Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sortowanie przedmitów w plecaku
Autor Wiadomość
Tisst 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Seti
Level: 200
Dołączył: 10 Mar 2016
Wysłany: 19-04-2016, 16:23   Sortowanie przedmitów w plecaku

Witam.

Proponuję wprowadzić bardzo pomocną opcję, która umożliwia sortowanie przedmiotów w plecaku wg.
wymaganego poziomu.
Dzięki możliwości sortowania wg poziomu od razu będziemy wiedzieli, które przedmioty nie są już nam potrzebne.

Aktualnie jestem na 198 lvl i posiadam ponad 100 przedmiotów. Każdorazowe szukanie tego właściwego lub próba sprzedaży całego zestawu jest bardzo uciążliwa.

Uważam, że zmiana nie wymaga wiele pracy, bardzo uprzyjemni grę i powinna otrzymać zielone światło :)

Można również pomyśleć o bardziej przejrzystym widoku gemów. Niektóre gemy ofensywne znajdują się na górze, niektóre na dole. Panuje tam straszny chaos. Dobrym pomysłem byłoby pogrupować gemy na ofensywne i wspomagające.
 
 
Jason Statham 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Jason Statham
Level: 368
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lis 2013
Wysłany: 19-04-2016, 17:09   

Popieram (y)
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 19-04-2016, 18:29   

Dobry pomysł, ale chyba jeszcze lepsze byłoby zrobienie osobnego przedziału w plecaku na tzw. złom. Byłby jakoś oddzielony od "normalnego" plecaka, miałby nieograniczoną pojemność, i eq byłoby tam normalnie traktowane jak niezałożone. Każdy sam mógłby tam przenosić jakie chce eq. Bo w propozycji którą podał Tisst nadal będziemy mieli niepotrzebne eq pomiędzy tym które używamy, tylko tyle że inaczej ułożone, więc nie wiem czy to wiele zmieni.

I jeszcze w temacie przedmiotów, to na targu przy przedmiotach które mamy w depozycie wyświetla się "posiadasz 0". Można by to naprawić, bo przez ten błąd zdarzyło mi się już licytować o eq które miałem w depozycie ale o nim zapomniałem;)
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Tisst 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Seti
Level: 200
Dołączył: 10 Mar 2016
Wysłany: 19-04-2016, 20:02   

Też dobry pomysł. Łącząc nasze dwa można zrobić jeden doskonały :D

W zakładce plecak pojawiają się dwie grupy przedmiotów.
Pierwsza to przedmioty, które aktualnie nosimy. Pod spodem osobna grupa przedmiotów, które posiadamy z możliwością sortowania wg wymaganego poziomu.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 19-04-2016, 22:33   

Cytat:
W zakładce plecak pojawiają się dwie grupy przedmiotów.
Pierwsza to przedmioty, które aktualnie nosimy. Pod spodem osobna grupa przedmiotów, które posiadamy z możliwością sortowania wg wymaganego poziomu.


O, i tak by było najlepiej;). Z podkreśleniem na możliwością, jak ktoś chce to sobie posortuje wg. poziomu, jak nie to tak jak do tej pory.
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
NerZul 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Diddy
Level: 234
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 24 Kwi 2016
Wysłany: 24-04-2016, 19:57   

Popieram. I tak jak wyżej ziomeczek napisał, że było by fajnie gdyby była osobna strona na itemy, których już nie używamy a zaśmiecają nam eQ i w razie czego sobie wystawić na targ.
 
 
Defondros 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Defondros
Level: 8
Świat: 3
Wiek: 26
Dołączył: 25 Kwi 2016
Wysłany: 25-04-2016, 16:32   

Jestem za.
_________________
Defondros
 
 
Bicek 
Game Master



Nick: [GM] Bicek
Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 28 Lut 2009
Wysłany: 26-04-2016, 00:58   

Bardzo dobry pomysł, wolna ręka w plecaku by się przydała ;)
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 30-04-2016, 16:20   

Proponowałbym oznaczenie ikonką, albo kolorem uzbrojenia, które już nam się na pewno nie przyda, bo mamy itemek tego samego typu na większy lv. Na przykład, gdy mamy 50lv, a w plecaku metalową zbroję i zielony pancerz to zielony byłby oznaczony jako złom. Przydał by się również przycisk podglądu przedmiotu, żeby można było swobodnie grać na telefonie. Ogólnie gra ma szansę na drugą młodość jeśli udałoby się stworzyć aplikację mobilną.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
Shayne 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Shayne
Level: 120
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 11 Maj 2016
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: 15-05-2016, 19:36   

Przydałoby się.
_________________
Shayne.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom