Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Filmy

Jaki typ filmów lubisz najbardziej?
Komedia
35%
 35%  [ 23 ]
Dramat
1%
 1%  [ 1 ]
Psychologiczne
6%
 6%  [ 4 ]
Horror
25%
 25%  [ 16 ]
Akcja
7%
 7%  [ 5 ]
Bajki, animacje
1%
 1%  [ 1 ]
Anime
6%
 6%  [ 4 ]
Dokumentalne
1%
 1%  [ 1 ]
Edukacyjne
0%
 0%  [ 0 ]
Familijne
0%
 0%  [ 0 ]
Fantasy
7%
 7%  [ 5 ]
Obyczajowe
0%
 0%  [ 0 ]
Przygodowe
0%
 0%  [ 0 ]
Romans
0%
 0%  [ 0 ]
Sci-Fi
1%
 1%  [ 1 ]
Sensacyjne
3%
 3%  [ 2 ]
Thriller
1%
 1%  [ 1 ]
Głosowań: 64
Wszystkich Głosów: 64

Autor Wiadomość
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 16-05-2008, 21:53   Filmy

Szukałem ale nie znalazłem a jak na Hyde Parku nie może być tematu o jakże cudownym wynalazku Kinie!

Zachęcam do dyskusji na temat Filmów, nie określonego rodzaju ale o filmach ogólnie, kto jaki lubi? Kto jaki poleca?

W ankiecie jest tytuł "Psychologiczny" chodzi mi tu o film podczas którego zadajesz sobie pytanie "Zaraz ale, o co tu chodzi?!" Przykładami są np. Efekt motyla, Donnie Darko, Szósty zmysł.

Zaczynając dyskusję chciałbym powiedzieć, że jestem wielkim fanem filmów "psychologicznych" i z chęcią obejrzę każdy ^_^" jak narazie z takich filmów obejrzałem chyba tylko Efekt motyla, Next - jeśli można dodać ten film do tego typu, Niewidzialny - w sumie nie ma ukrytych znaczeń ale też skłania do myślenia. Niedawno doszły mnie słuchy o filmie Donnie Darko, z recenzji wyczytałem że jest to bardzo dobry film i zastanawiam się czy go obejrzeć, zna go ktoś może? Może ktoś by mi powiedział czy film ten jest warty uwagi? :P I jeśli ktoś zna to może polecić jakiś film "psychologiczny"?
_________________

Imię: Asharoth Nazwisko: Ilios Stan konta: 158G Wygląd Asharotha: Kolorowy | Szkic
...:::Dario:::...
 
 
 
kiriki-kun 
Użytkownik



Level: 43
Dołączył: 11 Kwi 2008
Wysłany: 17-05-2008, 07:43   

The Wall jest dobre, chociarz to nie do końca film. Stowarzyszenie Umarły Poetów zmusiło mnie do rozmyślań, ale nie aż tak głębokich.
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-05-2008, 09:24   

Ja preferuje mieszanki... ale jak oglądać to albo baję ;), albo horrory, albo thrillery albo fantasy, "gdzie księżniczek brak cnotliwych"... ^^

a pseudo-psychologicznych filmów Areen... to może Drabina Jakubowa, Labirynt Fauna, Requiem dla snu.... ^^"
 
 
TheRin
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: SpaWn
Level: 2
Dołączył: 13 Maj 2008
Wysłany: 17-05-2008, 09:35   

Heh nie wiem jak wy ja tam kocham thrillery :evil: :evil: i..... bajki .Chociaz mam 14 lat lubie sobie obejrzeć Gucia,Reksia itd :mrgreen:


Ostatnio zmieniony przez TheRin 17-05-2008, 18:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Selene 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 48
Wiek: 39
Dołączyła: 23 Lut 2007
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: 17-05-2008, 09:49   

Uwielbiam bajki zwłaszcza Disney'a, baśnie, filmy z "Jackiem Czanem" :wink: , filmy fantasy, a i wywodzące się ze wschodniej kultury "chińskie bajeczki" :-P
_________________
KOwca z Bananowca ^^
 
 
 
Roddi 
Użytkownik



Nick: Earthquake
Level: 32
Dołączył: 08 Sty 2008
Wysłany: 17-05-2008, 10:12   

Dario napisał/a:
I jeśli ktoś zna to może polecić jakiś film "psychologiczny"?
dislike napisał/a:
to może Drabina Jakubowa, Labirynt Fauna, Requiem dla snu.... ^^"

Dislike, Labirynt Fauna to chyba raczej bardziej pod fantastyke podchodzi...
Ja polecałbym "Lśnienie" albo "12 małp" może i stare ale chyba o to Ci chodzi :wink:
 
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 17-05-2008, 10:16   

Roddi napisał/a:
bardziej pod fantastyke podchodzi..

przecież napisałam
Cytat:
a pseudo-psychologicznych filmów Areen...
=]
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 17-05-2008, 10:17   

Ja preferuje sensacyjne lub fantasy, ale w pełnym tego slowa znaczeniu (np. Harry Potter, Eragon), sensacyjne tylko wtedy kiedy jest dużo punktów kulminacyjnych, a także, gdy główny bohater ciągle się zmienia (psychologicznie)
_________________
Ostatnio zmieniony przez Lag 17-05-2008, 11:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Roddi 
Użytkownik



Nick: Earthquake
Level: 32
Dołączył: 08 Sty 2008
Wysłany: 17-05-2008, 10:24   

dislike napisał/a:
przecież napisałam

Sorki :twisted: mój błąd...

Lag napisał/a:
psychicznie

Chyba psychologiczne...
 
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 17-05-2008, 11:24   

Też lubię fantasy, ale jak magia to z dobrymi efektami :) żeby kompa nie było widać ;) pewnie niektórzy wiedzą o co chodzi :P Przykład:
Oglądałem wczoraj część Mortal Kombat Staaaary film, ale kiedyś powiem szczerze robił choć małe wrażenie, teraz te efekty były po prostu śmieszne :p

Bardzo lubię filmy z średniowiecza w których widać sceny ogroooomnych bitew :) jak ja lubię ten bój, np. Joanna Dark, Znany wszystkim Władca Pierścieni...

Filmy komediowe, to tylko takie "młodzieżowe" ^_^ znaczy się American Pie, Euro Trip, Ostra Jazda... Takich filmów obejrzałem od groma :p i bardzo lubię ten typ, Straszny film i tego typu też lubię ale nie tak bardzo, śmieszne sceny są tam nader wyrafinowane :p

12 małp widziałem, nie bardzo pamiętam bo byłem mały i nie bardzo mnie obchodziły tego typu filmy, a teraz je po prostu uwielbiam! Nie wiem jak Requiem dla snu, bo czytałem że jest denny ;/ ale może skuszę się na obejrzenie... No a widział ktoś tego Donnie Darko? Jestem ciekaw czy opłaca mi się stracić 2 godzinki ^_^".

A co do tych Psychologicznych, to chodzi mi o coś takiego że w wielu momentach są zadziwiające zwroty akcji, co krok spotykamy się z dziwnymi zagadkami, często nawet dochodzimy do tego o co chodziło po kilku dniach po obejrzeniu filmu! Zna ktoś coś takiego :D ?

Wczoraj oglądałem Niewidzialnego, oglądał ktoś? :P całkiem dobry film choć ma słabe recenzje, i jest czasem strasznie naciągany :P
_________________

Imię: Asharoth Nazwisko: Ilios Stan konta: 158G Wygląd Asharotha: Kolorowy | Szkic
...:::Dario:::...
 
 
 
Roddi 
Użytkownik



Nick: Earthquake
Level: 32
Dołączył: 08 Sty 2008
Wysłany: 17-05-2008, 11:32   

Polecam "1408" to jest coś s tylu tych psychologicznych niby horror ale mało straszny, za to bardzo daje do myślenia...
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-05-2008, 15:46   

" Labirynt Fauna"
Disi polecasz komuś ten film ? g:\ dobra nvm może komuś się spodoba...

ja ogólnie lubię komedię i fantasy, jakieś sensacyjne też mogą być g:) za horrorami nie przepadam, szczególnie tymi bezsensownymi, jedynie dwa mi się podobały, Jason X i jakiś jeszcze jeden, ale tytułu nie pamiętam (też w kosmosie akcja) Sci-Fi, familijne, przygodowe też mogą być g:)

btw. polecam Epic Movie (w pl tłumaczeniu - Wielkie Kino) świetna parodia g:)
_________________


 
 
 
Roddi 
Użytkownik



Nick: Earthquake
Level: 32
Dołączył: 08 Sty 2008
Wysłany: 17-05-2008, 16:28   

MichuL napisał/a:
" Labirynt Fauna"
Disi polecasz komuś ten film ? g:\ dobra nvm może komuś się spodoba...


W sumie to nie było aż takie złe może ta dziewczynka trochę przyryta ale ogólnie to film trzymał się kupy :wink:
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 17-05-2008, 16:49   

może i trzymał się kupy ale... po tych zapowiedziach, trailerach i w ogóle spodziewałem się... czegoś lepszego, a to było jakieś takie zamulaste, prawie zasnąłem oglądając to... (w sumie to oczka się zamykały g:P )
_________________


 
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-05-2008, 12:47   

MichuL napisał/a:
Disi polecasz komuś ten film ? g:\ dobra nvm może komuś się spodoba...
Wole to niż
MichuL napisał/a:
Epic Movie
... wyłączyłam to w połowie. Imbecylizm tego przyprawiał mnie o całkowity niesmak.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom