Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
04-04-2008, 14:42
Sala zebrań opozycji aka księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
Khorne 
Użytkownik



Nick: Jules
Level: 1
Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2005
Skąd: Night City
Wysłany: 30-01-2006, 16:31   Sala zebrań opozycji aka księga skarg i zażaleń

Towarzyszki i Towarzysze (oraz wszyscy nie wymienieni), w czasach takiej niedoli jak ta, dowiedzieliśmy się, że my (mod-team) nie jesteśmy perfekcyjni (i przez to nasz świat legł w gruzach :cry: :lol: .) Jako że chcemy poprzez dążenie do ideału (transcendencja :wink: ) poprawić wasze warunki bytowe na forum... apelujemy do Was byście pisali tu zastrzeżenia i propozycje dotyczące wyżej wymienionej grupy. Niniejszym temat ten dedykujemy obywatelom zawiedzionym działalnoscią moderatorów (i innej maści frustratom :P )... chcącym zmienić coś w tym wzgledzie.
Bardzo liczymy na waszą współpracę w tworzeniu nowego, lepszego poziomu działalności grupy modujacej forum... the only way is up :D

PS1: Wszelkie próby wykorzystywania tematu do obrażania kogokolwiek będą ścigane i karane adekwatnie do wykroczenia.
PS2: Proszę nie zamykać tego tematu... pora poznać prawdę.

Cokolwiek napiszecie i tak zostanie zretuszowane w celach propagandowych.
 
 
Toushiro
Użytkownik



Dołączył: 09 Sty 2006
Skąd: Soul Society
Wysłany: 30-01-2006, 16:38   

Hmm... być może, jeśli ktoś napisze posta z błędami (zdarzają się dyslektycy) aby mod poprawił błędy, a nie od razu dawał osta, to nie jego wina że jest dys...
Nie jestem długo na forum, jeśli jest tutaj tak jak wyżej wymieniłem to przepraszam :)
 
 
 
P3t3r 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: ... z domu?? O.o
Wysłany: 30-01-2006, 16:42   

sorki, ze wprowadzam ot, ale nie zgadzam sie z kolega wyzej :D

jesli ktos ma jakies dys"costam" to zawsze moze sobie qpic slownik- gdyby admini+ modowie musieli robic za slownik, to nie mogliby wogole odejsc od kompa i by nikt nie dbal o ort. bo po co?? przyjdzie mod i poprawi :evil:

zeby nie bylo, ze to zbedny post
:arrow: doczepie sie "polykania" literek :wink:
 
 
 
Toushiro
Użytkownik



Dołączył: 09 Sty 2006
Skąd: Soul Society
Wysłany: 30-01-2006, 16:44   

Wiem wiem, tylko modowi jest łatwiej poprawić, a nie Dys będzie siedział ze słownikiem w ręku i sprawdzał każde słowo osobno. Zanim napisze post minie piętnaście minut :)
P.S Ja, gdybym był modem, to bym na pewno poprawiał, po prostu nie przeszkadza mi to.
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 30-01-2006, 16:52   

jak ktoś ma dysortografię czy tam dysleksje (jak ktoś powie że robi błędy bo ma dysgrafie to zabije) to niech zainstaluje sobie worda, a co do pracy modów hmmmm ja tam jak narazie zastrzeżeń nie mam bo do mnie sie nie czepiali :lol: no może po za wyłączeniem sygnaturki i zakazem avka z naszym kochanym prezydentem :lol:
 
 
 
P3t3r 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: ... z domu?? O.o
Wysłany: 30-01-2006, 16:54   

przeszkadzac to raczej nie przeszkadzaloby, ale bylo cho... bardzo czasochlonne :D i czy bys poprawial takich ludzi jak ja- nie uzywajacych Polskich znakow?? sporo bys musial poprawiac ^^


czego by tu sie doczepic?? :D
moze tego, ze dosc pozno stawiacie servy w soldata :D
 
 
 
Khorne 
Użytkownik



Nick: Jules
Level: 1
Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2005
Skąd: Night City
Wysłany: 30-01-2006, 16:55   

To teraz zszokuję przynajmniej 66,(6)% członków grupy modujacej cierpi na tą przypadłość... udział bugów jest znikomy (da się to wyprostować.)
Ale nasz klient, nasz pan... postaramy się w miarę możliwości poprawiać błędy użytkowników (a z tymi banami to był tylko straszak :wink: )
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 30-01-2006, 17:02   

źle robicie że na początku wielu osobom stawialiście ostrzeżenia (np. mi i przez to nie załapałem sie na moderatora 8) :P :x ) któzi się tylko o coś zapytają a wy od razu: To już było ostr. a u niektórych puszczacie to płazem jeśli już chcecie być dobzi to oceniajcie każdego tak samo
 
 
 
P3t3r 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 31
Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: ... z domu?? O.o
Wysłany: 30-01-2006, 17:03   

skoro o ostrach mowa, doczepie sie, ze dostalem mojego kiedy bylem "swiezy" - 1 dzien na forum :cry:
 
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 31-01-2006, 16:30   

Ja tak samo i to za to że sie o coś zapytałem
 
 
 
Khorne 
Użytkownik



Nick: Jules
Level: 1
Wiek: 40
Dołączył: 19 Cze 2005
Skąd: Night City
Wysłany: 31-01-2006, 16:36   

To proponuję przejrzeć sobie kto dał najwięcej ostrów i sprawdzić, czy ta osoba dalej jest członkiem mod-teamu :wink: (kroki w celu poprawy pod tym względem poczynione zostały.)
 
 
CzarnyIwan
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2005
Skąd: Ziemia w roku 2142
Wysłany: 01-02-2006, 10:05   

Towarzyszko Khrone :lol: a jak mamy to sprawdzić ?

Sorx ale początek temaciku był śmieszny to nazwałem Khorna jako Towarzyszko za co sorx :lol:
 
 
Gość

Wysłany: 01-02-2006, 10:08   

Całkiem proste to jest towarzyszko aragon knight. Pierw wchodzisz w temat ostrżeżenia i liczysz ile każdy z modów ich dał, puźniej w temat bany i robisz w nim dokładnie to co w poprzednim. Gdy już zobaczysz kto dał najwięcej banów i ostrzeżeń to spójż (klikając w link szlachta) czy jest tam kotś taki - proste i łatwe ;]
 
 
CzarnyIwan
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2005
Skąd: Ziemia w roku 2142
Wysłany: 01-02-2006, 10:10   

No ThX ale szlachta jakoś tak nie pasuje za co sorx może zrobi się Wtajemniczeni no bo Modzi jako pierwszi będą grali w Full MFO :wink:
 
 
Gość

Wysłany: 01-02-2006, 10:11   

Ja nawet jeszcze niewiem kto zmienił mod-team na szlachta, lecz mi to obojętne ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom