Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Pokrzywdzone osoby.
Autor Wiadomość
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 26-12-2014, 16:43   Pokrzywdzone osoby.

Do tej pory nie potrafię zrozumieć dlaczego nie pozwala się założyć drugiego konta na s1+2+4 kiedy nie którzy mają po 3 konta. To, że ktoś nie grał przed połączeniem na świecie 2/4 nie powinno go dyskwalifikować z posiadania chociaż jeszcze jednego konta i nie wspominajcie nawet o 3 świecie, bo nie wszyscy chcą tam grać. Ja np. miałem konto na 2 świecie ale po połączeniu usunąłem i już nie mogę zrobić jeszcze raz drugiego konta... Multialarm byłby i tak więc nic by się praktycznie nie zmieniło ani by to nie zaszkodziło. Dlaczego Ci z jednym kontem nie mogą zrobić drugiego? Potrafi mi ktoś odpowiedzieć na to w miarę sensownie? Świat 1+2+4 jest moderowany więc nadal zabrania się multikont a skoro tak jest to niech wszyscy mają możliwość zrobienia chociaż jednego dodatkowego konta albo każdy niech ma 1 konto. Powinno być uczciwie... ;c Nie mówię to tylko ze względu na siebie. Może i bym założył konto gdyby była taka możliwość ale wiele ludzi zostało własnie tak pokrzywdzonych.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 27-12-2014, 10:19   

Zakładałem temat ileś czasu temu i cisza..może teraz coś się ruszy ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Intense 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Intense
Level: 230
Dołączył: 28 Maj 2012
Wysłany: 27-12-2014, 12:06   

a ja jakoś nigdy na to nie narzekałem.
Ale gdy to się zmieni to na pewno założe nowe konto, bo mam tylko jedno na s1
 
 
 
KonAngar
Użytkownik


Level: 256
Dołączył: 27 Gru 2014
Wysłany: 27-12-2014, 12:53   

No według mnie to tez jest nie uczciwe żeby ktoś mógł miec 3 konta a niektóre osoby tylko jedno jestem za i popieram żeby coś sie ruszyło w tym temacie, Ludzie chcą od nowa przejść fabułę i poczuć tą atmosfere wbijania coraz wyzszych lv
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 27-12-2014, 14:56   

Bo admin powiedział nie i koniec.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-12-2014, 15:09   

Znowu zaczynasz? Zaakceptowałeś regulamin w którym pisze: (15 paragraf)

"Właściciele serwisu zastrzegają sobie prawo do zmiany lub rozszerzenia regulaminu w każdej chwili."

W regulaminie jest też taki paragraf: (6 paragraf)

"Każdy użytkownik zobowiązuje się posiadać maksymalnie jedno konto na każdym świecie. Posiadanie więcej niż jednego konta na tym samym świecie jest zabronione."

Nie kopiowałem całości ale sam widzisz, że jeśli regulamin jest do przestrzegania to bardzo duża ilość graczy łamie regulamin od momentu połączenia światów. I nie chodzi mi o to, żeby ludzie usunęli konta tylko żeby rozprostować tą sprawę i pozwolić każdemu na posiadanie chociaż jednego dodatkowego konta. Nie znajdziesz Alanov na to żadnego bezstronnego argumentu. Jedyne co zdołasz zrobić to pokazać znowu swoje rację, które nie będą miały nic wspólnego.

To jest tylko prośbą ode mnie i wielu graczy, którzy jak już wspomniałem czują się nie fer wobec innych.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 27-12-2014, 15:20   

Było mówione setki razy, że konta z połączenia światów nie będą brane za multi, bo niby czemu administracja ma karać kogoś za zmiany, które wprowadza? O ile dobrze pamiętam w regulaminie też to widnieje. (a jednak nie)
Graj na s3 i po problemie.
Ostatnio zmieniony przez Alanov 27-12-2014, 15:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-12-2014, 15:27   

Alanov napisał/a:
Sami chcieliście połączenia, teraz płaczecie.


Przestań pisać takie bzdury, bo aż kuję w oczy. Nikt nie płacze, że światy zostały połączone, bo mi to w ogóle nie przeszkadza i nawet nie było o tym mowy. Wiem też ,że była mowa o tych kontach, że nie będą brane jako multi ale regulamin to regulamin. Jeśli to gdzieś jest w regulaminie to chciałbym to zobaczyć. Pisałem też na początku, że nie ma w tym temacie mowy o s3 bo rozmawiamy o świecie 1+2+4 ale jak zwykle nic nie rozumiesz. Nie masz żadnych argumentów więc możesz spokojnie opuścić ten temat byłbym bardzo wdzięczny, dzięki ;>
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 27-12-2014, 15:36   

Weź proszę, temat wałkowany setki razy. Przeszukaj sobie forum i zrozum, że NIE. Chcesz grać od nowa to na s3.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-12-2014, 16:00   

Alanov napisał/a:
Weź proszę, temat wałkowany setki razy. Przeszukaj sobie forum i zrozum, że NIE. Chcesz grać od nowa to na s3.


Nie chce, żeby ten temat był kolejnym tematem z twoim spamem. Na 3s to nawet nie jest gra, bo wszystko możesz kupić nawet ranking i expa jest to świat do testów.. Tutaj można na spokojnie i na uczciwie sobie pograć nie patrząc, że ktoś przed chwilą przelał 200k ranku albo tonę expa. Nie odpowiadaj chociaż za Administrację,bo nie obchodzi mnie twoje - NIE. Nie odpowiadaj już na to, bo nie chce mi się z tobą dyskutować.
 
 
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 30
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 27-12-2014, 16:47   

Jak gracze maja jakas wladze ustawodawcza w tej grze, niech Tomi ustali ile ma sie znajdowac podpisow za zmianem w regulaminie, to sie zrobi jakies glosowanie w grze.
Taki event, oczywiscie z darmowym resetem, bo jakby inaczej hahaha :569:
 
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27-12-2014, 17:19   

Dlaczego nie można mieć kilku kont na s1+2+4, otóż dlatego, że jest to świat moderowany. Chcecie sobie przejść fabułę - zapraszam na s3, tam jest to dozwolone, gdyby nie było takiego serwera, to wtedy moglibyście narzekać.

Osoby, które przed połączeniem światów miały konta na nich wszystkich mieliby wybrać sobie postać i usunąć wszystkie pozostałe tylko dlatego, że światy były łączone? To było jedyne rozwiązanie - osoby, które miały konta na wszystkich światach - mogą je zatrzymać, ale po ich usunięciu już nie mogą założyć kolejnego. W panelu GM'a jasno widać, które konta są przeniesione, a które założone już po połączeniu światów i te drugie zawsze będą brane za multi.

Nie ma widzę żadnej opcji do dyskusji w tej kwestii.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 27-12-2014, 17:54   

Baggy twoje argumenty są trochę słabe, żeby zakończyć dyskusję poza tym nie interesuję mnie zbytnio odpowiedź GM tylko Admina. Z tego co napisałeś wynika, że nie może tak być, bo ty tak nie chcesz. Jaki ma sens to, że miałem 2 konta przed i po połączeniu ale jedno usunąłem i kiedy chciałem zrobić sobie drugie na s1+2+4 które i tak by zastąpiło tamte, bo żałowałem, że usunąłem to już nie mogę? To mija się z jakimkolwiek sensem i logiką. To, że świat jest moderowany w ogóle nie przeszkadza, bo nie byłoby oszustw między kontami jeżeli teraz ich nie ma - ciągle jest multialarm. Pisałem już, że na s3 jest chaos i tam nie można ani wejść uczciwie w ranking ani spokojnie pograć. Nie ma znaczenia, czy te konta po połączeniu się różnią, jedynie data założenia może być inna i to też nie ma znaczenia. Nikt nie chce, żeby inni usuwali konta na s1+2+4 ale dyskusja powstała, bo jest to nie fer wobec innych. Nie będę się powtarzał, proszę czytać ze zrozumieniem na następny raz.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 27-12-2014, 18:09   

Mówicie o świecie 3, no to ja wam powiem jaka jest rzeczywistość ;

Gracz, chcący pograć na świecie 3 bez pomocy znajomych albo wyłożenia kasy na złoto ma tyle tam do powiedzenia co jeden głos w wyborach.. To jest świat którym rządzi kasa&znajomości&przelewy, tam nie ma takiej opcji aby ktoś jednym kontem wbił top ranku albo expa nie mówiąc o złocie bez wspomagania się..

A świat 1 jest perspektywą dla osób, które po prostu chcą sobie pograć w klasyka czerpiąc satysfakcję i tam idzie w "uczciwy" sposób dorobić się dużo rzeczy.


Jak ktoś ma się wypowiadać już o świecie 3 to niech będzie to osoba, która tam gra albo niedawno przestała. Bo jak ktoś nie zna zasad funkcjonowania tego świata to jakie może mieć o nim pojęcie ?
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 27-12-2014, 20:11   

Ja tylko wytłumaczyłem jaka jest zasada i nic w tej kwestii nie będzie zmieniane. Miałes konta przed połączeniem - mogłeś je zachować, chcesz założyć kolejne - nie możesz. Odpowiedź admina będzie taka sama. Koniec kropka.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom