Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
BAN DLA BArAKIELA
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 16-05-2016, 22:21   BAN DLA BArAKIELA

-45k ranku na s1. Chcę żeby Baggy osobiście przyjrzał się sprawie. Mam 6 wygranych walk z graczem Skuzz i jedną przegraną -4k ranku ponad. Według GM MiT walki są ustawiane :V prawie w każdej albo on albo ja mamy inne staty bo walki odbywały się na przestrzeni 2 miesięcy. Nie wspomnę tu o sprawie Owen - Gi Men gdzie miało miejsce z 20 walk...po kolei. Ogólnie nie zamierzam nic udowadniać, odwoływać się więcej, nie mam na to siły i czasu.
Miałem ze skuzzem też pare remisów, najczęściej łapałem go na mapie, walki nawet nie wyglądają "podejrzenie". Według mnie ban jest niesprawiedliwy i krzywdzący, a z MiTem nie można się normalnie porozumieć, nie wykonuje on należycie swoich obowiązków, wykorzystuje swoje stanowisko dla własnych korzyści (potwierdzam info jego udziału w udupieniu star boya na s1).
Cóż czekam na rozpatrzenie sprawy, MOŻLIWIE jak najszybciej zanim znikną rapy i nie będę mógł dowieść że może skuzz nie miał na sb eq...geniusz zbrodni dał bana jak już rapy za pare dni znikają... przykładowa walka:
http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=190241814

albo

http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=190190054

Jak taką walkę w ogóle można nazwać ustawioną... ostatecznie po przegranej walce z nim jestem ledwo na plusie więc ban nieuzasadniony....


reszta walk anty magiem dalej mam te staty z innymi wygląda to podobnie

http://w1.mfo2.pl/battle_report.php?r_id=190292355




https://zapodaj.net/e41996f7a9db0.png.html
 
 
ElfenLied 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Elfen Lied
Level: 180
Wiek: 29
Dołączył: 07 Lut 2012
Wysłany: 17-05-2016, 01:14   

Nie byloby to MFO gdyby nie dobra mfowska drama hehe. Niektore rzeczy sie nie zmieniaja.
_________________

RIP 2007-09 [*]
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 17-05-2016, 21:40   Re: BAN DLA BArAKIELA

Spicer napisał/a:
a z MiTem nie można się normalnie porozumieć


Wczoraj pisałeś i żądałeś natychmiastowych wyjaśnień w środku nocy, a chwilę potem w zażaleniu widzę "nawet nie zamierzam z Tobą dyskutować". Jednak słowa dotrzymuje i poniżej masz krótkie sprostowanie sytuacji.

Jeszcze krótko dodam iż nie tylko ja to oceniłem jako ewidentny przelew.
Tłumaczenie się bilansem wygranych, przegranych czy remisów jest małoznaczne według mnie. A jeśli mowa o terminach walk no to proszę :

Data logowania się Skuzza 13.05.2016, 19:01:44
Data waszej walki 13.05.2016 19:04

i znów

Data logowania przed walką 27.04.2016, 18:35:26
Odbyta walka 27.04.2016 18:37

Logowania w godziny walki były z proxy, zatem Skuzz został już ukarany a proxy zaraz trafią na listę zbanowanych - dodatkowo poszperam czy przypadkiem ktoś nie miał jeszcze dostępu do tego konta.
Rzecz jasna mam jeszcze parę innych argumentów, które tylko i wyłącznie przedstawię administracji/innym GMs w razie potrzeby.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 17-05-2016, 22:18   

Powiedz... co mnie obchodzi z czego i kiedy loguje się skuzz ? i jak bilans walk nie ma znaczenia skoro wyszedłem na tych walkach ledwo do przodu, więc co to za przelew, poza tym widać że te walki nie są ustawiane ?
Powiem tak... czytałem regulamin gry zanim zacząłem się w to bawić, wiem że nic nie mogę tu zdziałać i zapewne przez twój kaprys nie odzyskam już tego ranku...a poszperać to ty możesz sobie co najwyżej w nosie chłopcze, twoje argumenty są GÓWNO warte, jesteś krętaczem i oszustem i ja nie jeden się dziwie co robisz na tej pozycji. W każdym razie twoje słowo nie ma żadnej wartości, w sądzie takie osoby jak ty nie mają prawa zeznawać więc tylko przez wzgląd na to mój ban powinien zostać cofnięty.
Czekam aż sprawą zajmie się BaGGy, jeśli on uzna to samo co ty to okej ale jeśli nie to powinien Cie od razu przy okazji usunąć.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom