Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w nowym MF
Autor Wiadomość
Briareos
Użytkownik



Dołączył: 13 Kwi 2006
Skąd: wrocław/piotrków tryb.
Wysłany: 20-04-2006, 09:41   

Black napisał/a:
zgadzam sie
woj mial od poczatku swiata czyli od poczatku nowego mf przesrane... jedyna szansa na wygrana z magiem byl szybki atak i czeste uniki
teraz jak fart nie daje juz unikow chyba skasuje mojego woja i zrobie maga bo to jest... n/c

no chyba zwariowałes :) my wojowie musimy się trzymać razem :lol: mój kumpel wygrał dzisiaj w turnieju walke z magoem o 2lv lepszym i to powinno dać Ci motywacje. pozdrawiam. WOJOWIE RZĄDZĄ!!! :twisted:
 
 
 
Zakapturzony czlowiek
Użytkownik



Dołączył: 18 Kwi 2006
Skąd: Z Oasis :P
Wysłany: 25-04-2006, 13:04   

ZB napisał/a:
no i teraz niema sensu dawac w szczescie, jedyny plus to tylko krytyki ale co ci znich skoro niezdazy zawczasu wejsc, teraz mag jest niepokonany niedosc ze uzywa tych samych zbroi i ma ta sama obrone co worek to nadodatek niszczy go jednym czarem. Niewyobrazam sobie jaki trzeba miec lev aby pokonac 4 duchy workiem.


Mag uzywa gorszego ekwipunku jezeli zalezy mu na duzej ilosci gemow. Dobre zbroje nie maja miejsc na ladunki
 
 
 
Soul Hunter Dante
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Underdark
Wysłany: 25-04-2006, 16:51   

czy ja wiem czy nie warto w szczescie dawac.... jak malo szczescia to nie dosc ze przeciwnik trafi cie kazdym ciosem, to jeszcze bedzie mogl wiekszosci twoich atakow unikac...
 
 
ZB 
Użytkownik



Wiek: 44
Dołączył: 17 Cze 2005
Skąd: Tbg
Wysłany: 25-04-2006, 19:43   

Soul Hunter Dante napisał/a:
czy ja wiem czy nie warto w szczescie dawac.... jak malo szczescia to nie dosc ze przeciwnik trafi cie kazdym ciosem, to jeszcze bedzie mogl wiekszosci twoich atakow unikac...


szkoda tylko ze zostalo to zredukowane (ostatnio) ;]
 
 
 
Soul Hunter Dante
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Underdark
Wysłany: 26-04-2006, 14:38   

nie jest zle :D jak jako woj rozwalam magow juz czasem to znaczy ze nie jest tak zle jak sie wydaje ::P
 
 
erios
Użytkownik



Dołączył: 26 Kwi 2006
Wysłany: 06-05-2006, 06:37   

mam kilka propozycji ... np. mozna by zrobic tak zeby nie mozna było atakowac nizszych lvl ze względu na ekw. zalezny od lvl na targu moznba dodac wyszukiwanie przedmiotów ze względu na lvl na którym mozna go załozyc bo np. nie kardzy zna nazwy przedmiotów moze cos jeszcze mi sie przypomni (fajnie ze tera tyle questów ) a przypomnialo mi sie ... mozna by zrobicmniej ap lvl do gemów i zeby gemy troche więcej dawały np. na 1 lvl ajkies 10 puzniej 15 albo 8 puzniej 16 ... bo 4 to troche mało.. np 4 z 50 to tylko2 ... to na co taki gem tzymac a i do magów z gemami to by mozna było atakowac pare razy więcj .. jezeli admin na to niezajzy to niewiem.. :/ ... czemu nikt z admin nie czyta propozycji .., niekture wnerwjają ludzi... a co do karawan to co si dzieje?? jakos nie było mnie przez swięta... i ostatnio tez nie grałem :P
 
 
FireWalk
Użytkownik


Dołączył: 17 Sie 2005
Wysłany: 07-05-2006, 10:19   

erios napisał/a:
mam kilka propozycji ... np. mozna by zrobic tak zeby nie mozna było atakowac nizszych lvl ze względu na ekw. zalezny od lvl na targu moznba dodac wyszukiwanie przedmiotów ze względu na lvl na którym mozna go załozyc bo np. nie kardzy zna nazwy przedmiotów moze cos jeszcze mi sie przypomni (fajnie ze tera tyle questów ) a przypomnialo mi sie ... mozna by zrobicmniej ap lvl do gemów i zeby gemy troche więcej dawały np. na 1 lvl ajkies 10 puzniej 15 albo 8 puzniej 16 ... bo 4 to troche mało.. np 4 z 50 to tylko2 ... to na co taki gem tzymac a i do magów z gemami to by mozna było atakowac pare razy więcj .. jezeli admin na to niezajzy to niewiem.. :/ ... czemu nikt z admin nie czyta propozycji .., niekture wnerwjają ludzi... a co do karawan to co si dzieje?? jakos nie było mnie przez swięta... i ostatnio tez nie grałem :P


Popatrz troche poczytaj , poprzegladaj forum, bo wiekszosc rzeczy o ktorych piszesz jest juz rozstrzasana. A z przeszukiwaniem targu pod wzgledem lvl itemu to zes doj.. Czy ty chlopie byles chociaz raz na targu? Troche inwencji.
 
 
erios
Użytkownik



Dołączył: 26 Kwi 2006
Wysłany: 07-05-2006, 11:36   

człowieku .. ja na tag wchode często.. ale ostanio mnie bylo mnie ... i pozatym ten tekst jest z .. hmm 3 tyg wstecz .. zaden admin nie przeczytal .. moze tu przeczyta.. pozatym... czemu mi mapa znikła... i czemu nie daliscie gemów zapasowych jak dodaliscie lvl gemów... :/ troche zamulona ale moze da sie wyjsc... pozatym co sie dizeje z karawanami.. znaczy z mapo :/
 
 
Soul Hunter Dante
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Underdark
Wysłany: 07-05-2006, 17:17   

bug byl... juz naprawiony, ale muszisz cala mape odkryc jeszcze raz :P [hehe ale fart ze mnie to nie dotknelo ^^]


i czytaj troche forum czlowieku......
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom