Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:40
Eliksir
Autor Wiadomość
cybershot 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Dołączył: 15 Lip 2009
Wysłany: 10-10-2009, 12:51   

Ja uważam, że najlepszym rozwiązaniem było by automatyczne odcinanie nadwyżki sprzedającemu ;>
 
 
Sosna 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: DarkSosna
Level: 200
Dołączył: 17 Lip 2007
Wysłany: 10-10-2009, 13:17   

To jest najlepsze rozwiązanie, ale obiło mi się o uszy, że jest to podobno niemożliwe (choć mogłem źle usłyszeć)
 
 
 
D1nn3R 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: D1nn3R
Level: 999
Dołączył: 03 Paź 2009
Wysłany: 10-10-2009, 14:10   

azkero napisał/a:
ale za krótko pewnie grasz aby pamiętać te czasy.


gram ponad 4 lata z przerwami ;) 4 lata temu założyłem postać akurat na założenie mfo 2 w1. I tak grałem sobie 2 latka... potem hacked grałem 3 miechy i znowu hacked ;) ... od tamtego czasu grałem tylko na low lvlach i dlatego nie miałem pojącia o elkach...


a z moich obserwacji wynika, że teraz o wiele łatwiej o lvl niż na samym początku, stąd dobra decyzja admina o podniesienie stat bossow ;)
 
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 10-10-2009, 15:39   

To ja mam pytanie do "narzekających".
Czy problem tkwi w tym, że nie możecie kupić eliksirów, bo wszystkie są zalicytowane na max czy dlatego że w ogóle są zalicytowane i nie chcecie przebijać bo za drogo czy jeszcze z innego powodu?
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 10-10-2009, 15:42   

Cytat:
Czy problem tkwi w tym, że nie możecie kupić eliksirów, bo wszystkie są zalicytowane na max czy dlatego że w ogóle są zalicytowane i nie chcecie przebijać bo za drogo czy jeszcze z innego powodu?





To pierwsze. Nie ma już licytacji, w tym wypadku jest to Kup Teraz, eh...
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 10-10-2009, 15:45   

Nie trawie ludzi którzy po prostu są nie kulturalni odpisują mi na post a nie odpowiadają na pytania :(
Rozmowa nie polega na tym
Jaś do Małgośi
widziales wczoraj mecz?
a ona mu na to....
Ogladales wczoraj tą nowa telenovele ?
tylko na odpowiadaniu na pytania ^^
...co do twoich układów to akurat rozumiem takie, duże lvl poświęcają dużo czasu...ale gra nie żyje tylko dwoma osobami(w przenośni)


Walkmen napisał/a:
Dzisiaj jesteś online ale ile nie byłeś w grze? Dwa a może i trzy dni i teraz logując się chcesz kupić całe mnóstwo eliksirów? Nie bądź śmieszny. Wciąż to powtarzam. By coś osiągnąć w grach internetowych trzeba poświęcać troszkę więcej czasu jak zalogowanie się raz na kilka dni. Rozumiem, każdy ma swoje życie prywatne ale albo poświęcisz czas na polowanie na eliksiry (no i pkt. ruchów na karawanie) albo wciąż będziesz ubolewał, że nie możesz kupić kilku eliksirów kiedy właśnie się zalogowałeś.


O ile się nie mylę ostatnio logowałem się dość często i zdobyłem tylko jeden Eliksir w mało popularnym mieście Azarad... plus jeden w walce z czego mogę być zadowolony...Ja o tej grze mam zupełnie inne zdanie, aby coś osiągnąć nie potrzeba wiele czasu....obieramy własną drogę niektórzy po prostu wolą grać na ranking i mieć wszystko gotowe, ale chyba nie wiesz jak długo trzeba przygotować taką postać...a przez jedną, że tak powiem nie przemyślaną zmianę zepsuliście troszkę grę na lvl 55...na którym najlepiej się ranking zdobywa, na moim przykładzie. Gadasz cały czas o cenach ponad 600k...ale ja nie mam dostępu do tego miasta...nabijał tego lvl też nie będę bo mam swój schemat gry i nie powinno się go zakłócać, wydaje mi się, że jeśli by wprowadzić właśnie limit ceny taki jak masz w tych miastach co kupujesz eliksir po 650k to eterni po azaraz może też by tak chodziły ? co to jest 50k więcej ? wiele do zrobienie na prawdę nie macie, a moglibyście uszczęśliwić kilku(set) graczy ^^


Tomi napisał/a:
To ja mam pytanie do "narzekających".
Czy problem tkwi w tym, że nie możecie kupić eliksirów, bo wszystkie są zalicytowane na max czy dlatego że w ogóle są zalicytowane i nie chcecie przebijać bo za drogo czy jeszcze z innego powodu?


Z tego pierwsze powodu...wszystkie eliksiry zazwyczaj są kupione przez Walkman'a.
Na pewno to nie jest kwestia poświęcenia czasu grze, bo Walkman już napisał kilka postów wyżej, że ma program który go powiadamia o takim czymś...
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 10-10-2009, 15:51   

Kolejne pytanie - których miast to dotyczy?

I kolejne pytanie - co proponujecie? Owszem limit można nieco podnieść, ale i tak za wiele to nie zmieni - nadal ten kto jest aktywniejszy na targu wykupi co będzie chciał (ale przecież każdy może być tym pierwszym, stąd nie bardzo rozumiem skąd te ataki na walkmena).

Rozwiązanie numer dwa - znosimy limity na eliksiry w miastach na pierwszym kontynencie gdzie graja gracze 50+ level i wracamy do ręcznego karania - co jest krokiem wstecz wg mnie.
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 10-10-2009, 15:59   

Cytat:
Kolejne pytanie - których miast to dotyczy?

I kolejne pytanie - co proponujecie? Owszem limit można nieco podnieść, ale i tak za wiele to nie zmieni - nadal ten kto jest aktywniejszy na targu wykupi co będzie chciał.

Rozwiązanie numer dwa - znosimy limity na eliksiry w miastach na pierwszym kontynencie gdzie graja gracze 50+ level i wracamy do ręcznego karania - co jest krokiem wstecz wg mnie.


Od Eterni do Azarad bo już ponoć w scythe o ile się nie mylę z tych rozmów gdzie rozmawiałem z Walkman są wyższe ceny, albo dopiero od osais - nie orientuję się.


Co do propozycji...ja obstawiałbym za zniesieniem limitów cen, ale wtedy jaki byłby taki normalny limit ? mnie się wydaje, że eliksiry warte są tyle samo co wszędzie czyli tak jak na nowym kontynecie około milion, ale tą kwestię już pozostawiam Wam. Moje konto jest w stanie znieść wydatki rzędu około 800k za Eliksir o ile będzie bardzo potrzebny, limit ceny były w porządku bo ja niestety za kolejne przewienie będę miał calkowiete zbanowanie konta, a nie chce takiej samej chorej sytuacji mieć jak z kontem na s2 gdzie zbanowano mnie za 70k nadwyżki w urakden a normalnie w innych miastach chodza/chodziły takie aukcje po ponad 600k.
heh, czyli dobrym najlepszym rozwiązaniem z mojej wypowiedzi wynika, że powinien być limit ceny, a jaki ? może na próbę 700k zobaczymy jak Ci skupywacze którzy do tej pory brali wszystko za max będą dawać centy.
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
cybershot 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Dołączył: 15 Lip 2009
Wysłany: 10-10-2009, 16:11   

Tomi napisał/a:
I kolejne pytanie - co proponujecie?


Automatyczne odcinanie nadwyżki sprzedającemu.O ile to możliwe ; p
 
 
azkero
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: azkero
Level: 53
Wiek: 35
Dołączył: 16 Cze 2007
Wysłany: 10-10-2009, 16:13   

cybershot napisał/a:
Automatyczne odcinanie nadwyżki sprzedającemu.O ile to możliwe ; p


Nie wiem czemu miałby cierpieć na tym sprzedający eliksir... heh trzeba myśleć o wszystkich ^^
_________________
świat 1 azkero



AC MILAN :****
 
 
cybershot 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 666
Dołączył: 15 Lip 2009
Wysłany: 10-10-2009, 16:18   

Dla sprzedającego nic by się nie zmieniło bo teraz i tak nie ma mowy o tym żeby dostał więcej niż 600k za elka a kupujący mogli by tych elków więcej wyłapać .. same plusy widzę :>
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 10-10-2009, 16:26   

cybershot napisał/a:
Automatyczne odcinanie nadwyżki sprzedającemu.O ile to możliwe ; p

To nie tyle niemożliwe, co.. no cóż - od dawna było to zapowiadane, jednak Admin skupił się nad v3.

Obecny system limitów w wolnej chwili zrobił i modyfikował Tomi.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 10-10-2009, 16:44   

Eliksir jest od lv 50+, więc z pewnością nie będą podniesione limity w miastach gdzie są gracze poniżej tego poziomu. W pozostałych miastach zobaczymy jeszcze...

Co od obcinania nadwyżek - w przypadku eliksirów nie wiem czy i one by bardzo pomogły - myślę, że nie opłacałoby by się sprzedawać eliksirow, bo cena sprzedaży była by dużo niższa niż cena zakupu.
 
 
Woj Mroku 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Woj1910
Level: 140
Wiek: 29
Dołączył: 22 Maj 2008
Wysłany: 10-10-2009, 16:57   

Ale zaraz...

Przecież na liście TODO jest "możliwość korzystania z targu w 3 ostatnich odkrytych miastach"

Jeśli zostanie to wprowadzone, nie będzie problemu.

ps: Kiedy Tomi kolejne 10% upka mniej wiecej? ;]
_________________

Woj1910 -4 - Landern
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-10-2009, 17:00   

Jeżeli eliksir ma stać się powszechnie dostępnym narzędziem prowadzenia walk - to dać go do sklepu za jakieś 700-800k - bo skoro już nie jest takim luksusem jak kiedyś, a jedyny problem to jego cena...
Zresztą przypominam, że po wprowadzeniu eliksirów do sprzedaży w Ballis ich rynkowa cena spadła nawet o połowę...

[ Dodano: 10-10-2009, 17:01 ]
Woj Mroku napisał/a:
Przecież na liście TODO jest "możliwość korzystania z targu w 3 ostatnich odkrytych miastach"

Z tego co mi wiadomo - nieaktualne...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom