Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w nowym MF
Autor Wiadomość
admin 
Twórca Gry!


Level: 1
Wiek: 38
Dołączył: 16 Cze 2005
Wysłany: 10-04-2006, 22:11   Zmiany w nowym MF

1. Wyłączyłem opcję automatycznego odświeżania graczy na mapie - za bardzo obciążała serwer
2. Od dzisiaj dostaje się expa za pokonanie gracza z niższym poziomem jeśli to on Cię zaatakował. Tak samo w przypadku walk drużynowych.

Jeśli masz problem z dodawaniem statsów, wyświetlaniem mapy lub inne dziwne błedy których nie mają inni gracze: Naciśnij Ctrl+F5 na stronie z błędem
 
 
galaktikus2
Użytkownik


Dołączył: 27 Lut 2006
Wysłany: 11-04-2006, 07:12   

mi ctr;+f5 doslownei nic nei daje,nawet ejst malo garczy a chodzi mi teraz jak nie wiem co:/ wogole mapki nei widze i chodze na ślepo
 
 
Soul Hunter Dante
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Underdark
Wysłany: 11-04-2006, 08:51   

tak patrze ze w niektorych godzinach sa po prostu duze lagi... np. wczoraj po poludniu bylo troche ponad 200 graczy, ale chodzilo tak wolno ze nie dalo sie grac. A z kolei ok 21-22 bylo ponad 300 graczy i wszystko chodzilo pieknie...
 
 
[Ex-GM] Shell 
Tester



Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 30 Paź 2005
Skąd: Poznań
Wysłany: 11-04-2006, 13:05   

zgadzam sie ze soul hunterem jest godzina 13.00 wiary 270 a myfantasy chodzi pięknie....
 
 
Q^^ 
Użytkownik



Level: 619
Wiek: 114
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 11-04-2006, 15:49   

A nie zauważyliście o której godzinie Jacek wyłączył automatyczne odświeżanie graczy i czata? Gdy wyłączył tą opcje, to lagi znikły.
_________________
°°
°Nothing's gonna change me°
 
 
 
mat3k
Użytkownik



Dołączył: 27 Lip 2005
Skąd: wziasc 50 mln $
Wysłany: 11-04-2006, 19:57   Re: Zmiany w nowym MF

admin napisał/a:
1. Wyłączyłem opcję automatycznego odświeżania graczy na mapie - za bardzo obciążała serwer


Jeslibys czytal forum to bys wiedzial ze opcja z automatycznym odswiezeniem bedzie przyczyna lagow. Pisalem na ten temat :!: :?
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 11-04-2006, 20:11   

ja nie wiem, wszyscy narzekają, a mi cały czas chodzi dobrze, a nawet nie mam tego mfo cache ;p a co do zmian, dobrze że taki topic jest ;]
 
 
 
SZAMAN KING
Użytkownik



Dołączył: 10 Lut 2006
Wysłany: 12-04-2006, 01:41   

galaktikus2 kilkanaście razy miałem tak jak ty
 
 
WINDSTEER
[Usunięty]

Wysłany: 12-04-2006, 07:56   

nie wiem czy o tym już wiecie ale gdy się przyśpiesza grę to sie zazwyczaj ginie chyba że potwory są naprawde słąbe np. walcze z liszem normalną wolną walką praktycznie 97% to wygrane a te 3 przegrane gdy przyśpieszam za każdym razem gine!więc może by coś z tym zrobić bo jeśli o mnie chodzi to mnie to denerwuje
 
 
Noname17
Użytkownik


Dołączył: 12 Kwi 2006
Wysłany: 12-04-2006, 09:52   

WINDSTEER napisał/a:
nie wiem czy o tym już wiecie ale gdy się przyśpiesza grę to sie zazwyczaj ginie chyba że potwory są naprawde słąbe np. walcze z liszem normalną wolną walką praktycznie 97% to wygrane a te 3 przegrane gdy przyśpieszam za każdym razem gine!więc może by coś z tym zrobić bo jeśli o mnie chodzi to mnie to denerwuje


Więc te 3% procent to musial byc zwykly przypadek !! Bo to jakas bzdura ze gdy przyspieszasz walke to prawie zawsze przegrywasz . Wtedy walka odbywa sie tak samo jak normalnie tylko ze w przyspieszonym tempie i nie ma to żadnego wpływu na jej koncowy wynik. Ja zawsze przyspieszam i prawie niegdy nie przegrywam .

A co do forum to przydałoby sie albo całkiem nowe albo res na tym lub przynajmniej jakis podzial na stare i noowe bo tak to sie za bardzo wszystko wymiesza .
 
 
 
WINDSTEER
[Usunięty]

Wysłany: 12-04-2006, 17:37   

Ej ale te ceny w sklepach są kosmiczne :/mam 11 poziom i nie mam nawet rzeczy z drugiego miasta może jestem jakimś słabym graczem ale ej bez przesady większość moich kolegów dlatego nie gra.przecież jakby nie targ tasak to ja bym miał na 50 poziomie conajmniej :/ może tak by taniej lub więcej kasy z potworów bo przecież za trudno tak grać(kto jest za a kto przeciw piszcie i jeszcze jedno można by zrobić taką petycje kto by chciał więcej kasy z potworów lub taniej)
 
 
harrond
Użytkownik



Dołączył: 27 Lis 2005
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-04-2006, 18:54   

Eee, z kąd. Ja mam 14 lvl i wszystko z Urkaden. Da sie mieć dużo kasy tylko trzeba się starać i dobrze nią zażądzać.
 
 
 
Val Gaav 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Amarant
Level: 200
Wiek: 40
Dołączył: 09 Sty 2006
Wysłany: 12-04-2006, 21:47   

a kto powiedział ze trzeba wszystko ze sklepu kupowac , przeciez są skrzynki a w nich darmowe zeczy ta jak Ogromny Topór ( dobry sprzęt , teraz biore stwory na raz i nie trace życia ) a jest droszszy od tasaka
 
 
Soul Hunter Dante
Użytkownik



Dołączył: 09 Kwi 2006
Skąd: Underdark
Wysłany: 12-04-2006, 21:53   

albo nagolennice w podziemiach Urkade :D a lepsze niz jakiekolwiek buty jakie mozna kupic narazie :D no a poza tym zdobycie kasy to nie problem :d ja po wykorzystaniu wszystkich ruchow [ok 140] wzbogacam sie o srednio 20000-30000G :D
 
 
Briareos
Użytkownik



Dołączył: 13 Kwi 2006
Skąd: wrocław/piotrków tryb.
Wysłany: 13-04-2006, 14:40   

zgadzam sie soul:) kasa to nie jest problem bo ja da sie zawsze zdobyc, a walki wygrasz jak masz dobrze staty rozłożone
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom