Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
26-01-2017, 15:20
bany za czat
Autor Wiadomość
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 24-01-2017, 23:38   bany za czat

Chciałem pochwalić GMów za tak ostre ostatnio kontrolowanie czatu i za gnojenie tych cwaniaczków typu Divided, Aquagen itd. którzy wchodzą na czat i w 3 albo 4 prowokują innych graczy i na tym polega ich cały cel pisania, no i prosiłbym o łagodniejsze kary dla sprowokowanych, bo to jednak tylko te zakały są winne.

Prowokacja> zgłaszanie> a na końcu sami obrażają GMów i się dziwią za co tyle banów na czat ><
 
 
Star Boy v1 
Użytkownik



Nick: Eros
Level: 180
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Kwi 2016
Wysłany: 25-01-2017, 00:06   

Racja i tak jest juz spokojniej :D
_________________
Wszyscy budujemy tą grę .
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 25-01-2017, 01:18   

Mniejsze kary dla sprowokowanych? Dlaczego niby? Twoja wina, że bierzesz internet na poważnie i dajesz sie prowokować. Sprawiedliwość ma być a nie jakieś taryfy ulgowe dla mniej sprawnych intelektualnie.
Ja bym prosił o ostrzeżenie dla użytnika Spicer za słowo "zakały", którym obraża m.in. gracza Divided i Aquagen.

Star Boy v1 napisał/a:
Racja i tak jest juz spokojniej :D


To chwilowe, nie martw się.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 25-01-2017, 10:32   

nie mówiłem o sobie ;] a jeżeli jedynym powodem dla którego grasz ty i twoi koledzy jest uprzykrzanie innym gry, to może popisz sobie na jakimś 6obcy z obcymi albo losuj sobie na gg kogoś i się z nim wyzywaj.
Mi mogą całkowicie odciąć czat, jak mam do kogoś sprawę to na priv, a ze znajomymi gg. Więcej nie zamierzam słowa pisać, bo wczoraj poczułem się jakbym spadł w otchłań w czasy podstawówki, po wszystkim aż mi oczy zaczęły krwawić.
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 25-01-2017, 17:21   

Spokojnie,niedlugo juz wracam na czat.
 
 
Miragee 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Roten/Blotter/Divi
Level: 147
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 19 Lip 2016
Skąd: Łódź
Wysłany: 25-01-2017, 18:33   

Kim Ty jesteś chłopie żeby mi mówić jak ja mam z czatu korzystać?
Jestem tak uczciwy, że na Rotenie jeszcze żadnego bana na czat nie dostałem, a na Divided tylko raz, więc o czym Ty mówisz? :D
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 25-01-2017, 18:41   

BB CoDe napisał/a:
Ja bym prosił o ostrzeżenie dla użytnika Spicer za słowo "zakały", którym obraża m.in. gracza Divided i Aquagen.


To jest myśl! Czuje się pokrzywdzony, jak on śmiał mnie nazwać cwaniaczkiem. :cry:

Spicer napisał/a:
nie mówiłem o sobie ;] a jeżeli jedynym powodem dla którego grasz ty i twoi koledzy jest uprzykrzanie innym gry, to może popisz sobie na jakimś 6obcy z obcymi albo losuj sobie na gg kogoś i się z nim wyzywaj.
Mi mogą całkowicie odciąć czat, jak mam do kogoś sprawę to na priv, a ze znajomymi gg. Więcej nie zamierzam słowa pisać, bo wczoraj poczułem się jakbym spadł w otchłań w czasy podstawówki, po wszystkim aż mi oczy zaczęły krwawić.


Co za problem wyłączyć czat? Nikt Ci nie każe w tym uczestniczyć. Swoją drogą, wczorajsza rozmowa na czacie wybuchła z tego powodu.
imgur.com/a/1LBzI

Więc nie mów że prowokujemy bez powodu ;)

Swoją drogą KOCHANY DŻAMBO BAMBO, skoro tacy "źli" jesteśmy, czemu żaden z nas nie ma bana? Sam typie mocniej cisnąłeś na gadu, ale na czacie wielki płacz i lament XDDDD


@edit



A tutaj założyciel tematu w akcji, notorycznie zaczepia i prowokuje. Wnoszę o ukaranie.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 26-01-2017, 13:49   

Prowokujesz to ty w dalszym ciągu na priv i na czacie ze swoim partnerem divim



wysyłając mi takie rzeczy, to ja wnoszę o ukaranie

Wreszcie aquagen się popłakał i pobiegł na skargę na forum ;( chyba już dłużej nie wytrzyma psychicznie ;( chciał się poczuć silny wyzywając innych przez internet ale nie pykło
 
 
Aquagen 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Aquagen
Level: 71
Świat: 6
Wiek: 28
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 26-01-2017, 14:17   

Spicer napisał/a:
Wreszcie aquagen się popłakał i pobiegł na skargę na forum ;( chyba już dłużej nie wytrzyma psychicznie ;( chciał się poczuć silny wyzywając innych przez internet ale nie pykło



A słyszałeś w swoim marnym nic nie wartym życiu taką sentencję jak: "kto mieczem wojuje, od miecza ginie"? Pewnie nie, dlatego się jej naucz.


Ps. idź sprzątać kible.
 
 
BB CoDe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: best1ever
Level: 29
Świat: 6
Dołączył: 07 Sie 2009
Wysłany: 26-01-2017, 14:18   

Oboje robicie zbędny spam, wnoszę o ukaranie obu panów.
 
 
Pan i wladca 
Użytkownik



Nick: bohun
Level: 160
Świat: 6
Dołączył: 13 Kwi 2013
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2017, 14:55   

Nie wiedziałem, że nasza walka robi taką furorę. Szczególnie, że nikomu jej nie wysyłałem.

Ogólnie polecam przycisk ignoruj dla obydwu panów :)
_________________
:595:
https://discord.gg/zagadka
 
 
KiRaKu 
Game Master



Profesja: Wojownik
Nick: KiRaKu
Level: 451
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lis 2009
Skąd: Łęczna
Wysłany: 26-01-2017, 15:09   

Gdybyscie mieli nick kiraku dostalibyscie juz po 360 dni kary na czat.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 26-01-2017, 15:20   

Temat zamykam z wiadomych przyczyn (zaburzanie przyjaznej atmosfery na forum, dodatkowo ostrzeżenia wędrują do odpowiednich osób).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom