Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Ekwipunek
Autor Wiadomość
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 28-05-2015, 22:27   

Ja też w życiu nie widziałem bardziej olewającej administracji w historii wszystkich gier. To, że rozwijanie gry jest zakończone to nie znaczy, że nie powinno się chociaż opiekować tym co zostało. Najlepiej olać moczem i zapomnieć, że takie coś w ogóle istnieje :>

Powtarzam - raz na tydzień lub dwa odpowiadanie na forum na temat tego co będzie się dalej działo z grą i zrobienie jakiegoś eventu żeby pokazać, że administracja jeszcze żyje i nie ma wszystkiego w du*** to nie jest kontynuacja i rozwijanie gry...
 
 
Rencar 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rencar/Deleted/Jabba
Level: 76
Świat: 6
Wiek: 32
Dołączył: 29 Gru 2006
Wysłany: 29-05-2015, 09:59   

Mi też zależy na tej wersji...

Chaox napisał/a:
To, że rozwijanie gry jest zakończone to nie znaczy, że nie powinno się chociaż opiekować tym co zostało.


...ale to właśnie to oznacza. Projekt został zakończony (nie samo rozwijanie gry) i nie musi mieć wsparcia technicznego ze strony administracji, a to, że od czasu do czasu pojawi się jakiś event, reset statystyk czy inne pierdoły, to powinniśmy się cieszyć, że w całkowicie o nas nie zapomnieli. Mamy nawet GM, którzy w miarę regularnie zaglądają. Cieszmy się z tego co mamy, równie dobrze mogli zamknąć całkowicie tą wersję gry, tak jak to początkowo zrobili z OLD'em, więc mamy szczęście, że możemy się zalogować na nasze postacie ;)


Co do samego tematu, dałem już odpowiedź - zwiększyć ilość aukcji mistrza gry i usunąć z nich eq sklepowe.
 
 
Bendzi123 
Użytkownik



Nick: Bendzi
Level: 230
Wiek: 26
Dołączył: 15 Mar 2015
Skąd: Pomorskie
Wysłany: 29-05-2015, 18:54   

Można by dodać kogoś takiego jak ten Mistrz Gry np raz na tydzień, ale tylko ten mistrz by miał przedmioty unikatowe... łatwiej było by zdobyć dany przedmiot.. ewentualnie zmienić tego mistrza i usunać przedmioty które sa w sklepach..
 
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 03-06-2015, 17:31   

Cytat:
Można by dodać kogoś takiego jak ten Mistrz Gry np raz na tydzień, ale tylko ten mistrz by miał przedmioty unikatowe... łatwiej było by zdobyć dany przedmiot.. ewentualnie zmienić tego mistrza i usunać przedmioty które sa w sklepach..

Powinieneś się zapoznać z definicją słowa unikatowy.
 
 
Spicer 
Użytkownik



Nick: Jumbo
Level: 244
Dołączył: 29 Sty 2010
Wysłany: 13-06-2015, 20:05   

Fajnie, że pare osób rozwinęło moją myśl. O to właśnie chodzi, żeby Mistrz Gry wystawiał jedynie eq turniejowe i unikatowe i przydałoby się ustalić jakiś limit levelowy licytujących, ponieważ zauważyłem że nawet gdy Mistrz Gry wystawia jakiś fajniejszy przedmiot z niższego levela, gracze z wyższymi levelami podkupują to, co jest całkowicie bez sensu.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 14-06-2015, 14:53   

Spicer napisał/a:
Fajnie, że pare osób rozwinęło moją myśl. O to właśnie chodzi, żeby Mistrz Gry wystawiał jedynie eq turniejowe i unikatowe i przydałoby się ustalić jakiś limit levelowy licytujących, ponieważ zauważyłem że nawet gdy Mistrz Gry wystawia jakiś fajniejszy przedmiot z niższego levela, gracze z wyższymi levelami podkupują to, co jest całkowicie bez sensu.

Utrudniają wam grę, którą i tak już za bardzo ułatwiliście, chwała im za to.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-06-2015, 16:52   

Alanov napisał/a:
Utrudniają wam grę, którą i tak już za bardzo ułatwiliście, chwała im za to.


Ciężko mi powiedzieć, czy ta gra była kiedykolwiek trudna. Jeśli jest trudna to właśnie w tym momencie kiedy nie ma ludzi do handlu. Zrozumiesz przy 250 lvlu mając eq na 180lvl...
 
 
RaZoR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: RaZoR
Level: 120
Wiek: 28
Dołączył: 03 Cze 2012
Skąd: Irlandia
Wysłany: 14-06-2015, 17:02   

Chaox napisał/a:
Ciężko mi powiedzieć, czy ta gra była kiedykolwiek trudna. Jeśli jest trudna to właśnie w tym momencie kiedy nie ma ludzi do handlu. Zrozumiesz przy 250 lvlu mając eq na 180lvl...


Doskonale rozumiem twoj bol. Mam 230lv na sw3 i biegam w eq na 200 poniewaz nawet tam nie mozna niczego dostac. Co z tego ze ma sie bardzo duze fundusze skoro nie ma kto tego wystawic. Aukcje mistrza gry musze sie poprawic i tyle.
_________________
Everything I'm not, makes me everything I am...
Only the strong survive.
 
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 14-06-2015, 17:50   

Chaox napisał/a:
Ciężko mi powiedzieć, czy ta gra była kiedykolwiek trudna. Jeśli jest trudna to właśnie w tym momencie kiedy nie ma ludzi do handlu. Zrozumiesz przy 250 lvlu mając eq na 180lvl...

1. On napisał o przedmiotach dla low leveli, a ty musiałeś jak zwykle wyskoczyć ze swoim 200 poziomem.
2. Nie napisałem nigdzie, że gra jest trudna.
Zrozumiesz jak jeszcze raz przeczytasz...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom