Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
08-11-2016, 22:23
Przyszłość s6
Autor Wiadomość
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 02-07-2016, 02:33   Przyszłość s6

Ale teraz tak na poważnie, ja rozumiem, że Yawin nie jest święty, ale takie banowanie ludzi za byle co (no bo bądźmy szczerzy, można z czystym sumieniem powiedzieć sobie, że MiT uwziął się na niego) nie wróży dobrze dla tego świata.
Sam dostałem karę, która była całkowicie bez sensu, a MiT nawet nie raczył odpowiedzieć na skargę w której przestawiłem odpowiednie argumenty przeciw jego karze. W odpowiedzi na moje pw dostałem tylko wycinek z regulaminu który zresztą jako tako znam.
Rodzi się pytanie ile graczy jeszcze zostanie po banowanych i jaka jest przyszłość tego serwera.
Podobnie jak temat niżej chciałbym zaapelować o zmiane GM pełniącego służbę na s6 :569: :569:
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 02-07-2016, 21:03   

Yawin bardzo dobrze wie za co ma karę. Poproszę jeszcze o twój nick, bo nie wiem z kim mam przyjemność pisać - wyjaśnię od razu za co ban.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
DrutexSnack 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Vayneq
Level: 1
Świat: 6
Wiek: 26
Dołączył: 26 Mar 2016
Skąd: Nasielsk
Wysłany: 02-07-2016, 21:45   

Omg. Grajcie uczciwie to nie będzie żadnych banów czy też kar.
Pozatym wieksza satysfakcja jest jeśli osiągnie się cel uczciwie no chyba ze się mylę xD
_________________
NIEMA
 
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 02-07-2016, 21:58   

Mit to [GM] roku 2016. Dlaczego? Bo tylko on jest gm na s6-aktywnym servie. Trafił sie taki, jaki administracja wybrała, kolejny zły wybór.
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 03-07-2016, 13:24   

Najgłośniej płaczą Ci co mają swoje za uszami i coś przeskrobali ;) . Dla mnie MiT robi bardzo dobrą robotę, jest aktywny, pilnuje porządku tak jak należy i ma ludzkie podejście do większości spraw. Zawsze jest tak, ze komuś coś się podoba a komuś innemu nie, ale MiTowi pod względem wykonywania obowiązków, dyspozycyjności i zaangażowania w to co robi raczej nie można za dużo zarzucić ;)
 
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 04-07-2016, 22:20   

MiT napisał/a:
Yawin bardzo dobrze wie za co ma karę. Poproszę jeszcze o twój nick, bo nie wiem z kim mam przyjemność pisać - wyjaśnię od razu za co ban.

Nick Lambadziara :)
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-07-2016, 23:12   

W swoich logach masz załącznik w postaci screena http://w6.mfo2.pl/evidence.php?eid=1625710
Kara jest dokładnie za organizowanie niedozwolonych praktyk i nie jest ona bez sensu. W grze dochodzi do wielu prób zdobycia korzyści wszelkimi sposobami i to pod różnymi pretekstami (min. tłumaczeniami się że to był żart), dlatego nie możemy sobie pozwolić na takie rzeczy.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Danio19 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cookie
Level: 267
Świat: 6
Dołączył: 13 Sty 2009
Wysłany: 05-07-2016, 22:32   

http://www.miejski.pl/slowo-xD
Nadal twierdzisz, że to nie był żart? Swoje sprawy załatwiam na pw, tam gdzie WY nie macie dostępu, więc po co miałbym robić sobie problemy na czacie?

Swoją drogą skoro wklejasz dowód to ja wkleję treść zażalenia które de facto pisałem dla jaj a wyszło całkiem poważnie :P

Cytat:
Prosze szanownego GM\'a,

Wiadomość na czacie, jak można wnioskować po jej zakończeniu, oraz klimacie rozmowy który panował wtedy na czacie, nie miała na celu organizacji niedozwolonych praktyk w grze, a jedynie była zwykłym żartem. Wiele graczy może potwierdzić, że wykonuje dla nich grafiki kompletnie za darmo, jak i również moja prezentacja w której nie zmiennie od kilku dni widnieje wiadomość o tym, że robię avatary(tj. grafiki które są znakiem rozpoznawczym danego gracza) kompletnie za darmo.



Na swoją obronę mam następujące argumenty:

- Wiele razy po wykonanej pracy dla danego gracza odrzucałem propozycje pomocy w goldzie bądź w punktach MF. Każda osoba dla której wykonałem grafiki może to potwierdzić.

- Wiadomość na czacie która została dołączona do materiału dowodowego była tylko żartem o czym świadczy jej zakończenie(XDDD) powszechnie uznawane za śmiech, oraz klimat rozmowy, który nie miał nic wspólnego z organizowaniem nielegalnych praktyk w grze.

- Nie posiadam na swoim koncie żadnych innych przewinień co świadczy o tym, że jestem dobrym graczem i nie dopuszczałem się podobnych przewinień w przeszłości.

- Wielokrotnie zgłaszałem podobne przewinienia nie zgadzając się na praktykowanie takich zachowań w grze.





W związku z powyższym chciałbym apelować o:



- Skrócenie wyroku o 7 dni zakazującego mi konwersować na czacie ogólnym oraz tym samym przywrócenie mi dobrego imienia wśród graczy oraz administracji gry My Fantasy Online.



- Nie skracanie wyroku kary więzienia wynoszącej 3 dni, która prawdopodobnie jest w pewnym stopniu zasłużona.





Zszokowany i pełny nadziei,

Lambadziara vel. Kóki
 
 
Neni 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: phoon
Level: 432
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 10 Maj 2007
Wysłany: 05-07-2016, 22:45   

Tego typu sytuacje akurat zawsze powinny być rozpatrywane z przymrużeniem oka, niestety odkąd pamiętam każdy GM jak tylko zobaczył jakąkolwiek wiadomość, która w treści miała "sms, 3.66, daj mi punkty mf" to zawsze kończyło się banem, świadczy to generalnie o braku kompetencji GM'ów, albo o jakimś chorym bezsensownym rygorze. Czat w tej grze to zawsze było miejsce gdzie cenzura miała się dobrze i pomijając już wszelkie przekleństwa, docinki (nawet te wśród kumpli) to bana idzie wyrwać już naprawdę za śmieszne rzeczy. Gość kiedyś dostał bana za to że napisał, że idzie do toalety tylko trochę innymi słowami no już bez przesady XD
 
 
 
bigosik 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: resta12
Level: 2
Wiek: 57
Dołączył: 27 Paź 2016
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-10-2016, 13:48   

niestety za takie wybory sie teraz płaci..
 
 
 
dokter
Użytkownik


Level: 2
Dołączył: 30 Paź 2016
Skąd: Katowice
Wysłany: 30-10-2016, 16:28   

ja tam nic nie przeskrobałem :)
 
 
 
mrosta
Użytkownik


Level: 2
Dołączył: 08 Lis 2016
Skąd: Szczecin
Wysłany: 08-11-2016, 16:36   

a może jednak ?
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 08-11-2016, 22:23   

Koniec spamu, zamykam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom