Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: MiT
21-04-2016, 20:44
Kto skarży nie błądzi - świat 6
Autor Wiadomość
Frezus 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Fatality
Level: 230
Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2008
Skąd: lbn
Wysłany: 21-04-2016, 09:49   Kto skarży nie błądzi - świat 6

Jeśli zauważyłeś(aś), że ktoś na 1+2+4 świecie robi coś niezgodnego z regulaminem, możesz to zgłosić w tym temacie. Pamiętaj przy tym, że do zgłaszania wszelkich spraw związanych z czatem na mapie i trwającymi aukcjami na targu służą przyciski [GM] - tak więc nie ma potrzeby zgłaszania ich tutaj.

Staraj się dokładnie opisać problem, umieszczając przydatne informacje, takie jak nicki graczy czy linki do raportów. Pomoże to GMom w sprawnym i szybkim działaniu.

Pamiętaj też iż GMi nie mogą karać za screeny rozmów z gg - po samym numerze gg nie znajdziemy "łamacza" regulaminu, dlatego jeśli ktoś będzie próbował poprzez GG Cię naciągnąć, staraj się uzyskać jak najwięcej informacji o nim (nick, lvl, numer id) bądź zdobyć kod na jaki on chce abyś wysłał mu pieniądze/punkty mf.

[ Dodano: 21-04-2016, 09:50 ]
Dobra dosyć tego

Przyjrzyjmy sie dajmy na to graczowi Love Me

Jakimś dziwnym trafem akurat te 123 walk, które wygrał pasuje do przegranych w profilu tych multi drużyn uwaga:


kuli1
kuli2
kuli3
kuli4

brzydki1
brzydki2
brzydki3
brzydki4

+ prawdopodobnie przelewanie expa
1 druzyna ponad 500 walk z potworami
2 ponad 130

operacje na targu to tez przelewy

Przypadek? Kurde nie sądzę :572:
 
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-04-2016, 10:30   

@up
Załatwione
 
 
poscow 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: poscow
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 26 Sty 2016
Wysłany: 21-04-2016, 14:59   

wklejam to tutaj, żeby nie było że śmiece forum

Baggy dlaczego zamknąłeś temat? Nie powiedziałem wszystkiego, a na pw tutaj czy w grze nie odpowiadasz, na zażalenia też.

Po pierwsze - w regulaminie jest napisane "reklama". Fajnie że na mfo jest zabronione reklamowanie mfo.
Po drugie - nierówne traktowanie. Kiku graczy wciąż ma reflinka, a nie dostało bana. Do tego np. gracz Seti dostał anulowanie kary. Dlaczego? On miał relfinka, ja miałem reflinka - mi nawet nie odpisałeś na zażalenie. Czyżby kolesiostwo?

I nie pisz mi tutaj o czasie jaki gm ma na odpisanie na zażalenie, skoro kara trwa jeden dzień.
I daj sie wypowiedzieć tutaj ludziom, a nie traktujesz mfo jak własne podwórko.
 
 
BaGGy 
Junior Admin
GM Roku 2012




Profesja: Wojownik
Nick: [GM] BaGGy
Level: 1
Dołączył: 24 Sty 2010
Skąd: Gdynia
Wysłany: 21-04-2016, 15:24   

Po pierwsze - tak, zabronione jest reklamowanie mfo - wrzucanie własnych refów do prezentacji (głównie z powodu nadużyć pod tytułem "Zarejestruj sie z tego linka, a dam Ci staty"),

Po Drugie - jeśli ktoś ma reflinka to zgłaszasz nicki na pw w grze, albo w tym temacie,

Po trzecie - Seti dobrze umotywował prośbę, nie był wcześniej karany i nie narzucał żadnego zdjęcia bana - stąd anulowanie,

Po czwarte - GM ma 7 dni na odpowiedź na zażalenie, nie łam regulaminu, a nie będziesz takowej nawet potrzebował

No i po piąte - na prawdę jesteś ostatnią osobą, która powinna mi mówić o respektowaniu regulaminu, bo ilość nadużyć, których się dopuściłeś (m.in. używanie proxy), to dość pokaźna lista.
 
 
poscow 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: poscow
Level: 1
Świat: 5
Wiek: 31
Dołączył: 26 Sty 2016
Wysłany: 21-04-2016, 15:54   

Masz rację, co zrobilem to zrobiłem. Dostałem karę. Nie widzę sensu poruszania tego tematu, bo to była moja wina. I zapłaciłem za nią.

Nigdzie nie pisałem że dam staty za zarejestrowanie sie z reflinka, napisałem
"dam ci cukieraska jak się zarejestrujesz.."
więc to była forma bardzo żartobliwa.

To już nawet nie chodzi o tą głupią karę, tylko o to że traktujesz ludzi z góry. Rozumiem że szarpanie się z graczami szarga nerwy, ale wyluzuj trochę. Oboje jesteśmy ludzmi, a dobra dyskusja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ba, wręcz poszerza horyzonty. Regulamin też jest napisany przez ludzi - może być niedokładny lub przestarzały. Traktowanie wszystkiego jak święte dogmaty nie poddając ponownemu rozważaniu bądz dostosowaniu do sytuacji zatrzymuje postęp.
 
 
MiT 
Użytkownik



Nick: MiT
Level: 1
Dołączył: 26 Sty 2012
Wysłany: 21-04-2016, 20:44   

Sprawa wyjaśniona - zamykam, dodatkowo powstał temat "Kto skarży nie błądzi - świat 6", gdzie możecie już spokojnie zgłaszać wykroczenia.
_________________
"Et si tu n'existais pas..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom