Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
05-04-2016, 00:28
Do pożegnania star boya
Autor Wiadomość
Sativaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Incognito
Level: 88
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 20:29   Do pożegnania star boya

Nie zdążyłem się wypowiedzieć...
Awkward napisał/a:
Miał rank bo przelewał, nic dziwnego.
Jak ktoś grać uczciwie nie potrafi to jego problem.

Ty się jeszcze wypowiadasz? Weź Wyjdź...
Te MF'o schodzi na psy...Przez kogo? Oczywiście przez GM'ow
Jak się jest GM'em to każdy gracz powinien być traktowany po równo,a nie że typek jest kumplem GM'a i ma ustawione wszystko...
Gram w MF'o od 5lat i takich jaj nie widziałem,od dawna myślałam nad odejściem z MF'o lecz zatrzymał mnie ten całkiem fajny ivent Wielkanocny.Jak tak dalej pójdzie też się z wami pożegnam :( .Kiedyś nie było takich akcji jak teraz,kiedyś Nasi GM'owie byli bo spoko... A teraz? Wstyd i hańba...
Tyle odemnie
Pozdrawiam dobrych ziomków...
_________________
Sativaa Wasz Mentor
 
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 04-04-2016, 20:45   

Jakich kolegów, to jakaś istna inba.
Jakiś starboy łapie się ostatniej deski ratunkowej, wkręcając lapsom jakieś bajki.

Łykacie to jak pelikany. Zamiast wypisywać głupoty przydały by się wiarygodne dowody, jednak takich nigdzie nie widzę.
 
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 04-04-2016, 20:49   

Baggy po co zamykasz tematy po 3-4 wypowiedziach ? forum jest chyba po to aby moc sie wypowiedziec.

---------------------------------------------------------------------
Mit to hipokryta, banuje Bendziego za przejecie konta a sam sie takiego czegos dopuścił
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
Sativaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Incognito
Level: 88
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 20:53   

Tylko że nie łapie to jak pelikan bo znam go od dawna. Więc nie pierd*****....
Star nigdy nie przelewal ranka... A że wybił się w topce to go wrobiliscie padaliscie jak szmaty taką prawdą.
_________________
Sativaa Wasz Mentor
 
 
 
prolamusek 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Pro Lamusek
Level: 30
Wiek: 33
Dołączył: 02 Wrz 2011
Wysłany: 04-04-2016, 20:56   

Cytat:
Star nigdy nie przelewal ranka

Ty jesteś jakiś ślepy czy po prostu tępy? Zlewał rank jawnie po kilkanaście walk z kimś.
Nie widzę sensu dalej wypowiadać się w tym temacie, bo w końcu ktoś się zabrał za przelewaczy i wielki płacz teraz i narzekanie.
 
 
 
Sativaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Incognito
Level: 88
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 21:00   

Mózgu myśl... jego wina że go wrobiliscie? I go atakowaliscie? Na dodatek zgłaszał do mita,mit nie odpisywal...
_________________
Sativaa Wasz Mentor
 
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 04-04-2016, 21:01   

Sativaa napisał/a:
Kiedyś nie było takich akcji jak teraz,kiedyś Nasi GM'owie byli bo spoko... A teraz? Wstyd i hańba...

NO co Ty,Mit to wzorowy gracz,szczegolnie pare lat temu

http://i66.tinypic.com/1zfneo2.jpg

Mnostwo takich skrinkow jest,ale skrin to nie dowod podobno,wiec to na pewno fejk bo jak to moze byc,ze na stanowisku Gm'a jest gracz,ktory robil takie rzeczy?JA W TO NIE WIERZE XD XD XD XD
 
 
Marcel 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Ricki
Level: 140
Dołączył: 07 Lut 2012
Skąd: Słupsk
Wysłany: 04-04-2016, 21:08   

Kabaret :D
 
 
Sativaa 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Incognito
Level: 88
Dołączył: 21 Lut 2016
Wysłany: 04-04-2016, 21:12   

KiRaKu napisał/a:
Sativaa napisał/a:
Kiedyś nie było takich akcji jak teraz,kiedyś Nasi GM'owie byli bo spoko... A teraz? Wstyd i hańba...

NO co Ty,Mit to wzorowy gracz,szczegolnie pare lat temu

http://i66.tinypic.com/1zfneo2.jpg

Mnostwo takich skrinkow jest,ale skrin to nie dowod podobno,wiec to na pewno fejk bo jak to moze byc,ze na stanowisku Gm'a jest gracz,ktory robil takie rzeczy?JA W TO NIE WIERZE XD XD XD XD

O tym mówię :)
_________________
Sativaa Wasz Mentor
 
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 04-04-2016, 21:27   

O czym ty Pro Lamusek mówisz? Wrobiliście go z MiTem, robiłeś dodatkowe konta na proxy/torze i go ubijałeś, a jak nie mogłeś ubić po jego resach to specjalnie padałeś 20 razy i zgłosiłeś jako przelew rank.

Nawet na forum masz multi...

Nie lubię donosić itp. ale w takiej sytuacji muszę to zrobić tym bardziej, że Ty sam to robisz, donosząc na innych i odwalasz takie akcje i usiłujesz zrobić z nas debili.

http://www.gg.pl/dysk/iEh...o%20lamusek.jpg

taki raport od niego dostałem - mam nadzieję, że działa :) http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=190142064

Oczywiście sc to żaden dowód, bo przecież przerabiałem to w gimpie.

Co do MiTa to, Baggy porównałeś go do mnietuniema i walkmena. Różnica między nimi jest taka, że mnietuniema i walkmen to byli surowi GMowie, którzy nie dawali żadnych ulg, a MiT? MiT nie powinien być na tym stanowisku ponieważ jest to jednak z największych krętaczy na MFO, a znam tego gracza od 2007/2008, na praktycznie każdej postaci miał wypełnione logi. Kont to chyba nakupował kilka. Wiadomo każdy z ogromny stażem gry może mieć jakieś przewinienia (multi, przelew golda itp.), ale to co robił MiT to przesada, że po tym wszystkim co robił sam teraz wymierza sprawiedliwość.
Jeszcze żeby teraz był uczciwy....wykorzystuje swoje stanowisko do pomagania koleszkom.

I tak wiem, że Pro Lamusek nie dostanie bana za używanie proxy/tora , bo to kolega Mita, a sc nie są dowodem. Przykre.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-04-2016, 21:38   

Daraz96 napisał/a:
Baggy po co zamykasz tematy po 3-4 wypowiedziach ? forum jest chyba po to aby moc sie wypowiedziec.

---------------------------------------------------------------------
Mit to hipokryta, banuje Bendziego za przejecie konta a sam sie takiego czegos dopuścił



Którego konta, kiedy i na jakim świecie ? Poproszę konkretny dowód na to.
Ponadto sprawa ze star boyem jest zamknięta, prawników chyba nie potrzebuje ten gracz.

Screeny z rozmów GG hmm ciekawe z tego co wiem Carbon został zbanowany za sprzedaż konta całkowicie innemu graczowi (s1 to samo miejsce miało). Nie jest pocieszne widzieć takie plotki ale jak to plotki - jeden coś usłyszy, drugi przeinaczy, a trzeci połowę zapomni i coś dopowie od siebie.

Podsumowując najwidoczniej ostatnimi tygodniami robiąc porządki na s1 wywołałem burzę zawiści, ale to mnie tylko umacnia, patrząc na tematy forum to większość GM była oskarżana o kolesiostwa itp. sytuacje. Ja się tym nie przejmuję i nie mam podstaw, bo wiem na czym stoję i jaka jest prawda.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Daraz96 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: 123dariusz321
Level: 220
Wiek: 27
Dołączył: 28 Sty 2016
Wysłany: 04-04-2016, 21:42   

MiT, sprawdz sobie tematy co zakladał Bendzi tam są zdjecia z rozmów
_________________
Kupie Legendarny Pierścień
Sprzedam Legendarny Helm
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 04-04-2016, 21:47   

Zdjecia w paint przerabiane,a skrinki w gimpie. :-D
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 04-04-2016, 21:53   

Mit, nadal nie skomentowałeś tego, dlaczego twój kolega Pro Lamusek nie dostał bana za używanie proxy czy tam tora. Poboczne postacie zostały pobanowane, ale główne nie.

A o tym, ze kupowałeś postacie wie niemal każdy, więc się nie wykręcaj teraz.


E: Już widzę kontakty uruchomione i jakiś ''Heniek'' mnie zastrasza, beka.

E2: Ten ''heniek'' to piszący z anonima Pro Lamusek - jak widać trochę się przestraszył tych przerobionych w gimpie screenów.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom