Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
29-06-2016, 13:46
Skarga na GM Mit
Autor Wiadomość
Albus 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Albus Dumbledore
Level: 18
Świat: 6
Dołączył: 28 Cze 2016
Wysłany: 28-06-2016, 12:29   Skarga na GM Mit

Witam, od jakiegoś czasu powróciłem do aktywnej gry. Należę do kulturalnych osób które potrafią w właściwy sposób dojść do konsensusu. Otrzymałem jakiś czas temu bana za MultiKonto ponieważ logowałem się u znajomego, trudno. Otrzymałem tez bana za przelew golda, trudno. (Nie jestem święty, lecz konsekwentny) Jak każdy potrafię się przyznać do błędów. Jednakże jest gracz o nicku Yawin Proxy który nie dość ze całodobowo wszystkich obraza to jeszcze jest na te czyny uprzywilejowany. Gdy przez 10 min ostatniego dnia zostało na niego wysłanych 10 zgłoszeń, admin MiT nic z tym nie robi. To już trwa od dobrego czasu z tego co widzę po innych graczach. Gdy napisałem temu panu na czacie ze sprawa idzie do GM-a, dostałem odpowiedz ze to są ziomki i mają ze sobą kontakt. Jestem zniesmaczony tą sytuacją ze każdy jest traktowany na innych warunkach. Domagam się dla tego pana bana przynajmniej na czat tak żeby ochłonął i zrozumiał ze nie jest pępkiem tej gry. Lecz wiem ze nie otrzyma tego bana od MiT-a bo są w relacjach "kolesiowskich". Apelują więc o zmianę Game mastera w trybie natychmiastowym bo jeżeli tak ma się przedstawiać postać rzeczy ze inni są banowani za wszystko a inni za nic to coś jest nie tak. Kazdy jest równy lecz GM mit nie zważa na to. Nie chce by taka osoba reprezentowała serwer. Dodam jeszcze ze jestem studentem prawa na 4 roku i jeżeli regulamin gry nie będzie egzekwowany dla wszystkich w ten sam sposób to zostanie wysłane pismo do kancelarii pana Jacka w sprawie zwrotu pieniędzy ktore zostaly uiszczone w grze. Jeżeli to tez nie pomoże, bedziemy zalatwiac to na drodze sądowej co bedzie moglo skutkować zamknięciem serwisu na czas sprawy karnej.

Na sam koniec dodam ze nie odpuszczę. Albo bedzie uczciwie albo wcale.

Pozdrawiam
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 28-06-2016, 13:01   Re: Skarga na GM Mit

Albus napisał/a:
Dodam jeszcze ze jestem studentem prawa na 4 roku i jeżeli regulamin gry nie będzie egzekwowany dla wszystkich w ten sam sposób to zostanie wysłane pismo do kancelarii pana Jacka w sprawie zwrotu pieniędzy ktore zostaly uiszczone w grze. Jeżeli to tez nie pomoże, bedziemy zalatwiac to na drodze sądowej co bedzie moglo skutkować zamknięciem serwisu na czas sprawy karnej.


§1

My Fantasy Online jest grą bezpłatną w podstawowym zakresie. Gra jest ciągle w fazie tworzenia i udoskonalania, więc nie jest wolna od błędów.

§2
Użytkownicy mogą wykupić punkty MF, dzięki którym dostępne są dodatkowe udogodnienia w grze.
Wykupienie punktów MF jest całkowicie dobrowolne i nie jest konieczne do prowadzenia i ukończenia gry. Punkty MF można doładowywać jedynie na swoje konto w grze. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów MF spowodowaną udostępnieniem danych dotyczących płatności (treści SMS, numerów telefonów, kodów autoryzacyjnych) osobom trzecim. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za utratę punktów MF spowodowaną błędami popełnionymi przez graczy podczas dokonywania transakcji zakupu punktów MF (błędnie wpisana treść SMS, niewłaściwy numer pod jaki został wysłany SMS itp).
Użytkownicy, którzy wykupili punkty MF, oprócz możliwości skorzystania z wykupionych udogodnień, podlegają tym samym zasadom, jakie obowiązują pozostałych użytkowników gry. W przypadku zablokowania/usunięcia konta za złamanie jakiegokolwiek punktu regulaminu, niewykorzystane punkty MF nie podlegają zwrotowi. Nie ma możliwości wymiany punktów MF na pieniądze (lub jakikolwiek pieniężny ekwiwalent), nawet jeśli nie są one wykorzystane w grze.

A co do Yawina i zresztą nie tylko jego:
Mam na oku kilka osób z chatu. Czekam cierpliwie na odpowiedni moment, jeśli masz możliwość proszę o zgłaszanie mi każdej wiadomości wątpliwej (przycisk GM, najlepiej dłuższy fragment, bo urywki po odświeżeniu mogą nic nie wnosić), a dowody zebrane przeze mnie będą miały wpływ na ban map chatu jak i na jego długość.

Albus napisał/a:
Gdy napisałem temu panu na czacie ze sprawa idzie do GM-a, dostałem odpowiedz ze to są ziomki i mają ze sobą kontakt. Jestem zniesmaczony tą sytuacją ze każdy jest traktowany na innych warunkach. Domagam się dla tego pana bana przynajmniej na czat tak żeby ochłonął i zrozumiał ze nie jest pępkiem tej gry. Lecz wiem ze nie otrzyma tego bana od MiT-a bo są w relacjach "kolesiowskich".


Też to słyszałem i zapewniam że zajmę się chatem, masz moje słowo ;)
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Albus 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Albus Dumbledore
Level: 18
Świat: 6
Dołączył: 28 Cze 2016
Wysłany: 28-06-2016, 18:07   

MiT napisał/a:
A co do Yawina i zresztą nie tylko jego:
Mam na oku kilka osób z chatu. Czekam cierpliwie na odpowiedni moment, jeśli masz możliwość proszę o zgłaszanie mi każdej wiadomości wątpliwej (przycisk GM, najlepiej dłuższy fragment, bo urywki po odświeżeniu mogą nic nie wnosić), a dowody zebrane przeze mnie będą miały wpływ na ban map chatu jak i na jego długość.


Nie pisałbym na Ciebie skargi gdybym nie miał do tego podstaw. Obserwuje ten świat i z tego co zauważyłem "zwykłego" gracza za wyraz plebs zbanowałeś na 7 dni. Dłuższe wiadomości? To chyba jakiś żart ze osoba odpowiadająca za serwer miała czelność tak odpisać... Chłopie dawałeś bany za 2 wyrazy! Gosc ostatnio mnie 3-liniowymi zdaniami obrażał wliczając w to rodzinę na czacie gdzie widziało to 60 osób i każdy to zgłaszał!! Nawet napisałem Ci PW o treści: Domagam się bana za obrazę na czacie! Szkoda ze nie raczyłeś odpisać. Nie jesteś bezstronny i każdy o tym wie, dlatego domagam się zmiany GM-a na kogoś neutralnego.

Co do "regulaminu". Tam gdzie są pieniądze tam są konsekwencje.
polecam sprawdzić np. ustawe z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28-06-2016, 19:12   

Od siebie dodam, że przyjrzę się sprawie i jeśli będzie potrzeba, to zostaną podjęte odpowiednie kroki.

Odnośnie powyższych sądów i prawniczego żargonu - Twoja postać jest własnością twórcy gry. Dysponujesz nią na określonych zasadach. Zaakceptowałeś regulamin, w którym jasno określony jest sposób użytkowania konta. Powyższa sytuacja dodatkowo nie przyczyniła się w żaden sposób do stracenia zakupionych MF, a ewentualnie do pogorszenia doświadczeń związanych z grą ze względu na zachowanie innego gracza. Dodatkowo w regulaminie również można znaleźć o taki wpis:
"Twórcy gry nie ponoszą odpowiedzialności za treści umieszczane przez graczy". Także GRA w tej i innych kwestiach jest "czysta". Jeśli doszło do obrazy i gracz został zgłoszony, to z pewnością zostanie nałożona kara. Zresztą gracz Yawin już kilkukrotnie był karany. Pomijając już zupełny brak winy twórców gry i regulamin, który jasno określa zasady użytkowania konta, dumam wielce nad tym, że już któryś raz spotykam się z tymi sądowymi gadkami od osoby, która ma całkiem sporo za skórą (multikonta).

Miło, że jesteś studentem prawa 4 roku. Jesteśmy dumni, że MFO jest grą, której częścią jest taka społeczność. Z mojej strony radziłbym zgłosić do sądu GRACZA, który Cię obrażał. My udostępnimy wszystkie zapisy, którymi dysponujemy, aby ułatwić sprawę.
 
 
Albus 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Albus Dumbledore
Level: 18
Świat: 6
Dołączył: 28 Cze 2016
Wysłany: 28-06-2016, 19:26   

Masz racje, zgodziłem się na regulamin. Lecz jeżeli wy łamiecie regulamin to czemu inni nie mają mieć takiego prawa? Skoro Game Master nie dopilnowuje swoich obowiązków a wczorajszy dzień jest tego świetnym przykładem to dlaczego zwykły gracz ma być karcony. Wydałem 14 zł na tą grę i uwierz mi ze gdyby wyszła sprawa karna z tytułu ~Art. 27. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni
odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów. Polega to na tym ze ja jestem konsumentem który zakupuje pkt. MFO i w ciągu 14 dni mam prawo napisać wniosek o odstąpienie: powody może być właśnie nieuczciwe zachowanie Moderatora gry. Baggy do Ciebie oczywiście nic nie mam bo Ty akurat jesteś neutralną osobą. Tutaj załączam screen z tego co wczoraj gracz: Yawin Proxy wyczyniał. Niestety nie mam z czatu screenów ale są zgłoszenia z podobnej godziny.

http://s10.ifotos.pl/img/dsasdasdp_sqwxaaq.png

I mi tylko chodzi o honor oraz o to ze ja odsiedziałem swoje 30 dni. Moj znajomy otrzymał bana na 7 dni za napisane na czacie plebs. Ban od MiT-a był na następny dzień. Natomiast Yawin jest bezkarny i już od dobrego miesiąca nikt sie nim nie zajął a to co wyczynia przechodzi ludzkie pojęcie.


//Oczywiście gdybym nie wydał tych pkt to miałbym takie prawo do odstąpienia.
//Dodam jeszcze ze regulamin a prawo polskie to są 2 rożne zagadnienia. Nie ma znaczenia wasz regulamin jeżeli łamane jest przy tym polskie prawo. Prawo jest ponad wszystkim.
Ostatnio zmieniony przez Albus 28-06-2016, 21:04, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 28-06-2016, 20:30   

No Pan Mit ma kolegów, musi miec. Szkoda, ze jest to tak widoczne, a i tak ignorowane. Nie mam nic do tego ze ma kolegów ale rzeczywiście troche nadgina dla nich regulamin mfo. Propnuje byc bardziej konsekwentny wobec wszystkich graczy, śmietanka mfowska tez powinna przestrzegać prawa jak my "zwykli" gracze. Pozdrawiam ;)
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 29-06-2016, 13:46   

Słowa dotrzymałem, zamykam.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom