Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:42
Kilka pomysłów na temat wioski i sklepów
Autor Wiadomość
kacper97pl 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kacper97pll
Level: 31
Dołączył: 30 Maj 2010
Wysłany: 19-06-2010, 11:58   Kilka pomysłów na temat wioski i sklepów

mam kilka pomysłów jak można by było ożywić miasta i mieć po co wracać do swojej wioski:
1.Solidus boss do pokonania Np. wracamy do wioski do niego i jest napisane "witaj z powrotem przyszedłeś sprawdzić swoje możliwości?" i jak się go pokona to dostaję się nagrodę
2.możliwość przekazywania pieniędzy na rozwój domu w którym mieszkaliśmy:
np. dać 10000 pieniędzy i zmodernizować dom np. fabryka broni oczywiście słabej takiej co będziemy sprzedawać lub zakładać jeśli będziemy mieli jeszcze słabszą broń na sobie
lub dowiadujemy się że gdzieś w naszych okolicach jest zasypane wejście do podziemi i jeśli da się na dom 100.000 to znajdzie się podziemia podobne do Urkaden boss i skrzynka w niej dobre eq.
3. Na targu jest opcja kup teraz bo licytowanie jest długie dużo się czeka itd. i np. jeśli zalicytowane jest coś za 50.000 to kup teraz za np. 100.000.

Jeśli gm-owi się spodoba mój pomysł to proszę napisać na pw w grze lub na pw na forum, ewentualnie na email a ja postaram się rozwinąć mój pomysł. Nie jestem komputerowcem i nie zrobię np. mapy podziemi czy czegoś ale postaram się nakierować jak to ma wyglądać i ewentualnie administracja przerobi mój pomysł.

proszę o nie kasowanie tematu postaram się rozwinąć mój pomysł z podziemiami





[ Dodano: 19-06-2010, 12:27 ]
Tak więc myślę nad tym by zrobić podziemia w wiosce w której mieszka solidus i mama nasza:
1. płacimy 100.000 na rozwój domu i znajdujemy wejście do podziemi.
2. wchodzimy przeszukujemy miejsce i walczymy z bossem
hp ok. 5000
mp: ok. 500
siła 50
witalność 30
magia: 80
inteligencja 30
speed 30
szczęście 40

wali ziemią 1 *****

boss na końcu tunelu wypada z niego gem wytrzymałości

wali dużo magią więc lepiej poczekać na słabszy atak fizyczny

avatar: http://fc04.deviantart.co...nicmunkeyfx.jpg

bossów jest 2 bo nazwa "Straż" podziemi

3 pokonamy ich, za nimi jest skrzynka a w niej klucz do piekieł, idziemy dalej są wrota przez które przechodzimy i wchodzimy do piekieł jest skrzynka podchodzimy do niej i wyskakuje kolejny boss
hp 8000
mp 2000
witalność 35
magia 100
inteligencja 45
siła 20
szybkość 20
szczęście 30

wali: gem ognia 2 *****
avatar: http://th.interia.pl/40,b...2/asmodeus1.jpg

pokonamy go otwieramy skrzynkę dostajemy (nie wiem jeszcze co, zależy to od szanownej administracji) i wracamy
4. skoro to wrota do piekieł czyli tam jest piekło i diabeł z szatanem a że pod koniec gry walczy się z diabłem czy czymś podobnym to jest wejście do szatana ale zamknięte i raczej się go nie otworzy.

Bardzo się napracowałem w tym temacie więc proszę o nie kasowanie go:
Ostatnio zmieniony przez kacper97pl 19-06-2010, 13:22, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Alurab 
Użytkownik



Nick: Sprite s2/MMAAGG s3
Level: 255
Dołączył: 10 Gru 2008
Wysłany: 19-06-2010, 12:30   

1.Jak chcesz ubić Solidusa to sobie przelej rzeczy na w3 przez turniej. Na 1lv z eq spokojnie się go ubija

2.Wszystko możesz sobie kupić na targu/zdobyć.
W prawdziwym świecie też byś zmienił dom na fabrykę? Mieszkał byś w niej?

3.
Cytat:
5.12. Propozycje opcji 'Kup teraz' na Targu oraz wymiany przedmiotów bezpośrednio między graczami.


kacper97pl napisał/a:
Jeśli gm-owi się spodoba mój pomysł to proszę napisać na pw w grze lub na pw na forum, ewentualnie na email

A co ma do tego GM?
_________________
Kiedyś pisałem z konta wrobelekek ale zostało zhakowane...

Piszę poprawnie po polsku


Lekcja używania forum, część 1
Lekcja używania forum, część 2
 
 
kacper97pl 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kacper97pll
Level: 31
Dołączył: 30 Maj 2010
Wysłany: 19-06-2010, 12:33   

jakbym miał kasę to może by się dało przerobić
a gm to wprowadza w życie pomysły przynajmniej tak mi się wydaję
a co do pkt 2 to można zdobyć na targu ale ciągle mogą cie przebić
 
 
Kamaize 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kamaize
Level: 400
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Skąd: Słupsk
Wysłany: 19-06-2010, 13:13   

Modernizacją gry zajmuje się Tomi. GM - Game Master jest tylko do utrzymywania porządku w grze. Pomysł ciekawy choć nie sądzę żeby wszedł w życie. Prace nad tą częścią gry są zamknięte, ale może zainteresujesz administrację i pomyślą nad tym ;)
 
 
kacper97pl 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kacper97pll
Level: 31
Dołączył: 30 Maj 2010
Wysłany: 19-06-2010, 13:23   

dzięki za poparcie Kamaize, bardzo chcę rozwinąć tę grę nawet już 4 propozycje bossów zamieściłem w fabryka stworów
 
 
kacper97pl 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kacper97pll
Level: 31
Dołączył: 30 Maj 2010
Wysłany: 12-07-2010, 12:42   

omitek poland dzięki za poprcie ale swoją propozycję zmieść lepiej w nowym temacie bo nikt nie przeczyta
 
 
kupeq 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kupeq
Level: 85
Świat: 3
Wiek: 24
Dołączył: 26 Mar 2009
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki :D
Wysłany: 22-08-2010, 20:57   

Moim zdaniem pomysł jest bez sensu... Pomyśl masz ok 30 lvl, w tedy 100k jest bardzo dużo. Ale na takim 100 lvl'u 100k to jest prawie nic. Idziesz do domu, robisz fabryke broni i zarabiasz 100000000000000kk... I co to by była za gra?? A z tymi bossami to beznadziejny pomysł, po co utrudniać grę ludzią?? (Na myśli mam taką sytuacje: koleś na chacie zobaczył w logach pewnego gracza, że zabił jakieś nieznajome mu bossy na małym lvl'u. I zaczyna spamować na chacie pytaniami typu: pls pls pls powiec ktos gdie znade bosa straz powiec ktos pls pls pls.)
_________________
Ty wiesz że ja wiem że ty wiesz że my wiemy że on wie że on wie że my wiemy o tym co on wie ale nie wie że my o tym nie wiemy ale my wiemy że on tak myśli.
MORAŁ: Wiem że wiesz co z tego wyjdzie :) .

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
YaKuZa_ShItEr 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 6
Wiek: 32
Dołączył: 31 Sie 2010
Wysłany: 31-08-2010, 21:17   

ssss.

przepraszam sprawdzam coś... :-D
_________________
Stwory to moi osrani przyjaciele ....
Zawsze zabijaj bez litości....

Pozdro:YaKuZa_ShItEr
 
 
Brock 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Gix
Level: 22
Wiek: 29
Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: 12-09-2010, 10:37   

Bardzo fajny pomysł ale nie wiem czy się przyjmie :) wiesz jestem za tym by to weszło w życie bo przynajmniej to grę ożywi .
 
 
dFt 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Matuzz
Level: 58
Świat: 3
Dołączył: 09 Lip 2010
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 12-09-2010, 11:01   

kacper97pl napisał/a:
2.możliwość przekazywania pieniędzy na rozwój domu w którym mieszkaliśmy


Bardzo fajny pomysł.

kacper97pl napisał/a:
3. Na targu jest opcja kup teraz bo licytowanie jest długie dużo się czeka itd. i np. jeśli zalicytowane jest coś za 50.000 to kup teraz za np. 100.000.


Tutaj proponuję zmienić. Jeżeli coś ma maksymalną cenę na targu i ktoś to kupi za max. cenę to powinien dostać to od razu, a nie czekać do zakończenia aukcji - tak czy siak on to dostanie ale przyśpieszyłoby to zakup :-)
 
 
Magth 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Detroit
Level: 61
Świat: 3
Dołączył: 09 Cze 2009
Wysłany: 05-02-2011, 11:54   

Dobra a co na s3? Proponowałbym na s3 "Kup Teraz", a na s1 zamiast tego przycisku będzie licytowanie do Limitu. Jeśli osiągnie tę cenę dostawało by się od razu przedmiot, jak mówił kolega wyżej... Być możę coś takiego w MFO3? ;)
_________________


Kupię : Zbroję Cienia, Hełm Cienia, Zbroję Wiatru.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom