Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Conny
12-12-2019, 03:08
Propozycja blokowania nabijania AP do gemów leczenia.
Autor Wiadomość
piorun58 
Użytkownik


Level: 217
Dołączył: 26 Mar 2016
Wysłany: 14-08-2016, 22:19   Propozycja blokowania nabijania AP do gemów leczenia.

Miałbym propozycję, aby umożliwić graczom, używającym gemów leczenia zablokowanie nabijania AP do nich. Im wyższa gwiazda gemu leczenia, tym więcej many potrzeba na jego użycie, co może powodować, że staje się on bezużyteczny dla gracza.
Taką sytuację mam np. teraz z gemem leczenia 4 *****. Dopóki w/w gem miał 4 gwiazdki swobodnie mogłem używać w walce mikstur many 3 i 4 i uleczyć się w/w gemem łącznie 16 razy. Z powodu jego awansu na 5 gwizdek to nie dość, że musiałem sobie dodać kilka punktów MP w statystkach głównych, to jeszcze nie mogę używać efektywnie mikstur many 3. W/w mikstury dodają 530 punktów MP, a więc zbyt mało, aby dwukrotnie uleczyć się gemem leczenie 4 z pięcioma gwiazdkami. Brak możliwości dwukrotnego uleczenia się z mikstur many 3 z kolei uniemożliwia pokonanie grup 4, a czasami nawet 3 potworów w labiryntach Ballis. Dopóki gem leczenie 4 miał 4 gwizdki nie miałem z tym większych problemów i dlatego wygodniej byłoby mi zablokowanie jego awansu.
 
 
pawel_tiger 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Pawel_123/tiger_fish
Level: 290
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 27 Lis 2008
Skąd: Żurawica
Wysłany: 15-08-2016, 17:49   

jestem za, mam ten sam problem od kiedy zacząłem grać magiem. Tracę za dużo pkt stat na magię bo ciągle brakuje MP...
_________________
Moje postacie:
Pawel_123: 301lv, trzykrotne ukończenie fabuły bez wykorzystania nawet jednego punktu MF :)
tiger_fish: 122lv, próbuję swoich sił magiem ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom