Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Błąd z detonatorem?
Autor Wiadomość
kufelspaghetti
Użytkownik


Level: 230
Dołączył: 04 Kwi 2020
Wysłany: 04-04-2020, 01:00   Błąd z detonatorem?

Witam, postępowałem według solucji żeby przyoszczędzić punkty ruchu.
Za drugim podejściem gry po pokonaniu krakena udałem się do karczmy w ozaroth i poinformowałem o tym górnika. Siu do kopalni i podziękował mi za robotę. Wziąłem dynamit i poszedłem do karczmy według solucji przespać się i zgarnąć drugi dynamit. Udając się do jaskini czerwonego smoka nie miałem komunikatu o wybuchu, nie mam jak zgarnąć detonatora i zawalczyć z wściekłym ogrem i feniksem. Co zrobiłem źle? Dzięki :p
 
 
Mortred 
Użytkownik


Nick: Anime
Level: 1
Świat: 1+2+4
Wiek: 29
Dołączył: 25 Lip 2019
Wysłany: 04-04-2020, 02:03   

kufelspaghetti napisał/a:
Witam, postępowałem według solucji żeby przyoszczędzić punkty ruchu.
Za drugim podejściem gry po pokonaniu krakena udałem się do karczmy w ozaroth i poinformowałem o tym górnika. Siu do kopalni i podziękował mi za robotę. Wziąłem dynamit i poszedłem do karczmy według solucji przespać się i zgarnąć drugi dynamit. Udając się do jaskini czerwonego smoka nie miałem komunikatu o wybuchu, nie mam jak zgarnąć detonatora i zawalczyć z wściekłym ogrem i feniksem. Co zrobiłem źle? Dzięki



Byłeś na arenie ozaroth, gdzie jeden npc gonił drugiego, że ten ukradł mu recepturę?
 
 
kufelspaghetti
Użytkownik


Level: 230
Dołączył: 04 Kwi 2020
Wysłany: 04-04-2020, 13:11   

Niczego takiego nie miałem, rozmawiałem z babką która mówi o dementorze, po pokonaniu czerwonego smoka pojawiła się jakaś inna mówiąca o przepisie na omlet z grzyba mumu :p

[ Dodano: 05-04-2020, 13:48 ]
Dobra, widocznie jestem ułomny. Nie byłem na arenie, ot co rozwiązuje problem. Zbyszek będzie w grocie czerwonego smoka wtedy, kiedy ucieknie ze zwojem z areny, można zamykać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom