Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
REAKTYWACJA MFO? WIELKI POWROT GRACZY? NOWA ADMINISTRACJA?
Autor Wiadomość
Lego z lasu 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Hyp3rr
Level: 200
Świat: 6
Wiek: 25
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-12-2014, 23:37   REAKTYWACJA MFO? WIELKI POWROT GRACZY? NOWA ADMINISTRACJA?

SIEMANKO co byscie powiedzieli na pomysl by porobic reklamy na forach o grach, ogarnac administracje bo ta co teraz jest to juz ludzkie pojecie przechodzi. Jakies bonusy dla nowego gracza? Co kolwiek by odbudowac stare piekne mfo i zrobic tak by wiecej graczy w niego gralo? Nawet jak widac polaczenie 3 swiatow nic nie dalo no jest max 40-50 osob. COS musimy,zrobic!!!! jakies wasze propozycje? PROSZE ADMINISTRACJE O WYPOWIEDZENIE SIE! I OCZYWISCIE GRACZY TEZ !
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-12-2014, 01:37   

Od Administracji odpowiedź możesz dostać typu; trwają prace nad update do mfo3, już to było przerabiane tysiąc razy... Marzenia o starym mfo mogą pozostać tylko marzeniami są teraz nowe gry i ludzie pouciekali a zostali tylko sentymentalni gracze. Poczytaj sobie wcześniejsze tematy, bo ciągnięcie tego samego już nie ma sensu. Bonusik to może dostaniesz na święta i unikacik jak byłeś grzeczny w tym roku od Mikołaja w lange.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 16-12-2014, 12:29   

Moja propozycja, daj sobie spokój z tą grą.
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2014, 12:44   

Nie będzie żadnej reaktywacji. Jeszcze trochę i mfo2 zostanie zlikwidowane.
 
 
Lego z lasu 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Hyp3rr
Level: 200
Świat: 6
Wiek: 25
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-12-2014, 13:57   

MapY napisał/a:
Nie będzie żadnej reaktywacji. Jeszcze trochę i mfo2 zostanie zlikwidowane.


Taa ty lepiej uważaj bo kiedyś ciebie zlikwidują :) )
 
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2014, 14:01   

Ja w MFO2 nie gram i mi jest wszystko jedno, mogą mnie tam zlikwidować.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-12-2014, 14:20   

MapY napisał/a:
Ja w MFO2 nie gram i mi jest wszystko jedno, mogą mnie tam zlikwidować.


Skoro nie grasz to po co się w ogóle udzielasz jak ci wszystko jedno? Robisz niepotrzebny spam takimi głupimi wypowiedziami. Tomi kiedyś napisał, że nawet jak odejdą gracze to będzie nadal stała ta gra i nikt jej nie zlikwiduje. Spójrz na pierwsze mfo. Tam w ogóle nikt nie gra i jest ciągle 0 online a dalej stoi. Jedynie piszę, że nie jest wspierana przez Administrację ale stoi i można sobie grać.
 
 
Intense 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Intense
Level: 230
Dołączył: 28 Maj 2012
Wysłany: 16-12-2014, 14:27   

ten MapY to udziela sie tylko dlatego że nie ma innego życia pewnie.
Tylko zatrówa tą stronkę pasożyt jebany :) ( pozwalam ci dać mi bana)
pisze to na podstawie tego i innych tematów.
 
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2014, 14:29   

No i niech sobie grają, nie mam nic przeciwko temu, mnie raczej chodzi o zaprzestanie jakichkolwiek ponadminimalnych działań, bo to tylko doprowadza do tego, że MFO3 jest całkowicie ułomne, brak Devos, już prawie 2,5 roku, a admin nie dość że zachowuje się tak jak zachowuje, to z doświadczenia wiem, że ten cały cyrk zostanie ogłoszony mianem wielkiego sukcesu, (zapewne kasowego, być winno). Ale to nie tylko taka propaganda będzie, udawanie że "nic się nie stało" i z pychą brnięcie w ten "system". Admina widocznie nie stać na przeprosiny, odrobinę spokoju i pokory, zamiast wielkiego i hucznego "dobrze jest jak jest".
 
 
Lego z lasu 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Hyp3rr
Level: 200
Świat: 6
Wiek: 25
Dołączył: 07 Sie 2012
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-12-2014, 15:11   

Chaox napisał/a:
MapY napisał/a:
Ja w MFO2 nie gram i mi jest wszystko jedno, mogą mnie tam zlikwidować.


Skoro nie grasz to po co się w ogóle udzielasz jak ci wszystko jedno? Robisz niepotrzebny spam takimi głupimi wypowiedziami. Tomi kiedyś napisał, że nawet jak odejdą gracze to będzie nadal stała ta gra i nikt jej nie zlikwiduje. Spójrz na pierwsze mfo. Tam w ogóle nikt nie gra i jest ciągle 0 online a dalej stoi. Jedynie piszę, że nie jest wspierana przez Administrację ale stoi i można sobie grać.


A czy ja mówie o zlikwidowaniu cię z mfo? :)
Chyba domyslasz się gdzie mogą cię zlikwidować.
 
 
 
Intense 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Intense
Level: 230
Dołączył: 28 Maj 2012
Wysłany: 16-12-2014, 15:14   

a więc to o to ci chodzi ;d
Ale np w tym temacie to wypowiedz twoja byla bez sensu bo autora chyba wyobraźnia poniosła , każdy wie że w mfo2 już nic sie nie zmieni i graczy będzie coraz mniej bez żadnego skoku.

A np. w moim temacie to też nie wiem po co pisales ze nie nalezy nam sie 3x exp, jakby taki bonus od anmina wpłyną na mfo3 w jaki kolwiek sposób.
 
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 16-12-2014, 15:48   

Nie każdemu można dogodzić, każdy preferuje co innego.. Jedni chcą zmian w mfo2 a inni w mfo3.

Mapy:

Nie ma co narzekać- coś nie pasuje? Nie graj i tyle- potem płaczecie jak dzieciaki, że śmiesznego Devos nie ma przez 3 lata (tutaj większości osób to nie interesuje). Jak admin ma was głęboko, to wy też go miejcie.

Kłócicie się jeden z drugim, chcąc pokazać, udowodnić nie wiadomo co. Z takimi osobami nie warto prowadzić konwersacji- jak ktoś prowokuje, olej go i nie zniżaj się do jego poziomu [Mapy] ;)

Ps. Zabłądziłeś? http://forum.mfo3.pl/forum.php
Ostatnio zmieniony przez Dark s2 16-12-2014, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 16-12-2014, 16:44   

Nigdzie nie zabłądziłem, to forum jest ogólnie dostępne i wyrażanie swoich sądów także.
W przeciwieństwie do MFO3, gdzie aby móc się udzielać na forum, należy mieć konto w grze MFO3.
Po ostatnie, jak pisałem mam konto w MFO2, praktycznie nieużywane, bo MFO2 to już przeszłość.
Taki niestety jest cykl koniunkturalny, coś się rodzi, wzrasta, osiąga bardzo dobre wyniki, następnie następuje faza osłabienia i w końcu upadek. MFO2 zmierza do tego ostatniego, mimo że niektórzy chcą odwrócić całkowicie naturalny proces. Zapewne gdy dochody nie pozwolą Adminowi utrzymania serwera, to z pewnością zostanie zamknięte.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 16-12-2014, 17:56   Re: REAKTYWACJA MFO? WIELKI POWROT GRACZY? NOWA ADMINISTRACJ

Lego z lasu napisał/a:
SIEMANKO co byscie powiedzieli na pomysl by porobic reklamy na forach o grach, ogarnac administracje bo ta co teraz jest to juz ludzkie pojecie przechodzi. Jakies bonusy dla nowego gracza? Co kolwiek by odbudowac stare piekne mfo i zrobic tak by wiecej graczy w niego gralo? Nawet jak widac polaczenie 3 swiatow nic nie dalo no jest max 40-50 osob. COS musimy,zrobic!!!! jakies wasze propozycje? PROSZE ADMINISTRACJE O WYPOWIEDZENIE SIE! I OCZYWISCIE GRACZY TEZ !


Nie samymi słowami człowiek żyje, jak masz pomysł to go realizuj. Słowa muszą mieć jakieś poparcie, bo z tego co wynika to chcesz aby inni za Ciebie robotę odwalili albo czekasz na jakiś rozruch. Najłatwiej zachęcić innych jest pokazując że się samemu coś robi i są tego efekty. Jak zrobisz z 40 reklam możesz przyjść zawsze i któryś forumowicz doceniając twoje starania pomoże Ci ;)

Dużo by każdy chciał, ale dać coś od siebie ? No gdzie tam, przecież ja gram tyle lat i powinno być tak jak ja to sobie wymarzę .. :roll:


KOMPLETNY FAIL TEN TEMAT, bez urazy dla autora oczywiście.

***

MapY tak na prawdę ma najlepszą perspektywę spojrzenia na to co się dzieje w grze, dlatego że jego aktywność w grze jest niska (stwierdzam po logach s1) i to co widzi po prostu opisuje. Pisze w sumie prawdę, choć nie zawsze się z tym zgadzamy. Zamiast siebie wspólnie hejtować pomyślmy jak można od siebie wspomóc grę, bo dużo was ma do niej sentyment ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
CCConeser
Użytkownik


Level: 10
Dołączył: 17 Gru 2014
Wysłany: 17-12-2014, 23:32   

Boże, ile by się dało, żeby było tak jak w 2009 :D . Musimy coś zrobić z tym i ożywić tę grę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom