Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
12-05-2016, 18:44
Tego już za wiele
Autor Wiadomość
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 05-05-2016, 08:32   Tego już za wiele

Witam, nie chciałem tutaj pisać gdy dostałem bana po raz pierwszy, natomiast gdy sytuacja ta znowu się powtarza, chce jakichś wyjaśnień. W tą grę grają często ludzie po 20+ lat, którzy w swoim gronie 'na czacie' różnie się wyrażają, a GM jakby był ojcem małych dzieci i za wszystko je karze, no bez jaj, nie można niczego napisać bo dostaniesz bana. Na s6 i w ogóle w całym mfo2 gra te 100 osób, trzeba je tak ścigać? Dostałem wczoraj drugiego bana, dzień przed turniejem do którego zbierałem eq i gemy pół miesiąca, pytanie za co? Pierwszego bana dostałem, ponieważ nazwałem Star Boya 'oczywiście w formie ironicznej/żartu' PEDOFILEM, (miał wtedy jakąś młodocianą laskę na avatarze)



Mimo, że później tłumaczyłem się [GM] Baggy w zażaleniu, nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Kolejny ban tym razem za napisanie 'PIERD(***'?



Nie mam zamiaru tym razem nawet pisać zażalenia bo [GM] Baggy mniemam nawet tego nie czyta.
Teraz mam walczyć w turnieju z więzienia? Bo tym razem dostałem bana na 7 dni więzienia + 14 dni czatu, bądźmy poważni i szanujmy się...
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 05-05-2016, 11:14   

Ja dostałem bana za napisanie ''pajacu'', gracz do którego to pisałem nawet tego nie zgłosił, mało tego nawet pisał ponoć do Baggiego że nie poczuł się urażony i Baggy miał tego bana zdjąć, ale nie zdjął i już nie odpisał do dziś. Porażka co się dzieje na s6, szczególnie jak ktoś dostaje bana za spamowanie - serio spamowanie na i tak praktycznie wymarłym czacie?

Ostatnio u kogoś w logach widziałem bana za to że napisał dwa razy XD i że był się wysrać.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 05-05-2016, 11:23   

Yawin xD napisał/a:
Ostatnio u kogoś w logach widziałem bana za to że napisał dwa razy XD i że był się wysrać.


Witam to o mnie mowa.


Ogolnie administracja chyba planuje wprowadzic nazi moderacje.Ogolnie proponowalbym wprowadzenie nowego regulaminu na czat bo nawet za czasu najsurowszych gmow typu walkman czy benerit bylo trudniej dostac bana na wspomniany czat niz teraz.Jedynie co moge wam poradzic graczom,to zrobienie tego co ja,ja juz po tylu banach na czat teraz zastanawiam sie 5 razy gdy chce cos napisac.
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 05-05-2016, 11:26   

Mi sie podoba aktualne podejście do sprawy krótko i na temat . A na zażalenia czeka sie czasem tydzien lub dłużej . Jest spoko serio
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 05-05-2016, 11:33   

Podoba ci się że dostałeś bana za ''twój stary''? przesadzają, a raczej przesadza Baggy z tymi banami na czat
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 05-05-2016, 12:11   

Ja tam bym dorzucił jeszcze karanie za brak odpowiedniej interpunkcji i nieprzestrzeganie zasad ortografii, tego chyba jeszcze tylko nie ma w tym Waszym wykazie kar.
 
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 05-05-2016, 16:54   

Te "pier***" mnie rozwaliło :D
Sam jesteś sobie winny, ban jest za spam "***" XD
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 06-05-2016, 19:30   

Baggy ma tylko czas dawać bany, odnieść się później do tego już nie ma... Osoba która obraża administracje dostaje krótszego bana niż ja za PIER i kilka gwiazdek, no nie moge, Tomi ratuj
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 06-05-2016, 19:57   

Prain napisał/a:
Baggy ma tylko czas dawać bany, odnieść się później do tego już nie ma... Osoba która obraża administracje dostaje krótszego bana niż ja za PIER i kilka gwiazdek, no nie moge, Tomi ratuj


Cytat:
Każda forma obraźliwej/niecenzuralnej wiadomości podlega karze, również w przypadku "gwiazdkowania" słów obraźliwych/wulgarnych, stosowania skrótów itp.


dodatkowo wycinek z kodeksu GM

Cytat:
3. GM nie ma obowiązku odpowiedzi na zażalenie bądź zamyka dalszą dyskusję jeśli:
a) Kara jest bezsprzecznie udowodniona (np. zapis czatu z wulgaryzmami);
b) Zażalenie zawiera wulgaryzmy lub groźby w stosunku do GM'a;
c) Wyczerpane zostały wszelkie argumenty nt. słuszności nałożonej kary.


A co do obrazy Administracji, niektórzy z praktyki już wiedzą że to się zwykle kończy banem IP na czas nieokreślony (rzecz jasna w odpowiedniej kolejności nadawana jest kara zgodnie z wykazem kar).
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Prain 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 42
Dołączył: 12 Kwi 2016
Wysłany: 06-05-2016, 20:05   

Żeby nie było, że przez tyle lat nikt się nie czepiał do kodeksu kar, a teraz jak ja dostałem bana to się czepiam, ale same stopniowanie kar typu obraza gracza>obraza gm'a, no bo tak jest, albo banowanie za grę słów czy nadinterpretacje ze strony samego gm'a, to nie powinno się dziać w 2016 (przy obecnej frekwencji)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 12-05-2016, 18:44   

Zamykam
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom