Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: BaGGy
31-05-2016, 00:54
niesłuszny ban
Autor Wiadomość
Yawin xD 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: hvshvshins
Level: 10
Wiek: 27
Dołączył: 25 Sty 2010
Wysłany: 31-05-2016, 00:14   niesłuszny ban

Dostałem niesłusznego bana od gem bagy, wsadził mnie do więzienia na 3 dni i usunął prezentację. Żadam cofnięcia kary, a najlepiej cofnięcia jego z pełnionej funkcji XDD

Szkoda, że nie napisał za jaki konkretnie fragment mnie wsadził. Niecenzuralnych słów nie było, a jeśli dla niego obrazą jest to, że pisałem o kimś z ironią ''gupek'' to gem bagey powinien się leczyć, a nie się bierze za takie stanowisko xddd można wiele pisać o micie, ale ten przy bagim to gm idealny XD

Po co banować za multi, przelewy itp? Lepiej rozdawać ponad 20 letnim ludziom bany na chat i prezentacje za to że brzydkio powiedzieli nio nio nio, bo przecież takie słowa jak : srać, dupa, głupek, lamus i noobek to najgorsze przekleństwa jakie świat widział


Na zażalenie oczywiście nie odpowie. Obiecał mi cofnięcie pierwszej kary już dawno jeszcze na początku s6, ale nagle przestał mi odpisywać na PW.
_________________
ZRÓBTA COŚ Z TĄ GRĄ
 
 
cibob7 
Użytkownik


Level: 55
Dołączył: 27 Kwi 2016
Wysłany: 31-05-2016, 00:36   

To ja Cię tak załatwiłem!!!11111 To wszystko za moje 10 patyków, które mi ukradłeś za gem wity!!11 ha ha ha

PS Ban słuszny!!!!11 Good job Mr BaGGy :D :D
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 31-05-2016, 00:54   

Na zażalenie oczywiście nie odpowie, bo kara jest bezsprzeczna i nie ma o czym rozmawiać.
Jeśli masz sobie zamiar obrażać kolegów, to wyjdź na podwórko. Regulamin jest jasny, a Twoja prezentacja aż nadto go łamała.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom