Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:39
Mala poprawka regulaminu
Autor Wiadomość
dracon13pl 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Drac0n/elemelek
Level: 220
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Gdansk
Wysłany: 03-06-2009, 21:00   

1.adi/walkman ale jak wiecie czesto w MF-a graja bardzo mlodzi gracze . A ze maja jednego kompa to sie czesto toczy o niego wojna ( zapewne ) i jak to odroznicie? jak dla mnie jest to niemozliwe... dlatego tez jest juz od prawie 2 lat w3 aby nie bylo problemow

2.co do sprawy wiekszych przestepstw na w3( te +30 dni ) to wiekszosc multi ma te same hasla... a nie sadze zeby rodzenstwo mialo takze te same pasy i juz mamy dowod na to czy danego gracza zbanowanego jest multi czy ma np. rodzenstwo z ktorym gra..

Walkmen napisał/a:
Może przez ostatnie dni zbanowałem troszkę (myślę, że sporo ponad 1,5k)


a ty sie przestan chwalic swoimi osiagami ^^ ( przeciez wszyscy wiedzia ze PMiB to co robia robia solidnie ;] )
_________________
Ukradli mi Łopadke... :( / wez sie ogarnij !! / wieczny 13-latek ^^
 
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 03-06-2009, 21:01   

Gwoli ścisłości ja (GM) nie mam uprawnień do kasowania kont. Ja mam prawo przydzielać kary zgodnie z wykazem kar za łamanie regulaminu MFO.

[ Dodano: 03-06-2009, 21:05 ]
dracon13pl napisał/a:
a ty sie przestan chwalic swoimi osiagami
Ja się nie chwalę tylko nie rozumiem Waszego postępowania. Cały czas trąbię, że jestem nieugięty pod względem multikont i będę je ścigał na każdym kroku a Wy nadal tworzycie kolejne i kolejne. Nieliczni, z tego co zauważyłem, sami juz je pokasowali i najlepiej na tym wyszli. Ja mam mniej zajęcia a oni nic nie potracili co zdobywali długimi godzinami przed klawiaturą.
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:05   

Wiemy.
A czy jest mozliwosc,nie tyle co poznania hasla, ale porownania,czy dwa hasla do dwoch kont sa takie same?
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
dracon13pl 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Drac0n/elemelek
Level: 220
Świat: 3
Wiek: 32
Dołączył: 27 Sie 2007
Skąd: Gdansk
Wysłany: 03-06-2009, 21:08   

SaKe napisał/a:
A czy jest mozliwosc,nie tyle co poznania hasla, ale porownania,czy dwa hasla do dwoch kont sa takie same?


z tego co pamietam ( ale moge sie mylic ) gmowie albo admin moge sprawdzic czy pasy na 2 kontach sa takie same hasla ale nie moge rozszyfrowac pasow do tego/tych konta/kont
_________________
Ukradli mi Łopadke... :( / wez sie ogarnij !! / wieczny 13-latek ^^
Ostatnio zmieniony przez dracon13pl 03-06-2009, 21:11, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Walkmen 
Game Master Roku 2009!



Profesja: Wojownik
Nick: Walkmen
Level: 164
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2008
Skąd: 3Miasto
Wysłany: 03-06-2009, 21:08   

SaKe napisał/a:
Wiemy.
A czy jest mozliwosc,nie tyle co poznania hasla, ale porownania,czy dwa hasla do dwoch kont sa takie same?

NIKT, dosłownie nikt z administracji nie mam takiej możliwości ani władzy by poznać Wasze hasła i nigdy do tego nie dojdzie bo to są poufne dane i w sposób zakodowany zapisane.
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:11   

Ajjajaj Walkmen,nie pytam sie o poznanie hasla, tylko o porownanie hasel na dwoch kontach, w sensie czy sa takie same.
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:52   

TiiiG napisał/a:
Ja zaloze jedno a ty drugie , 2 uzytkownikow - 2 konta .

SaKe napisał/a:
No chyba o tym caly czas pisze spryciarzu

A czy to nie jest jednoznaczne
Cytat:
Użytkownicy korzystający z wielu kont mogą zostać zablokowani/skasowani bez ostrzeżenia.

?
SaKe napisał/a:
zaraz,to po co jest system zazalen?

Bo Admin ma zawsze rację ; D
dracon13pl napisał/a:
adi/walkman ale jak wiecie czesto w MF-a graja bardzo mlodzi gracze . A ze maja jednego kompa to sie czesto toczy o niego wojna ( zapewne ) i jak to odroznicie? jak dla mnie jest to niemozliwe...

Mamy swoje sposoby, a w razie czego gracz zawsze ma możliwość udowodnienia w zażaleniu, że jednak rodzeństwo posiada.
SaKe napisał/a:
A czy jest mozliwosc,nie tyle co poznania hasla, ale porownania,czy dwa hasla do dwoch kont sa takie same?

Nie za dużo chcielibyście wiedzieć?


---

W każdym bądź razie kiedyś miałem założyć podobny wątek nt. Regulaminu, ale jakoś wyleciało mi z głowy. Jeśli coś jeszcze jest niezrozumiałe lub coś należy poprawić, to warto o tym napisać. Jeśli uwagi będą miały rację bytu, to Regulamin z czasem przejdzie kosmetyczne zmiany.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
Ostatnio zmieniony przez ADIHC1 03-06-2009, 21:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:53   

ADIHC1 napisał/a:
Nie za dużo chcielibyście wiedzieć?

nie przesadzaj...nie bede chakofau,obiecuje...poprostu taka mozliwosc dalaby chociaz maly dowod na to, ze ktos ma/nie ma rodzenstw(o/a)
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:58   

SaKe napisał/a:
poprostu taka mozliwosc dalaby chociaz maly dowod na to, ze ktos ma/nie ma rodzenstw(o/a)

Ale ja pytam czy WY nie za dużo chcielibyście wiedzieć?

GM ma obowiązek przedstawić dowody dot. kary tylko innemu GM (lub Administratorowi), nie ukaranemu graczowi.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
SaKe 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cervantez
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 27 Paź 2006
Wysłany: 03-06-2009, 21:59   

No dobra rozumiem.
Moze zostawic temat otwarty? Moze ktos znajdzie jakies niejasny punkty w regulaminie...
_________________


pyry nie som strofe
Pisze nie poprawnie po polskiemu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom