wam jedynie o to, żeby nic nie tracić ginąc w walce z bossem, albo z potworkami i to było niby normalne?


Tak to by było normalne, bo we wszystkich grach depozyt obejmuję możliwość chowania przedmiotów jak i złota. I nie pisz mi tu tych biednych argumentów typu: mfo2 to inna gra, MMORPG to MMORPG - gry mogą mieć różną fabułę ale polegają na tym samym. Czy naprawdę tak cię gryzie fakt, że ludzie wolą schować golda na chwilę przy walce z bossem zamiast kupić tysiąc eliksirów? Bo co innego mają zrobić z kasą? Targ praktycznie jest martwy i nie ma co licytować. Naprawdę widać, że nie rozumiesz wielu rzeczy i ja także nie rozumiem jednej rzeczy - po co się udzielasz?

Alanov napisał/a:
Sami kiedyś narzekaliście, że nie ma z kim walczyć na wyższych poziomach


Chyba do tej pory nie zauważyłeś, że ludzie przekraczający mniej więcej 230lvl decydują się na przechodzenie fabuły zamiast pvp ale tego też pewnie nie zrozumiesz. Zobacz na turniejach z jakim najwyższym lvl'em startują grupy. Poza tym ci którzy teraz robią nowe konta nigdy nie dogonią topki expa więc i tak nie będzie pvp na tym lvlu.

Tobie na każdym kroku trzeba tłumaczyć i poruszać wszystko od nowa. Te argumenty, które podajesz jedynie świadczą o twoim ciągłym braku zrozumienia. Tak można sobie pisać i wymyślać w nieskończoność dlatego lepiej żebyś przemyślał to wszystko i spróbował zrozumieć zamiast szukać kolejnych pustych argumentów na poparcie własnej tezy.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 01-12-2014, 20:25   

Nie wiem po co ty piszesz te epopeje dalej. Już powiedziałeś swoje i znam twoje stanowisko.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 01-12-2014, 21:33   

Propozycja nie do odrzucenia, a jednak nie przejdzie.

Takie ograniczenia są bezsensowne, a będa prowokować do zakładania multikont.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom