Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 00:20
Kiedy będzie uwolnienie?
Autor Wiadomość
Darmowy turniej 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: FaNaTyKo
Level: 127
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sty 2015
Skąd: 66666666666666
Wysłany: 09-01-2015, 12:12   Kiedy będzie uwolnienie?

1) Tak, gracze powinni sami decydować co i za ile sprzedają na targu 333 głosów
2) Nie, limity cen i moderacja aukcji są potrzebne 318 głosów

Przegłosowane, więc kiedy będzie?
_________________
 
 
 
Gi_MeN
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Gi_MeN
Level: 55
Dołączył: 29 Gru 2014
Wysłany: 09-01-2015, 12:27   

Taka przewaga to nie przewaga:)
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 09-01-2015, 12:33   

Ankieta była tylko, abyśmy mogli ocenić sytuację, nie była ona w żaden sposób zobowiązująca, a wynik wcale nie oznacza, że targ zostanie uwolniony
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-01-2015, 15:06   

Baggy ostatnio zauważyłem, że twoje odpowiedzi są całkowicie sprzeczne z tym co myśli Administracja. Bawisz się w jakąś odmienną władzę? Kiedy ostatni raz stworzyłem temat o możliwości stworzenia drugiego konta dla tych co nie mają sam pamiętasz co napisałeś i dodałeś, że Admin powie to samo. Jednak Admina powiedzieć była zadziwiająca a właściwie to całkowicie sprzeczna z twoją. Okazało się, że istnieje taka możliwość co nie znaczy, że zaraz to będzie wprowadzone aczkolwiek możliwe. Jesteś GM'em a nie masz chyba pojęcia co się wokół dzieję. Jestem zwykłym graczem i szanuję całą Administrację jednak jeśli nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj, żeby chociaż nie wprowadzać innych graczy w błąd. Widocznie potrafisz zamykać tylko tematy na tym forum to wszystko.
 
 
Legend is Back!
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Im The Mage
Level: 1
Świat: 5
Dołączył: 17 Lis 2014
Wysłany: 09-01-2015, 15:54   

^ i z tym się zgodzę, Baggyemu coś władza odpierdzieliła..
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 09-01-2015, 16:56   

W naszym dziale tocza sie dyskusje na temat tego co zrobic. Powtarzam - ankieta nie jest w zaden sposob wiazaca i jej wynik nie jest jednoznaczny z uwolnieniem targu. Sluzyl on jedynie rozeznaniu sie w opinii graczy. Jesli targ zostanie uwolniony - zostaniecie o tym poinformowani. Poki co jest tak, jak bylo.

Wskaz mi gdzie odpowiedz admina byla sprzeczna z moja?
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-01-2015, 17:30   

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=37972

"Ja tylko wytłumaczyłem jaka jest zasada i nic w tej kwestii nie będzie zmieniane. Miałes konta przed połączeniem - mogłeś je zachować, chcesz założyć kolejne - nie możesz. Odpowiedź admina będzie taka sama. Koniec kropka."


To jest ten temat i twoje słowa. Twoja odpowiedź była całkowicie inna niż Admina. Myślę, że Legend is Back ma rację z tym co przed chwilą napisał. Skoro jest jak jest to w ogóle nie powinno się brać twoich słów pod uwagę i słuchać jedynie Admina ale skoro tak jest to po co jest GM? Wprowadziłeś w błąd mnie i wielu graczy mfo twierdząc, że tak nie może być. Admin całkowicie inaczej objął to w słowa. Oczywiście nie mówił, że już tak robi na nasze życzenie ale, że jest to możliwe. Może i są jakieś rozmowy nie wnikam już w sprawy Administracji ale widocznie nic do siebie z tego nie bierzesz i mówisz tylko od siebie swoje własne zdanie a nie to co myśli Administracja.

Gdybyś powiedział, że wyrażasz swoją opinie to nawet bym tego nie kwestionował, bo każdy ma do tego prawo ale kiedy napisałeś jako GM, że Admin napiszę to samo kłamiąc no to widocznie jest coś nie tak.
 
 
Darmowy turniej 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: FaNaTyKo
Level: 127
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sty 2015
Skąd: 66666666666666
Wysłany: 09-01-2015, 18:32   

Skoro była ankieta, więc się coś rusza.
Mam nadzieję że w ciągu miesiąca będzie uwolnienie targu.
Przelewy i tak są i nikt tego nie kontroluje.
_________________
 
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 09-01-2015, 19:15   

Chaox napisał/a:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=37972

"Ja tylko wytłumaczyłem jaka jest zasada i nic w tej kwestii nie będzie zmieniane. Miałes konta przed połączeniem - mogłeś je zachować, chcesz założyć kolejne - nie możesz. Odpowiedź admina będzie taka sama. Koniec kropka."


To jest ten temat i twoje słowa. Twoja odpowiedź była całkowicie inna niż Admina. Myślę, że Legend is Back ma rację z tym co przed chwilą napisał. Skoro jest jak jest to w ogóle nie powinno się brać twoich słów pod uwagę i słuchać jedynie Admina ale skoro tak jest to po co jest GM? Wprowadziłeś w błąd mnie i wielu graczy mfo twierdząc, że tak nie może być. Admin całkowicie inaczej objął to w słowa. Oczywiście nie mówił, że już tak robi na nasze życzenie ale, że jest to możliwe. Może i są jakieś rozmowy nie wnikam już w sprawy Administracji ale widocznie nic do siebie z tego nie bierzesz i mówisz tylko od siebie swoje własne zdanie a nie to co myśli Administracja.

Gdybyś powiedział, że wyrażasz swoją opinie to nawet bym tego nie kwestionował, bo każdy ma do tego prawo ale kiedy napisałeś jako GM, że Admin napiszę to samo kłamiąc no to widocznie jest coś nie tak.


Powiedz mi, a gdzie w tamtym temacie admin ma inne zdanie niz ja skoro sie nie wypowiedzial? Specjalnie do niego napisze, aby potwierdzil to, co tam napisalem.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-01-2015, 20:06   

BaGGy napisał/a:
Powiedz mi, a gdzie w tamtym temacie admin ma inne zdanie niz ja skoro sie nie wypowiedzial? Specjalnie do niego napisze, aby potwierdzil to, co tam napisalem.


Nie mam zamiaru kontynuować tej dyskusji po prostu udowodniłem, że nie warto w ogóle patrzeć na twoje wypowiedzi tylko czekać aż sam Admin się wypowie. Nie podałeś mi żadnego racjonalnego argumentu więc nie miałem wyjścia i poprosiłem Admina na PW chociaż o wytłumaczenie dlaczego taka zmiana nie ma racji bytu a po tym dostałem odpowiedz która całkowicie się nie zgadzała z tym co napisałeś. Takie coś jest możliwe i ta wypowiedź z twojej strony - "Odpowiedź admina będzie taka sama. Koniec kropka." Może świadczyć tylko o jednym. To wszystko z mojej strony.
 
 
Lothlorien 
Użytkownik


Level: -2
Dołączył: 05 Maj 2012
Wysłany: 09-01-2015, 21:28   

O ile mnie pamięć nie myli, to jakieś dwa lata temu była robiona identyczna ankieta. I przelewy były powszechne także na światach zwanych w zamierzchłych czasach moderowanymi. Coś mnie ominęło?
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 09-01-2015, 22:20   

Przy tak mizernej przewadze to hmm... pewnie nigdy.
 
 
Chaox 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Eiskalte
Level: 555
Świat: 6
Wiek: 27
Dołączył: 11 Gru 2013
Skąd: Szczecin
Wysłany: 09-01-2015, 22:42   

Alanov napisał/a:
Przy tak mizernej przewadze to hmm... pewnie nigdy.


A jaka ma być przewaga, 90%? Cokolwiek byś nie zaproponował pewnie zawsze będzie pół na pół. Można się było tego spodziewać. W wyborach na prezydenta też nie trzeba 90% głosów publiczności na 1 kandydata, jest 51% i wygrywa. Fakt polityka mnie też nie obchodzi to był tylko zwykły przykład ale znowu zaczynacie wymyślać jakieś bzdety. Co innego gdyby z góry było ustalone w ankiecie - propozycja przechodzi przy min. 70% czy coś. Tak czy siak to było tylko sprawdzenie ale skoro jest ponad połowa to jeśli ma być to wprowadzone to powinno przejść.
 
 
Alanov 
Użytkownik


Nick: Alanov
Level: 145
Wiek: 30
Dołączył: 18 Kwi 2012
Wysłany: 10-01-2015, 00:43   

Nie no co najmniej 101% głosów powinno być za.
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 13-01-2015, 00:41   

Cytat:
nie warto w ogóle patrzeć na twoje wypowiedzi

BaGGy przedstawił opinię administracji w obu wspomnianych przypadkach (multikonta, targ).
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom