Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:17
Konta
Autor Wiadomość
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-09-2014, 12:37   

Jakby nie patrzeć to na oko jest z 50-100 aktywnych graczy, którzy coś tam sobie grają. Zazwyczaj jest 20-30 osób online, bo nie wszyscy gramy w tym samym momencie ale to nie zmienia faktu, że ta liczba będzie się zmniejszać a nie zwiększać. Jeśli chodzi o pvp to tam gracze na niskich lvlach w miarę się znajdują i sobie walczą ale pewnie nie tylko ja mam czasami takie uczucie, że gram na single playerze (chodzi o ludzi, którzy grają na fabułę). Jakbym nie patrzał na targi, które i tak są ciągle puste i na graczy online to bym nikogo na mapie nie znalazł.

Więc nawet jakbyśmy dali jakiś 3 dodatkowy kontynent z pobocznymi questami albo rozbudowali arene folhord do takich bossów, żeby 200-450lvle się pomęczyły i żeby były z tego jakieś nawet małe nagrody to i tak na dłuższą metę będzie to tylko dla tych co teraz grają...

Pomysłów na tą grę można znaleźć naprawdę bardzo dużo ale wiemy o tym, że teraz mfo3 jest na 1 miejscu jeśli chodzi o update więc chyba nie ma sensu oczekiwać na jakiś cud.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 30-09-2014, 17:00   

Alanov napisał/a:
Cytat:
Ale zawsze proces upadku można jakoś wydłużyć. Kwestia tego czy będzie to przyjemniej trwało czy boleśniej ;)

Tylko po co? Ta gra już dawno upadła.


Jakby upadła to by graczy wgl. nie miała tak jak old ... a poza tym chyba jest wiele osób, które chciały by sobie popykać jeszcze od 1 lvla na nowo :)
tylko nie piszcie starą gadkę że mogą na świecie 3
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-09-2014, 20:17   

MiT napisał/a:
a poza tym chyba jest wiele osób, które chciały by sobie popykać jeszcze od 1 lvla na nowo
tylko nie piszcie starą gadkę że mogą na świecie 3


Całkowicie nie rozumiem, czemu nie którzy mają na 1+2+4 świecie 3 postacie a ci co mają jedną nie mogą sobie zrobić chociaż jeszcze jednej, żeby sobie pograć. Sam bym tak pograł ale oczywiście byłoby to multikonto a na 3 świecie nie mam zamiaru grać zresztą jak większość.
 
 
Dark s2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 600
Świat: 1+2+4
Dołączył: 13 Lis 2011
Wysłany: 30-09-2014, 20:43   

Niech się zabiora za ten depozyt- wpłata/wypłata G.

ewentualnie..
*zmniejszyć wymogi ruszenia grupy turniejowej.. z 4>2 graczy.
*zwiększyć nagrody (nawet o 200%).
Grupa 351-400 1. Miejsce 250-300 MF ( wbicie tyle niezbednego exp na takim lv to luzno 70,80MF potrzeba (nie wspominajac o resach..35,70MF) 25/30mln G. Nagrody moze za atrakcyjne ale ludzie przynajmniej moze zacznac expic z topki i walczyc ;) to samo sie tyczy 260-300, 300-350.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 01-10-2014, 16:11   

Chaox napisał/a:
MiT napisał/a:
a poza tym chyba jest wiele osób, które chciały by sobie popykać jeszcze od 1 lvla na nowo
tylko nie piszcie starą gadkę że mogą na świecie 3


Całkowicie nie rozumiem, czemu nie którzy mają na 1+2+4 świecie 3 postacie a ci co mają jedną nie mogą sobie zrobić chociaż jeszcze jednej, żeby sobie pograć. Sam bym tak pograł ale oczywiście byłoby to multikonto a na 3 świecie nie mam zamiaru grać zresztą jak większość.


Mi właśnie o to samo chodzi :P
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 04-10-2014, 13:56   

Zwiekszyc ilosc mozliwych do kupna potow jak sie obkupuje ktos raz na pare miechow to troche trwa to klikanie gdy mozna kupic max 999
 
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 04-10-2014, 15:18   

Po co Ci więcej kupować potów skoro te "999" i tak nie wykorzystasz w miesiącu, bo nie ma z kim walczyć ? ;)
Bez sens totalny jak dla mnie.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
v_v 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: v_v
Level: 4
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 08 Sie 2012
Skąd: hajnówka
Wysłany: 05-10-2014, 10:51   

No ale na expienie jak sie obkupujesz raz na pare miechow to kupic 50000 lv5 i 50000 lv6 oraz 100000 lv4 i masz juz klikania od ch*ja
 
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-10-2014, 11:35   

No to raz na parę miechów jak trochę poklikasz to nic się nie stanie. Zresztą kto kupuje tyle mikstur na raz. Zawsze możesz kupić z 5k co 1h żeby nie wydawało ci się to monotonne. Ale tak ogólnie to to jak miliard innych propozycji nie zostaną wykonane przez najbliższe miliard lat więc nie ma już co spamić z kolejnymi pomysłami i prośbami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom